Hledat

Ubytování

Murter

V regionu Murter (Chorvatsko) máme celkem 1322 hotelů a ubytování.

Pro chorvatskou destinaci Murter doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Murter (472), Otok Murter (0). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Murter

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Murter

Murter summer joy

10

Murter summer joy

Ubytování (Apartmán) Murter summer joy. Murter summer joy se nachází necelý 1 km od pláže Luke a 200 metrů od pláže Slanica. Ubytování Murter summer joy se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mala

10

Villa Mala

Ubytování (Vila) Villa Mala. Boasting pool views, Villa Mala features accommodation with a balcony and a kettle, around 650 metres from Slanica Beach. Ubytování Villa Mala se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Super Sea Home 2+2 ID 831

10

Super Sea Home 2+2 ID 831

Ubytování (Apartmán) Super Sea Home 2+2 ID 831. Situated in Murter, just 1.3 km from Kamp Beach, Super Sea Home 2+2 ID 831 features beachfront accommodation with a garden, barbecue facilities and free... Ubytování Super Sea Home 2+2 ID 831 se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa top of Murter, two bedroom apartment

10

Villa top of Murter, two bedroom apartment

Ubytování (Apartmán) Villa top of Murter, two bedroom apartment. Boasting pool views, Villa top of Murter, two bedroom apartment offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.2 km from Murter Beach. Ubytování Villa top of Murter, two bedroom apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa top of Murter, one bedroom apartment

10

Villa top of Murter, one bedroom apartment

Ubytování (Apartmán) Villa top of Murter, one bedroom apartment. Featuring an outdoor pool and sea views, Villa top of Murter, one bedroom apartment is set in Murter. Ubytování Villa top of Murter, one bedroom apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Bratuša

10

Apartmani Bratuša

Ubytování (Apartmány) Apartmani Bratuša. Apartmány Bratuša se nachází v Murteru, 43 km od Biogradu na Moru, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Bratuša se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Holiday House Murter

10

Holiday House Murter

Ubytování (Apartmán) Holiday House Murter. Featuring garden views, Holiday House Murter provides accommodation with a terrace and a kettle, around 550 metres from Zdrace Beach. Ubytování Holiday House Murter se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Vila Ena

9,9

Vila Ena

Ubytování (Vila) Vila Ena. Vila Ena se nachází přímo u pláže v Murteru a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol, přístupem do zahrady s... Ubytování Vila Ena se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Branka Murter

9,9

Apartmani Branka Murter

Ubytování (Apartmány) Apartmani Branka Murter. Situated in Murter, 42 km from Biograd na Moru, Apartmani Branka Murter features a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Branka Murter se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Murter 18 with seaview

9,9

Holiday home Murter 18 with seaview

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Murter 18 with seaview. Featuring barbecue facilities, Holiday home Murter 18 with seaview provides accommodation in Murter with free WiFi and sea views. Ubytování Holiday home Murter 18 with seaview se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 728 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frane 1

9,9

Frane 1

Ubytování (Apartmán) Frane 1. Featuring a garden and a terrace, Frane 1 provides accommodation in Murter with free WiFi and city views. Ubytování Frane 1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Kokacia

9,9

Villa Kokacia

Ubytování (Apartmán) Villa Kokacia. Villa Kokacia se nachází v Murteru a nabízí soukromou pláž. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Villa Kokacia se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dar

9,9

Apartment Dar

Ubytování (Apartmán) Apartment Dar. Featuring sea views, Apartment Dar provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 400 metres from Slanica Beach. Ubytování Apartment Dar se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Paula

9,9

Villa Paula

Ubytování (Apartmány) Villa Paula. Villa Paula se nachází v Murteru a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zázemí pro grilování. Ubytování Villa Paula se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mitja A1

9,8

Mitja A1

Ubytování (Penzion) Mitja A1. Located in Murter, within 200 metres of Slanica Beach and 750 metres of Murter Beach, Mitja A1 provides accommodation with a bar and free WiFi as well as... Ubytování Mitja A1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman VAMI

9,8

Apartman VAMI

Ubytování (Apartmán) Apartman VAMI. Apartman VAMI se nachází v Murteru, v blízkosti pláže Slanica a necelý 1 km od pláže Murter. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, zahradu a gril. Ubytování Apartman VAMI se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća Babe Stane

9,8

Kuća Babe Stane

Ubytování (Vila) Kuća Babe Stane. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Kuća Babe Stane is located in Murter. Ubytování Kuća Babe Stane se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Crassula

9,8

House Crassula

Ubytování (Prázdninový dům) House Crassula. Set in Murter, 250 metres from Zdrace Beach and 750 metres from Luke Beach, House Crassula offers a seasonal outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování House Crassula se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Juraga

9,8

Apartments Juraga

Ubytování (Penzion) Apartments Juraga. Apartments Juraga se nachází v Murteru, 300 metrů od pláže Luke a 700 metrů od pláže Zdrace. Ubytování Apartments Juraga se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Roko i Niko

9,8

Apartments Roko i Niko

Ubytování (Apartmány) Apartments Roko i Niko. Located in Murter in the Sibenik-Knin County region with Murter Beach nearby, Apartments Roko i Niko provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Roko i Niko se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Marušin

9,8

Apartman Marušin

Ubytování (Apartmány) Apartman Marušin. Located in Murter in the Sibenik-Knin County region, Apartman Marušin provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartman Marušin se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zena

9,7

Apartment Zena

Ubytování (Apartmány) Apartment Zena. Apartment Zena se nachází v Murteru, 41 km od Biogradu na Moru. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Zena se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Exclusive Seaside Dream Apartments

9,7

Exclusive Seaside Dream Apartments

Ubytování (Apartmány) Exclusive Seaside Dream Apartments. Exclusive Seaside Dream Apartments se nachází v Murteru v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Slanica a Čigrađa. Ubytování Exclusive Seaside Dream Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Franjo

9,7

Apartment Franjo

Ubytování (Apartmán) Apartment Franjo. Located in Murter, within less than 1 km of Murter Beach, Apartment Franjo offers accommodation with air conditioning. Ubytování Apartment Franjo se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lavandis

9,7

Apartments Lavandis

Ubytování (Apartmány) Apartments Lavandis. Apartmány Lavandis s možností vlastního stravování se nacházejí na klidném místě na ostrově Murter, 350 metrů od oblázkové pláže. Ubytování Apartments Lavandis se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman ANA

9,7

Apartman ANA

Ubytování (Apartmán) Apartman ANA. Apartman ANA is located in Murter and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Apartman ANA se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Side Apartment

9,7

Sea Side Apartment

Ubytování (Apartmán) Sea Side Apartment. Sea Side Apartment se nachází u pláže v Murteru, 250 metrů od pláže Čigrađa a 1,1 km od pláže Slanica. Ubytování Sea Side Apartment se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Marina Brugor Murter

9,7

Marina Brugor Murter

Ubytování (Prázdninový areál) Marina Brugor Murter. Prázdninový areál Marina Brugor Murter se nachází v Murteru, 600 metrů od pláží Murter a Luke. Ubytování Marina Brugor Murter se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Goranka 2

9,7

Apartmani Goranka 2

Ubytování (Apartmány) Apartmani Goranka 2. Set in Murter in the Sibenik-Knin County region and Luke Beach reachable within 400 metres, Apartmani Goranka 2 offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartmani Goranka 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Marti

9,7

Apartments Marti

Ubytování (Apartmány) Apartments Marti. Apartments Marti se nachází jen 150 metrů od oblázkové pláže ve městě Murter. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartments Marti se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Murter

9,7

Apartman Murter

Ubytování (Apartmány) Apartman Murter. Apartman Murter leží na ostrově Murter, 26 km od Šibeniku a 44 km od Zadaru. Hosté zde mohou využívat zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Murter se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartment SeaByMe

9,7

Luxury Apartment SeaByMe

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartment SeaByMe. Situated in Murter, 1.5 km from Murter Beach, Luxury Apartment SeaByMe features accommodation with air conditioning and access to a garden with an outdoor... Ubytování Luxury Apartment SeaByMe se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 652 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golden Haven

9,7

Golden Haven

Ubytování (Vily) Golden Haven. Golden Haven se nachází v Murteru a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, restauraci a bar. Ubytování Golden Haven se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Goranka

9,7

Apartments Goranka

Ubytování (Apartmány) Apartments Goranka. Apartments Goranka se nachází v Murteru v Šibenicko-kninské župě, 400 metrů od pláže Luke. Ubytování Apartments Goranka se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vilma

9,7

Apartments Vilma

Ubytování (Apartmány) Apartments Vilma. Set in Murter in the Sibenik-Knin County region and Slanica Beach reachable within 200 metres, Apartments Vilma offers accommodation with free WiFi, a... Ubytování Apartments Vilma se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Agata

9,7

Holiday home Agata

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Agata. Boasting garden views, Holiday home Agata offers accommodation with a patio and a kettle, around 1.3 km from Bilave Beach. Ubytování Holiday home Agata se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Murter center

9,7

Holiday Home Murter center

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Murter center. Holiday Home Murter center se nachází na ostrově Murter, 42 km od Biogradu na Moru. Ubytování Holiday Home Murter center se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Jozica

9,6

Villa Jozica

Ubytování (Penzion) Villa Jozica. Villa Jozica se nachází v Murteru, 22 km od města Vodice. Nabízí klimatizované pokoje, neplacené soukromé parkoviště a terasu. Ubytování Villa Jozica se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse apartment Eva

9,6

Penthouse apartment Eva

Ubytování (Apartmán) Penthouse apartment Eva. Situated in Murter in the Sibenik-Knin County region, Penthouse apartment Eva has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Penthouse apartment Eva se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Amalia

9,6

Villa Amalia

Ubytování (Vila) Villa Amalia. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa Amalia features accommodation in Murter with free WiFi and pool views. Ubytování Villa Amalia se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mijo

9,6

Apartments Mijo

Ubytování (Apartmány) Apartments Mijo. Apartmány Mijo se nacházejí na ostrově Murter a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Apartments Mijo se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Centar Josip

9,6

Apartman Centar Josip

Ubytování (Penzion) Apartman Centar Josip. Situated in Murter, within 400 metres of Zdrace Beach and 600 metres of Luke Beach, Apartman Centar Josip features accommodation with a garden and free... Ubytování Apartman Centar Josip se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Slanica-Vlake

9,6

Villa Slanica-Vlake

Ubytování (Apartmány) Villa Slanica-Vlake. Situated in Murter, 42 km from Biograd na Moru, Villa Slanica-Vlake features a garden and free WiFi. Ubytování Villa Slanica-Vlake se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Stari Murter

9,6

Apartment Stari Murter

Ubytování (Apartmán) Apartment Stari Murter. Apartment Stari Murter se nachází ve městě Murter, 4 minuty jízdy od pobřeží. Ubytování Apartment Stari Murter se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Justina

9,6

Apartment Justina

Ubytování (Apartmán) Apartment Justina. Apartment Justina offers accommodation in Murter. Guests benefit from a balcony and a barbecue. Ubytování Apartment Justina se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oliva Apartment

9,6

Oliva Apartment

Ubytování (Apartmán) Oliva Apartment. Oliva Apartment is set in Murter and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Oliva Apartment se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Pa Ve

9,6

Apartment Pa Ve

Ubytování (Apartmán) Apartment Pa Ve. Apartmán Pa Ve se nachází v Murteru, 26 km od Šibeniku a 44 km od Zadaru. K dispozici je terasa a ve všech prostorách lze zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Pa Ve se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pia

9,6

Apartment Pia

Ubytování (Apartmán) Apartment Pia. Apartmán Pia s balkonem se nachází v Murteru v Šibenicko-kninské župě. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a zázemí pro grilování. Ubytování Apartment Pia se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Daniela

9,6

Apartmani Daniela

Ubytování (Apartmány) Apartmani Daniela. Apartmani Daniela se nachází v Murteru, 41 km od Biogradu na Moru. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Daniela se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartment La Mer

9,6

Luxury Apartment La Mer

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartment La Mer. Located in Murter, 1.3 km from Murter Beach, Luxury Apartment La Mer provides accommodation with air conditioning and access to a garden with an outdoor... Ubytování Luxury Apartment La Mer se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Jukic

9,6

Villa Jukic

Ubytování (Apartmány) Villa Jukic. Apartmány Jukic se nachází v Murteru a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Villa Jukic se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech chorvatské destinace Murter

Ubytování v městech chorvatské destinace Murter

Ubytování v chorvatském regionu Murter

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1322 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v chorvatském regionu Murter.

Pro chorvatskou destinaci Murter doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Murter (472), Otok Murter (0). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V chorvatském regionu Murter máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Murter summer joy (10*), Villa Mala (10*), Villa top of Murter, two bedroom apartment (10*), Villa top of Murter, one bedroom apartment (10*), Apartmani Bratuša (10*), Holiday House Murter (10*), Vila Ena (9,9*), Apartmani Branka Murter (9,9*), Holiday home Murter 18 with seaview (9,9*), Frane 1 (9,9*).

Region Murter může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.