Hledat

Ubytování

Cres

Na chorvatském ostrově Cres máme celkem 540 hotelů a ubytování.

Pro chorvatský ostrov Cres doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Cres (313), Martinščica (43), Valun (39), Miholašćica (24), Štivan (20), Punta Križa (16), Porozina (12), Osor (12), Belej (11), Ustrine (11). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Cres

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Cres

Apartman M.I.R.A.

10

Apartman M.I.R.A.

Ubytování (Apartmán) Apartman M.I.R.A.. Located in Cres in the Primorsko-Goranska županija region, Apartman M.I.R.A. Features a balcony. Ubytování Apartman M.I.R.A. se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Salvia

10

Apartment Salvia

Ubytování (Apartmán) Apartment Salvia. Apartment Salvia is set in Štivan. This apartment has a garden. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartment Salvia se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sara - Cres

10

Apartment Sara - Cres

Ubytování (Apartmán) Apartment Sara - Cres. Set in Cres, 100 metres from Grabar Beach and 650 metres from Melin Beach, Apartment Sara - Cres offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Sara - Cres se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov).

Villa Frane 101

10

Villa Frane 101

Ubytování (Apartmán) Villa Frane 101. Villa Frane 101 se nachází v obci Beli a nabízí restauraci, zahradu a gril. Ubytování Villa Frane 101 se nachází ve městě Beli (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hacienda Babina

10

Hacienda Babina

Ubytování (Vila) Hacienda Babina. Hacienda Babina se nachází v obci Miholašćica na ostrově Cres a nabízí terasu, výhled na moře, balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hacienda Babina se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Down by the bay

9,9

Down by the bay

Ubytování (Apartmán) Down by the bay. Down by the bay is located in Cres. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Down by the bay se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartman Flavia

9,9

Apartman Flavia

Ubytování (Penzion) Apartman Flavia. Situated in Cres, Apartman Flavia features accommodation with private balconies. Ubytování Apartman Flavia se nachází ve městě Škatari (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments Nives

9,9

Apartments Nives

Ubytování (Apartmány) Apartments Nives. Situated in Cres, 150 metres from Grabar Beach and 600 metres from Melin Beach, Apartments Nives features accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytování Apartments Nives se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Diminic Melin

9,9

Apartment Diminic Melin

Ubytování (Apartmán) Apartment Diminic Melin. Set in Cres, 350 metres from Melin Beach and 450 metres from Kimen Beach, Apartment Diminic Melin offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Apartment Diminic Melin se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Belej

9,9

Villa Belej

Ubytování (Vila) Villa Belej. Villa Belej se nachází ve městě Belej. Nabízí sdílený salonek, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi, společnou kuchyň a soukromé neplacené parkoviště Vila má 3... Ubytování Villa Belej se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Merascica, Cres - 8071

9,9

Apartments by the sea Cove Merascica, Cres - 8071

Ubytování (Apartmán) Apartments by the sea Cove Merascica, Cres - 8071. Apartments by the sea Cove Merascica, Cres - 8071 se nachází ve Štivanu. Toto ubytování u pláže zahrnuje terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments by the sea Cove Merascica, Cres - 8071 se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Cres - 8095

9,9

Apartments by the sea Cres - 8095

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Cres - 8095. Set in Cres in the Cres Island region, with Grabar Beach and Melin Beach nearby, Apartments by the sea Cres - 8095 offers accommodation with free WiFi and... Ubytování Apartments by the sea Cres - 8095 se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa St. Martin-Reef

9,9

Villa St. Martin-Reef

Ubytování (Vila) Villa St. Martin-Reef. Villa St. Martin-Reef se nachází v obci Martinšćica a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Villa St. Martin-Reef se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Krista

9,9

Holiday Home Krista

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Krista. Prázdninový dům Krista se nachází u pláže v obci Miholašćica a nabízí klimatizované ubytování, terasu, patio, neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday Home Krista se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment D

9,9

Apartment D

Ubytování (Apartmán) Apartment D. Featuring free bikes, a garden, and a terrace, Apartment D features accommodation in Cres with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment D se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Estrela

9,9

Apartment Estrela

Ubytování (Apartmán) Apartment Estrela. Located in Cres, 250 metres from Grabar Beach and 750 metres from Melin Beach, Apartment Estrela provides air-conditioned accommodation with a patio and... Ubytování Apartment Estrela se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Premium Apartment

9,9

Premium Apartment

Ubytování (Apartmán) Premium Apartment. Located in Cres, within 300 metres of Grabar Beach, Premium Apartment offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytování Premium Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Little prince - Your Holiday home on Cres

9,9

Little prince - Your Holiday home on Cres

Ubytování (Apartmán) Little prince - Your Holiday home on Cres. Little prince - Your Holiday home on Cres se nachází v Cresu. Nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Little prince - Your Holiday home on Cres se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Andrea

9,8

Apartment Andrea

Ubytování (Apartmán) Apartment Andrea. Apartment Andrea is located in Cres, 400 metres from Melin Beach, 400 metres from Kimen Beach, as well as 600 metres from Kovacine Beach. Ubytování Apartment Andrea se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Marija

9,8

Apartment Marija

Ubytování (Apartmán) Apartment Marija. Apartmán Marija nabízí ubytování s výhledem na jezero Vrana, zařízenou terasou a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách 19 km od historického města Cres. Ubytování Apartment Marija se nachází ve městě Vrana (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nika

9,8

Villa Nika

Ubytování (Apartmány) Villa Nika. Villa Nika se nachází na ostrově Cres, asi 300 metrů od centra města, a nabízí moderně zařízené apartmány s klimatizací a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Villa Nika se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Klemenc

9,8

Apartments Klemenc

Ubytování (Apartmány) Apartments Klemenc. Apartmány Klemenc nabízejí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV a terasou, pouhých 100 metrů od pláže, a mají velkou zařízenou zahradu... Ubytování Apartments Klemenc se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Agata

9,8

Apartment Agata

Ubytování (Apartmán) Apartment Agata. Featuring garden views, Apartment Agata offers accommodation with a terrace, around 400 metres from Grabar Beach. Ubytování Apartment Agata se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmens Viktor

9,8

Apartmens Viktor

Ubytování (Apartmány) Apartmens Viktor. Apartmány Viktor se nachází v obci Filozići a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmens Viktor se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Sigovic

9,8

Studio Sigovic

Ubytování (Apartmán) Studio Sigovic. Set in Cres, 450 metres from Melin Beach and 750 metres from Grabar Beach, Studio Sigovic offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Studio Sigovic se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartment Marinella

9,8

Studio Apartment Marinella

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Marinella. Located in Cres, 500 metres from Melin Beach and 700 metres from Grabar Beach, Studio Apartment Marinella offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Studio Apartment Marinella se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barbarossa House

9,8

Barbarossa House

Ubytování (Apartmán) Barbarossa House. Barbarossa House se nachází v Cresu, 400 metrů od pláže Melin a 700 metrů od pláže Grabar, a nabízí klimatizované ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Barbarossa House se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Leni

9,8

Apartment Leni

Ubytování (Apartmán) Apartment Leni. Situated in Cres in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Leni has a balcony and garden views. Ubytování Apartment Leni se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Laurus

9,8

Apartment Laurus

Ubytování (Apartmán) Apartment Laurus. Located in Štivan in the Cres Island region, Apartment Laurus has a garden. This apartment provides a terrace. Ubytování Apartment Laurus se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Blue Lavender

9,8

Apartments Blue Lavender

Ubytování (Apartmány) Apartments Blue Lavender. Situated in Cres, Apartments Blue Lavender features accommodation within 800 metres of Grabar Beach. Ubytování Apartments Blue Lavender se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Stela Apsirtides

9,8

Apartments Stela Apsirtides

Ubytování (Apartmány) Apartments Stela Apsirtides. Apartmány Stela Apsirtides se nachází v Osoru, 350 metrů od pláže Bijar a 550 metrů od pláže Skaline. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Apartments Stela Apsirtides se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ilario

9,8

Apartment Ilario

Ubytování (Apartmán) Apartment Ilario. Apartmán Ilario se nachází u pláže v Cresu. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem, zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Ilario se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tramuntana Holiday Home

9,8

Tramuntana Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Tramuntana Holiday Home. Tramuntana Holiday Home se nachází ve vesnici Porozina a nabízí klimatizované ubytování s patiem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Tramuntana Holiday Home se nachází ve městě Porozina (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tiny House with a View

9,8

Tiny House with a View

Ubytování (Penzion) Tiny House with a View. Tiny House with a View je prázdninový dům se zahradou a grilem situovaný ve Stivanu. V každém pokoji je šatní skříň. Ubytování Tiny House with a View se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov).

MIA Stivan

9,8

MIA Stivan

Ubytování (Apartmány) MIA Stivan. MIA Stivan se nachází ve vesnici Martinšćica a nabízí výhled do zahrady, restauraci, bankomat, bar, zahradu, dětské hřiště a gril. Ubytování MIA Stivan se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Panorama

9,7

Apartment Panorama

Ubytování (Apartmán) Apartment Panorama. Apartment Panorama se nachází v Cresu na ostrově Cres a nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Panorama se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Zorica

9,7

Apartmani Zorica

Ubytování (Apartmány) Apartmani Zorica. Situated in Martinšćica, Apartmani Zorica features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Apartmani Zorica se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Filipas

9,7

Apartment Filipas

Ubytování (Apartmány) Apartment Filipas. Located in Cres in the Cres Island region, with Melin Beach and Grabar Beach nearby, Apartment Filipas provides accommodation with free WiFi and free... Ubytování Apartment Filipas se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Luna

9,7

Apartment Luna

Ubytování (Apartmán) Apartment Luna. Apartmán Luna se nachází v Cresu na stejnojmenném ostrově. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Luna se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Eta

9,7

Apartments Eta

Ubytování (Apartmány) Apartments Eta. Located in Cres, Apartments Eta provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Apartments Eta se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

15th Century House in Osor

9,7

15th Century House in Osor

Ubytování (Apartmán) 15th Century House in Osor. 15th Century House in Osor se nachází v obci Osor. Tento apartmán nabízí zázemí pro grilování a plně vybavenou kuchyni. Ubytování 15th Century House in Osor se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Garden breeze

9,7

Apartment Garden breeze

Ubytování (Apartmán) Apartment Garden breeze. Set in Cres, Apartment Garden breeze offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment Garden breeze se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cres Sučić Apartments

9,7

Cres Sučić Apartments

Ubytování (Apartmány) Cres Sučić Apartments. Apartmány Cres Sučić s bezplatným Wi-Fi se nachází ve městě Cres. Ubytování Cres Sučić Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Filozici

9,7

Two-Bedroom Holiday Home in Filozici

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Filozici. Two-Bedroom Holiday Home in Filozici se nachází ve Filozići. Tento prázdninový dům nabízí plně vybavenou kuchyni. K dispozici je TV. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Filozici se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Plat CX

9,7

Holiday home Plat CX

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Plat CX. Holiday home Plat CX se nachází v dvojdomku obklopeném zahradou s prostornou terasou a zázemím pro grilování. Ubytování Holiday home Plat CX se nachází ve městě Belej (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vodaric

9,7

Apartments Vodaric

Ubytování (Apartmány) Apartments Vodaric. Apartments Vodaric ve městě Cres nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Apartments Vodaric se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Sunset Apartments

9,7

Panorama Sunset Apartments

Ubytování (Apartmány) Panorama Sunset Apartments. Apartmány Panorama Sunset se nacházejí v městečku Cres, 43 km od Opatije a 46 km od Puly, a nabízejí gril i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Panorama Sunset Apartments se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sky View

9,7

Apartment Sky View

Ubytování (Apartmán) Apartment Sky View. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Sky View is set in Cres. Ubytování Apartment Sky View se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Biba

9,7

Apartman Biba

Ubytování (Apartmán) Apartman Biba. Featuring a garden and a terrace, Apartman Biba offers accommodation in Lubenice with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Biba se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Morena

9,7

Apartment Morena

Ubytování (Apartmán) Apartment Morena. Featuring a rooftop terrace, Apartment Morena is a self-catering accommodation located in Cres. Free WiFi access is available. Ubytování Apartment Morena se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mio Mare

9,7

Villa Mio Mare

Ubytování (Apartmány) Villa Mio Mare. Villa Mio Mare se nachází na ostrově Cres, 43 km od Opatije a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Pula je 46 km daleko. Ubytování Villa Mio Mare se nachází ve městě (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování na chorvatském ostrově Cres

Momentálně pro vás evidujeme celkem 540 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Cres.

Pro chorvatský ostrov Cres doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Cres (313), Martinščica (43), Valun (39), Miholašćica (24), Štivan (20), Punta Križa (16), Porozina (12), Osor (12), Belej (11), Ustrine (11). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Na chorvatském ostrově Cres máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartman M.I.R.A. (10*), Apartment Salvia (10*), Apartment Sara - Cres (10*), Villa Frane 101 (10*), Hacienda Babina (10*), Down by the bay (9,9*), Apartman Flavia (9,9*), Apartments Nives (9,9*), Apartment Diminic Melin (9,9*), Villa Belej (9,9*), Apartments by the sea Cove Merascica, Cres - 8071 (9,9*), Apartments by the sea Cres - 8095 (9,9*), Villa St. Martin-Reef (9,9*), Holiday Home Krista (9,9*), Apartment D (9,9*), Apartment Estrela (9,9*), Premium Apartment (9,9*), Little prince - Your Holiday home on Cres (9,9*), Apartment Andrea (9,8*), Apartment Marija (9,8*), Villa Nika (9,8*), Apartments Klemenc (9,8*), Apartment Agata (9,8*), Apartmens Viktor (9,8*), Studio Sigovic (9,8*), Studio Apartment Marinella (9,8*), Barbarossa House (9,8*), Apartment Leni (9,8*), Apartment Laurus (9,8*), Apartments Blue Lavender (9,8*), MIA Stivan (9,8*), Apartments Stela Apsirtides (9,8*), Apartment Ilario (9,8*), Tramuntana Holiday Home (9,8*), Tiny House with a View (9,8*), Apartment Panorama (9,7*), Apartmani Zorica (9,7*), Apartment Filipas (9,7*), Apartment Luna (9,7*), Apartments Eta (9,7*), 15th Century House in Osor (9,7*), Apartment Garden breeze (9,7*), Panorama Sunset Apartments (9,7*), Cres Sučić Apartments (9,7*), Two-Bedroom Holiday Home in Filozici (9,7*), Apartments Vodaric (9,7*), Holiday home Plat CX (9,7*), Apartment Sky View (9,7*), Apartman Biba (9,7*), Apartment Morena (9,7*), Villa Mio Mare (9,7*).

Ostrov Cres může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.