Hledat

Ubytování

Pašman

Na chorvatském ostrově Pašman máme celkem 740 hotelů a ubytování.

Pro chorvatský ostrov Pašman doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Tkon (221), Ždrelac (159), Pašman (116), Neviđane (74), Dobropoljana (59), Kraj (43), Banj (36), Mrljane (17), Mali Pašman (9), Ugrinići (7). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Pašman

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Pašman

Apartment Pico

10

Apartment Pico

Ubytování (Apartmán) Apartment Pico. Apartmán Pico se nachází v Mrljane, 500 metrů od pláže Strand a 2,5 km od pláže Lucina. Ubytování Apartment Pico se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Juresko Mrljane

10

Apartmani Juresko Mrljane

Ubytování (Apartmány) Apartmani Juresko Mrljane. Set in Mrljane in the Pasman Island region and Strand Beach reachable within 450 metres, Apartmani Juresko Mrljane offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartmani Juresko Mrljane se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Silvija-Tkon

10

Apartment Silvija-Tkon

Ubytování (Apartmán) Apartment Silvija-Tkon. Apartment Silvija-Tkon se nachází v Tkonu, jen pár kroků od místní pláže a 200 metrů od pláže Plažine. Ubytování Apartment Silvija-Tkon se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455

10

Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455. Set in Tkon in the Pasman Island region, with Beach Tkon and Plažine Beach nearby, Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455 offers accommodation with free... Ubytování Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455 se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Magunja

10

Magunja

Ubytování (Prázdninový dům) Magunja. Magunja se nachází v Neviđane na ostrově Pašman a nabízí terasu a výhled na moře. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Strand je vzdálená 1,8... Ubytování Magunja se nachází ve městě Neviđane (Chorvatsko - Pašman).

Family friendly apartments with a swimming pool Nevidjane, Pasman - 18054

10

Family friendly apartments with a swimming pool Nevidjane, Pasman - 18054

Ubytování (Apartmány) Family friendly apartments with a swimming pool Nevidjane, Pasman - 18054. Family friendly apartments with a swimming pool Nevidjane (Pasman) - 18054 se nachází v Neviđane, 1,7 km od pláže Strand a 1,8 km od pláže Dobropoljana. Ubytování Family friendly apartments with a swimming pool Nevidjane, Pasman - 18054 se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Robinson house Ruža

9,9

Robinson house Ruža

Ubytování (Penzion) Robinson house Ruža. Robinson house Ruža se nachází u pláže v obci Neviđane a nabízí zahradu a vybavení pro grilování. Všechny pokoje mají kuchyň a vlastní koupelnu. Ubytování Robinson house Ruža se nachází ve městě Neviđane (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Mendula

9,9

Apartment Mendula

Ubytování (Apartmán) Apartment Mendula. Apartmán Mendula se nachází v Pašmanu a nabízí ubytování s terasou, výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Mendula se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Erna

9,9

Apartmani Erna

Ubytování (Apartmány) Apartmani Erna. Apartmány Erna se nachází v Dobropoljaně, 27 km od Zadaru a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení a parkování na místě zdarma. Ubytování Apartmani Erna se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Jelenić

9,9

Apartmani Jelenić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Jelenić. Apartmani Jelenić se nachází v obci Ždrelac, 100 metrů od pláže Mali Ždrelac, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Jelenić se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Studio apartment

9,9

Studio apartment

Ubytování (Apartmán) Studio apartment. Offering garden views, Studio apartment is an accommodation situated in Tkon, a few steps from Plažine Beach and 200 metres from Beach Tkon. Ubytování Studio apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Franka

9,9

Franka

Ubytování (Apartmán) Franka. Ubytování Franka má výhled do zahrady a nachází se na ostrově Pašman, 21 km od Zadaru a 48 km od Šibeniku. Do města Vodice je to odsud 39 km. Ubytování Franka se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Insula

9,9

Apartments Insula

Ubytování (Apartmány) Apartments Insula. Set in Dobropoljana in the Zadar County region with Dobropoljana Beach nearby, Apartments Insula offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Insula se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Apartments for families with children Pasman - 14788

9,9

Apartments for families with children Pasman - 14788

Ubytování (Apartmány) Apartments for families with children Pasman - 14788. Apartments for families with children Pasman - 14788 has sea views, free WiFi and free private parking, set in Mali Pašman, less than 1 km from Beach... Ubytování Apartments for families with children Pasman - 14788 se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Veronika

9,8

Apartments Veronika

Ubytování (Apartmány) Apartments Veronika. Apartmány Veronika se nachází v obci Ždrelac na ostrově Pašman, 13 km od Zadaru, a nabízí sezónní venkovní bazén a zázemí pro grilování. Ubytování Apartments Veronika se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Katina

9,8

Apartments Katina

Ubytování (Apartmány) Apartments Katina. Apartmány Katina se nacházejí v Tkonu, 26 km od Zadaru. Ubytování Apartments Katina se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Marica

9,8

Marica

Ubytování (Prázdninový dům) Marica. Marica se nachází u pláže v Tkonu, 100 metrů od pláže Mrviska a 400 metrů od pláže Brist. Ubytování Marica se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

VILLA MASANDA - Luxury Apartments and Villa

9,8

VILLA MASANDA - Luxury Apartments and Villa

Ubytování (Apartmány) VILLA MASANDA - Luxury Apartments and Villa. VILLA MASANDA - Luxury Apartments and Villa se nachází 600 metrů od pláže Dobropoljana a nabízí ubytování s balkonem, restaurací a zahradou. Ubytování VILLA MASANDA - Luxury Apartments and Villa se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Villa Flaveico

9,8

Villa Flaveico

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Flaveico. Villa Flaveico se nachází v Pašmanu a nabízí bezplatné zapůjčení kol. Ubytování Villa Flaveico se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Mobile Homes Pasman Seaside

9,8

Mobile Homes Pasman Seaside

Ubytování (Prázdninový dům) Mobile Homes Pasman Seaside. Located in Pašman in the Zadar County region, Mobile Homes Pasman Seaside features a terrace and sea views. Ubytování Mobile Homes Pasman Seaside se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Girica

9,8

Girica

Ubytování (Prázdninový dům) Girica. Located in Ugrinići, just 1.2 km from Zaliv Zincena Beach, Girica provides beachfront accommodation with a garden, a private beach area, barbecue... Ubytování Girica se nachází ve městě Ugrinići (Chorvatsko - Pašman).

Apartman s pogledom

9,7

Apartman s pogledom

Ubytování (Apartmány) Apartman s pogledom. Apartman s pogledom jsou apartmány situované v letovisku Ždrelac na ostrově Pašman, 400 metrů od pláže Mali Ždrelac. Ubytování Apartman s pogledom se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani MM

9,7

Apartmani MM

Ubytování (Apartmány) Apartmani MM. Apartmani MM se nachází v Tkonu na ostrově Pasman, pouhých pár kroků od pláže Brist, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným... Ubytování Apartmani MM se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Mobile Homes Pine Tree

9,7

Mobile Homes Pine Tree

Ubytování (Prázdninový areál) Mobile Homes Pine Tree. Mobile Homes Pine Tree se nachází na pobřeží v Dobropoljaně a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Mobile Homes Pine Tree se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Two-Bedroom Apartment in Nevidane

9,7

Two-Bedroom Apartment in Nevidane

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Nevidane. Tříhvězdičkový apartmán Two-Bedroom Apartment in Nevidane se nachází v obci Neviđane na ostrově Pašman a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Nevidane se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Holiday house with a parking space Zdrelac, Pasman - 15355

9,7

Holiday house with a parking space Zdrelac, Pasman - 15355

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house with a parking space Zdrelac, Pasman - 15355. Situated in Ždrelac and only 2.7 km from Zelena Punta Beach, Holiday house with a parking space Zdrelac, Pasman - 15355 features accommodation with sea... Ubytování Holiday house with a parking space Zdrelac, Pasman - 15355 se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

House Captain Felix

9,7

House Captain Felix

Ubytování (Prázdninový dům) House Captain Felix. House Captain Felix se nachází v Tkonu, jen 2,2 km od pláží Sovinje a Soline a 2,3 km od psí pláže Bartovica. Ubytování House Captain Felix se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Guesthouse Vila Ruzmarin

9,7

Guesthouse Vila Ruzmarin

Ubytování (Penzion) Guesthouse Vila Ruzmarin. Penzion Vila Ruzmarin se nachází ve městě Ždrelac a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají balkon. Ubytování Guesthouse Vila Ruzmarin se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Lana

9,7

Apartments Lana

Ubytování (Apartmán) Apartments Lana. Apartments Lana poskytuje ubytování s možností vlastního stravování na ostrově Pašman, 24 km od Zadaru. Ubytování Apartments Lana se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

J&D

9,7

J&D

Ubytování (Apartmány) J&D. J&D se nachází v Dobropoljaně, 100 metrů od pláže Dobropoljana a 2,5 km od pláže Banj. Ubytování J&D se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Orkula Apartments

9,7

Orkula Apartments

Ubytování (Apartmány) Orkula Apartments. Orkula Apartments se nachází ve vesnici Banj, 500 metrů od pláže Banj a 600 metrů od pláže Matlovac. Ubytování Orkula Apartments se nachází ve městě Banj (Chorvatsko - Pašman).

BEACH FRONT APARTMENT - PAŠMAN

9,6

BEACH FRONT APARTMENT - PAŠMAN

Ubytování (Apartmán) BEACH FRONT APARTMENT - PAŠMAN. Offering a restaurant and sea view, BEACH FRONT APARTMENT - PAŠMAN is set in Kraj, a few steps from Beach Tratica and 600 metres from Duzica Beach. Ubytování BEACH FRONT APARTMENT - PAŠMAN se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Bruna

9,6

Apartmani Bruna

Ubytování (Apartmán) Apartmani Bruna. Apartmani Bruna is situated in Tkon and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartmani Bruna se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Petar12

9,6

Apartment Petar12

Ubytování (Apartmán) Apartment Petar12. Apartment Petar12 se nachází na pláži v Tkonu, jen pár kroků od pláže Tkon a 200 metrů od pláže Plažine. Ubytování Apartment Petar12 se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Apartman Marina

9,6

Apartman Marina

Ubytování (Apartmán) Apartman Marina. Boasting sea views, Apartman Marina features accommodation with a balcony and a kettle, around 300 metres from Dobropoljana Beach. Ubytování Apartman Marina se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Villa Antiqua

9,6

Villa Antiqua

Ubytování (Apartmány) Villa Antiqua. Villa Antiqua se nachází v obci Tkon na ostrově Pasman, 100 metrů od pláže Ugrinić. Ubytování Villa Antiqua se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Postimana

9,6

Apartmani Postimana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Postimana. Apartmani Postimana se nachází na ostrově Pašman a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar a zahradu. Ubytování Apartmani Postimana se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Veja

9,6

Veja

Ubytování (Apartmán) Veja. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Veja is set in Ždrelac. The property features garden views. Ubytování Veja se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Petra's garden

9,6

Petra's garden

Ubytování (Prázdninový areál) Petra's garden. Petra's garden se nachází v obci Kraj, 250 metrů od pláže Dužica a 450 metrů od pláže Tratica. Ubytování Petra's garden se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Misic

9,6

Apartmani Misic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Misic. Apartmány Misic se nachází necelý 1 km od pláže Matlovac a nabízí restauraci, zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani Misic se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Terezija

9,5

Apartments Terezija

Ubytování (Apartmány) Apartments Terezija. Apartmány Terezija ve městě Ždrelac nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Terezija se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Vila Karla

9,5

Apartmani Vila Karla

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vila Karla. Apartmani Vila Karla se nachází v Dobropoljaně, necelý 1 km od pláže Dobropoljana a 1,8 km od pláže Banj. Ubytování Apartmani Vila Karla se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Ori

9,5

Apartments Ori

Ubytování (Apartmány) Apartments Ori. Apartments Ori se nachází na klidném místě blízko moře a zároveň 1 km od centra městečka Tkon. Ubytování Apartments Ori se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Tonći

9,5

Apartment Tonći

Ubytování (Apartmány) Apartment Tonći. Apartmány Tonći jsou apartmány s kuchyní a Wi-Fi zdarma situované v Banji. Ubytování Apartment Tonći se nachází ve městě Banj (Chorvatsko - Pašman).

Ubytování na chorvatském ostrově Pašman

Momentálně pro vás evidujeme celkem 740 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Pašman.

Pro chorvatský ostrov Pašman doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Tkon (221), Ždrelac (159), Pašman (116), Neviđane (74), Dobropoljana (59), Kraj (43), Banj (36), Mrljane (17), Mali Pašman (9), Ugrinići (7). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Na chorvatském ostrově Pašman máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455 (10*), Apartment Silvija-Tkon (10*), Apartment Pico (10*), Apartmani Juresko Mrljane (10*), Family friendly apartments with a swimming pool Nevidjane, Pasman - 18054 (10*), Holiday Home Tea (10*), Robinson house Ruža (9,9*), Apartment Mendula (9,9*), Apartmani Erna (9,9*), Studio apartment (9,9*), Franka (9,9*), Apartments Insula (9,9*), Apartments for families with children Pasman - 14788 (9,9*), Holiday Home Pure Nature (9,9*), Apartments Veronika (9,8*), Apartments Katina (9,8*), Marica (9,8*), VILLA MASANDA - Luxury Apartments and Villa (9,8*), Villa Flaveico (9,8*), Mobile Homes Pasman Seaside (9,8*), Girica (9,8*), Apartman s pogledom (9,7*), Apartmani MM (9,7*), Mobile Homes Pine Tree (9,7*), Two-Bedroom Apartment in Nevidane (9,7*), Holiday house with a parking space Zdrelac, Pasman - 15355 (9,7*), House Captain Felix (9,7*), Guesthouse Vila Ruzmarin (9,7*), Apartments Lana (9,7*), Orkula Apartments (9,7*), J&D (9,7*), BEACH FRONT APARTMENT - PAŠMAN (9,6*), Apartments Bican (9,6*), Apartmani Bruna (9,6*), Apartment Petar12 (9,6*), Apartmani Postimana (9,6*), Apartman Marina (9,6*), Villa Antiqua (9,6*), Veja (9,6*), Petra's garden (9,6*), Apartmani Misic (9,6*), Apartmani Vila Karla (9,5*), Apartments Terezija (9,5*), Apartments Ori (9,5*), Apartman u Đardinu (9,5*), Apartment Tonći (9,5*), Apartments Dubravko (9,5*), Apartman Ema Dobropoljana (9,5*), Vila Rosa (9,5*), Apartments Barbara (9,5*), Apartman Pašman K.B.168 (9,5*).

Ostrov Pašman může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.