Hledat

Ubytování

Pašman

Ubytování na Ostrově Pašman

Ostrov Pašman se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 740 hotelů a ubytování na ostrově Pašman.

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Pašman

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Pašman

Villa Masanda (Luxury Apartments)

9,9

Villa Masanda (Luxury Apartments)

Ubytování (Apartmány) Villa Masanda (Luxury Apartments). Offering sea views, Villa Masanda (Luxury Apartments) in Dobropoljana offers accommodation, a restaurant, an outdoor swimming pool, a garden, barbecue... Ubytování Villa Masanda (Luxury Apartments) se nachází ve městě Put Studenca 20 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Insula

9,9

Apartments Insula

Ubytování (Apartmány) Apartments Insula. Set in Dobropoljana in the Pasman Island region, Apartments Insula offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Insula se nachází ve městě Dobropoljana 141 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Captain Felix

9,8

House Captain Felix

Ubytování (Prázdninový dům) House Captain Felix. Prázdninový dům House Captain Felix se nachází v obci Tkon na ostrově Pašman a nabízí terasu i výhled na moře. Ubytování House Captain Felix se nachází ve městě Croatia (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Antiqua

9,8

Villa Antiqua

Ubytování (Apartmány) Villa Antiqua. Villa Antiqua features garden views, free WiFi and free private parking, located in Tkon. Ubytování Villa Antiqua se nachází ve městě Ispod Volta 16 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Franka

9,8

Franka

Ubytování (Apartmán) Franka. Ubytování Franka má výhled do zahrady a nachází se na ostrově Pašman, 21 km od Zadaru a 48 km od Šibeniku. Do města Vodice je to odsud 39 km. Ubytování Franka se nachází ve městě Pašman 152c (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Pure Nature

9,8

Holiday Home Pure Nature

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Pure Nature. Holiday Home Pure Nature se nachází přímo u pláže v obci Tkon a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi připojením a soukromou... Ubytování Holiday Home Pure Nature se nachází ve městě Bozanska bb (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Girica

9,8

Girica

Ubytování (Prázdninový dům) Girica. Featuring accommodation with a terrace, Girica is situated in Ugrinići. Ubytování Girica se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Maestral

9,8

Apartmani Maestral

Ubytování (Apartmány) Apartmani Maestral. Apartmani Maestral se nachází v obci Dobropoljana na ostrově Pašman. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Maestral se nachází ve městě 142 Dobropoljana Otok Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lana

9,8

Apartments Lana

Ubytování (Apartmán) Apartments Lana. Apartments Lana poskytuje ubytování s možností vlastního stravování na ostrově Pašman, 24 km od Zadaru. Ubytování Apartments Lana se nachází ve městě Kraj 138D (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Veronika

9,7

Apartments Veronika

Ubytování (Apartmány) Apartments Veronika. Apartmány Veronika se nachází v obci Ždrelac na ostrově Pašman, 13 km od Zadaru, a nabízí sezónní venkovní bazén a zázemí pro grilování. Ubytování Apartments Veronika se nachází ve městě Zdrelac 52/2 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Bruna

9,7

Apartmani Bruna

Ubytování (Apartmán) Apartmani Bruna. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartmani Bruna is situated in Tkon. Ubytování Apartmani Bruna se nachází ve městě 68 Put Studenca (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Benic

9,7

Apartments Benic

Ubytování (Apartmány) Apartments Benic. Set v Neviđane, Apartmány Benic nabízí ubytování s posezením a kuchyní. bezplatné Wi-Fi. Některé apartmány mají jídelní kout a/nebo balkon. Ubytování Apartments Benic se nachází ve městě Neviđane 58 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jelena Apartment

9,7

Jelena Apartment

Ubytování (Apartmány) Jelena Apartment. Jelena Apartment nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a vstupem do zahrady s terasou v obci Tkon. Ubytování Jelena Apartment se nachází ve městě Put Kolešća 12 (Chorvatsko - Pašman).

Mobile Homes Pine Tree

9,7

Mobile Homes Pine Tree

Ubytování (Prázdninový areál) Mobile Homes Pine Tree. Mobile Homes Pine Tree se nachází na pobřeží v Dobropoljaně a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Mobile Homes Pine Tree se nachází ve městě Dobropoljana 143 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

J&D

9,7

J&D

Ubytování (Apartmány) J&D. Set in Dobropoljana, J&D offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování J&D se nachází ve městě Dobropoljana 121 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Terezija

9,6

Apartments Terezija

Ubytování (Apartmány) Apartments Terezija. Apartmány Terezija ve městě Ždrelac nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Terezija se nachází ve městě II ulica 19A (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Vila Karla

9,6

Apartmani Vila Karla

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vila Karla. Situated in Dobropoljana, Apartmani Vila Karla features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an outdoor swimming... Ubytování Apartmani Vila Karla se nachází ve městě 7a Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Robinson

9,6

Villa Robinson

Ubytování (Vila) Villa Robinson. Villa Robinson se nachází v Tkonu. Nabízí soukromý úsek pláže, zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Robinson se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marica

9,6

Marica

Ubytování (Prázdninový dům) Marica. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Marica is situated in Tkon. Ubytování Marica se nachází ve městě Na mulu 53 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bican

9,6

Apartments Bican

Ubytování (Apartmány) Apartments Bican. Apartments Bican se nachází v Neviđane na ostrově Pašman a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Bican se nachází ve městě 2 Neviđane (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Postimana

9,6

Apartmani Postimana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Postimana. Apartmani Postimana se nachází v obci Pašman a nabízí ubytování s klimatizací a přístup do zahrady s terasou. Nechybí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Postimana se nachází ve městě Pašman 73 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani MM

9,6

Apartmani MM

Ubytování (Apartmány) Apartmani MM. Apartmani MM se nachází v Tkonu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem. Výhled z apartmánů se otevírá do zahrady. Ubytování Apartmani MM se nachází ve městě TKON (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Flaveico

9,6

Villa Flaveico

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Flaveico. Villa Flaveico se nachází v Pašmanu a nabízí bezplatné zapůjčení kol. Ubytování Villa Flaveico se nachází ve městě Mali Pašman 27 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dubravko

9,6

Apartments Dubravko

Ubytování (Apartmány) Apartments Dubravko. Situated in Dobropoljana in the Pasman Island region, Apartments Dubravko features accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Dubravko se nachází ve městě 144 Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orkula Apartments

9,6

Orkula Apartments

Ubytování (Apartmány) Orkula Apartments. Orkula Apartments is set in Banj. Each unit has a terrace, a fully equipped kitchen with a dishwasher, a seating area with a sofa, a flat-screen TV and a... Ubytování Orkula Apartments se nachází ve městě 3 Banj (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Misic

9,6

Apartmani Misic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Misic. Apartmani Misic se nachází v osadě Ždrelac. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vstup do zahrady s grilem. Ubytování Apartmani Misic se nachází ve městě Ulica Vrh zabrane (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMANI BAKETARIĆ

9,6

APARTMANI BAKETARIĆ

Ubytování (Apartmány) APARTMANI BAKETARIĆ. APARTMANI BAKETARIĆ se nachází v obci Ždrelac. Nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování APARTMANI BAKETARIĆ se nachází ve městě 39. Ulica 6 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Laguna - island Pašman

9,5

Vila Laguna - island Pašman

Ubytování (Vila) Vila Laguna - island Pašman. Vila Laguna - ostrov Pašman se nachází v městečku Tkon a nabízí zahradu, terasu a ubytování s bezplatným Wi-Fi, balkonem a výhledem na moře. Ubytování Vila Laguna - island Pašman se nachází ve městě Donje more (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ori

9,5

Apartments Ori

Ubytování (Apartmány) Apartments Ori. Apartments Ori se nachází na klidném místě blízko moře a zároveň 1 km od centra městečka Tkon. Ubytování Apartments Ori se nachází ve městě Glavičine 43 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ema Dobropoljana

9,5

Apartman Ema Dobropoljana

Ubytování (Apartmán) Apartman Ema Dobropoljana. Apartman Ema Dobropoljana is situated in Dobropoljana and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Apartman Ema Dobropoljana se nachází ve městě 1 Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petra's garden

9,5

Petra's garden

Ubytování (Prázdninový areál) Petra's garden. Prázdninový areál Petra's garden se nachází v osadě Kraj. Nabízí ubytování s přístupem do zahrady a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Petra's garden se nachází ve městě otok Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bobic

9,5

Villa Bobic

Ubytování (Apartmány) Villa Bobic. Villa Bobic se nachází v Kraji. Nabízí venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Bobic se nachází ve městě 160 Kraj (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tuvok Apartmens

9,5

Tuvok Apartmens

Ubytování (Apartmány) Tuvok Apartmens. Apartmány Tuvok se nachází v Banj, 14 km od Zadaru a 47 km od Vodice. Nabízí zahradní gril a parkování zdarma. Ubytování Tuvok Apartmens se nachází ve městě Banj 38 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Pašman K.B.168

9,5

Apartman Pašman K.B.168

Ubytování (Apartmány) Apartman Pašman K.B.168. Apartman Pašman K.B.168 nabízí ubytování v Pašmanu, 22 km od Zadaru. Do Šibeniku je to 47 km a na místě je klimatizace. Ubytování Apartman Pašman K.B.168 se nachází ve městě Pašman K.B.168 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Veja

9,4

Veja

Ubytování (Apartmán) Veja. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Veja is set in Ždrelac. The property features garden views. Ubytování Veja se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Tonći

9,4

Apartment Tonći

Ubytování (Apartmány) Apartment Tonći. Apartmány Tonći jsou apartmány s kuchyní a Wi-Fi zdarma situované v Banji. Ubytování Apartment Tonći se nachází ve městě Banj 116 (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Tanja

9,3

Apartmani Tanja

Ubytování (Apartmány) Apartmani Tanja. Apartmani Tanja se nachází v obci Ždrelac. Nabízí terasu nebo balkon, Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou, bezplatné půjčení jízdních kol a gril. Ubytování Apartmani Tanja se nachází ve městě Gladuša Apartmani Tanja (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms by the sea Pasman - 8223

9,3

Rooms by the sea Pasman - 8223

Ubytování (Penzion) Rooms by the sea Pasman - 8223. Rooms by the sea Pasman - 8223 is located in Pašman. The guest house also provides free WiFi and free private parking. Ubytování Rooms by the sea Pasman - 8223 se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Petar12

9,3

Apartment Petar12

Ubytování (Apartmán) Apartment Petar12. Apartment Petar12 se nachází přímo u pláže ve městě Tkon a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi a jízdní kola k zapůjčení zdarma. Ubytování Apartment Petar12 se nachází ve městě Put Studenca 36 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Luce

9,3

Apartmani Luce

Ubytování (Apartmány) Apartmani Luce. Apartmani Luce se nachází v obci Neviđane a nabízí zahradu. Ubytování Apartmani Luce se nachází ve městě Nevidane 45 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Rosa

9,3

Vila Rosa

Ubytování (Apartmány) Vila Rosa. Vila Rosa se nachází jen 150 metrů od moře, u borového lesa, ve vesnici Tkon na ostrově Pašman. Ubytování Vila Rosa se nachází ve městě Put Pelastra 10 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nena

9,2

Villa Nena

Ubytování (Apartmány) Villa Nena. Vila Nena je apartmánová vila situovaná v Tkonu. Nabízí zahradu s grilem a apartmány s bezplatným Wi-Fi. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. Ubytování Villa Nena se nachází ve městě 19 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment 34

9,2

Apartment 34

Ubytování (Apartmán) Apartment 34. Apartmán 34 se nachází v obci Ždrelac a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Apartmán má obývací pokoj, TV a koupelnu s vanou. Ubytování Apartment 34 se nachází ve městě Ždrelac 34 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kornati

9,2

Villa Kornati

Ubytování (Vila) Villa Kornati. Villa Kornati se nachází ve městě Tkon a nabízí zahradu, bar, soukromou pláž, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Na místě je také restaurace. Ubytování Villa Kornati se nachází ve městě Pod Stražu (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Zdrelac

9,1

Apartmani Zdrelac

Ubytování (Apartmány) Apartmani Zdrelac. Apartmani Zdrelac se nachází v Ždrelacu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s grilem. Ubytování Apartmani Zdrelac se nachází ve městě Ždrelac 36/5 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman s pogledom

9,1

Apartman s pogledom

Ubytování (Apartmány) Apartman s pogledom. Apartman s pogledom se nachází v letovisku Ždrelac a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s grilem. Ubytování Apartman s pogledom se nachází ve městě 52 ulica (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Nena

9,1

Apartmani Nena

Ubytování (Apartmány) Apartmani Nena. Apartmani Nena se nachází v letovisku Ždrelac a nabízí ubytování s balkonem nebo terasou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, restauraci a zahradu. Ubytování Apartmani Nena se nachází ve městě D110 br.83 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Lidija

9,1

Apartments Villa Lidija

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Lidija. Vila Lidija se nachází ve městě Kraj, 24 km od Zadaru a nabízí venkovní bazén a sezónní venkovní bazén. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Villa Lidija se nachází ve městě Pasman Kraj 81a (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Blazenka

9,1

Apartments Blazenka

Ubytování (Apartmány) Apartments Blazenka. Apartmány Blaženka se nacházejí v obci Tkon. Nabízejí ubytování s Wi-Fi zdarma a zázemím pro grilování. Všechny apartmány mají klimatizaci a TV. Ubytování Apartments Blazenka se nachází ve městě Put Mrviska 41 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Užnik's Apartments

9

Užnik's Apartments

Ubytování (Apartmány) Užnik's Apartments. Užnik's Apartments se nachází v obci Tkon. Nabízí výhled na moře, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Užnik's Apartments se nachází ve městě Nove Glavičine 12 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Esperanza

9

Apartments Esperanza

Ubytování (Apartmány) Apartments Esperanza. Apartmány Esperanza se nacházejí v Pašmanu na stejnojmenném ostrově a nabízejí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Esperanza se nachází ve městě Pasman 14 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)