Hledat

Ubytování

Čiovo

Na chorvatském ostrově Čiovo máme celkem 494 hotelů a ubytování.

Pro chorvatský ostrov Čiovo doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Slatine (280), Okrug Donji (169), Okrug Gornji (48), Liveli (0), Ciovo (0), Miševac (0), Žedno (0), Čiovo (0), Arbanija (0), Mastrinka (0). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Čiovo

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Čiovo

SeaSight Apartment - Ciovo Island

10

SeaSight Apartment - Ciovo Island

Ubytování (Apartmán) SeaSight Apartment - Ciovo Island. SeaSight Apartment - Ciovo Island se nachází v Slatine a nabízí soukromý bazén a klimatizaci. Apartmán má obývací pokoj a plně vybavenou kuchyň. Ubytování SeaSight Apartment - Ciovo Island se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Villa Richi

10

Villa Richi

Ubytování (Vila) Villa Richi. Villa Richi se nachází ve Slatine a nabízí balkon s výhledem na bazén a do zahrady, venkovní bazén, krytý bazén a hammam. Ubytování Villa Richi se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

SeaEsta apartment with two pools near the beach

10

SeaEsta apartment with two pools near the beach

Ubytování (Apartmán) SeaEsta apartment with two pools near the beach. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, SeaEsta apartment with two pools near the beach is situated in Slatine. Ubytování SeaEsta apartment with two pools near the beach se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

House & Home Slatine

10

House & Home Slatine

Ubytování (Apartmány) House & Home Slatine. House & Home Slatine se nachází v Slatine, 50 metrů od pláže Guje. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování House & Home Slatine se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

TiaMar

10

TiaMar

Ubytování (Apartmán) TiaMar. Situated in Slatine, 450 metres from Lumbrelin Beach and 500 metres from Martinka Beach, TiaMar provides accommodation with amenities such as free WiFi and... Ubytování TiaMar se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Niana

9,9

Apartments Niana

Ubytování (Apartmány) Apartments Niana. Summer Residence Niana se nachází jen několik kroků od moře a nabízí elegantní apartmány s bezplatným Wi-Fi, satelitní LCD TV a velkou terasou nebo... Ubytování Apartments Niana se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Crazy fish

9,9

Crazy fish

Ubytování (Apartmán) Crazy fish. Situated in Slatine, Crazy fish features accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Crazy fish se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Villa Freya - vacation house

9,9

Villa Freya - vacation house

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Freya - vacation house. Prázdninový dům Villa Freya se nachází ve vesnici Slatine. Ubytování Villa Freya - vacation house se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Villa Vesna Private Beach

9,9

Villa Vesna Private Beach

Ubytování (Vila) Villa Vesna Private Beach. Located in Okrug Donji, Villa Vesna Private Beach provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an... Ubytování Villa Vesna Private Beach se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments 4 friends

9,8

Apartments 4 friends

Ubytování (Apartmány) Apartments 4 friends. Apartments 4 friends se nachází 200 metrů od pláže Guje a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments 4 friends se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment One

9,8

Apartment One

Ubytování (Apartmán) Apartment One. Apartmán One se nachází u pláže v obci Okrug Donji, 150 metrů od pláže Stari Porat a 1 km od pláže Kava. Ubytování Apartment One se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment BUGA

9,8

Apartment BUGA

Ubytování (Apartmány) Apartment BUGA. Apartment BUGA se nachází v obci Slatine a nabízí ubytování s terasou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment BUGA se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Apartmani Manuela

9,8

Apartmani Manuela

Ubytování (Privát) Apartmani Manuela. Apartmani Manuela nabízí ubytování se zahradou a terasou v obci Okrug Gornji, jen 1,7 km od pláže Bocici a 1,8 km od pláže Rozac. Ubytování Apartmani Manuela se nachází ve městě Okrug Gornji (Chorvatsko - Čiovo).

Vacation Home Nusha

9,8

Vacation Home Nusha

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation Home Nusha. Vacation Home Nusha se nachází u pláže v letovisku Okrug Donji, nedaleko pláže Stari Porat, a nabízí soukromý úsek pláže. Ubytování Vacation Home Nusha se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Romana

9,8

Apartments Romana

Ubytování (Apartmány) Apartments Romana. Apartmány Romana se nacházejí 100 metrů od pláže na ostrově Čiovo. Ubytování Apartments Romana se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

SAN Apartments

9,8

SAN Apartments

Ubytování (Apartmány) SAN Apartments. SAN Apartments se nachází v Slatine a nabízí výhled na moře, restauraci, bar, zahradu, gril a terasu. Ubytování SAN Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Villa Wind

9,8

Villa Wind

Ubytování (Apartmány) Villa Wind. Villa Wind se nachází 200 metrů od pláže Kava a nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu a ubytování s klimatizací, balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Wind se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Apartman Iva

9,8

Apartman Iva

Ubytování (Apartmán) Apartman Iva. Apartman Iva se nachází v obci Slatine, jen pár kroků od pláže Slatine a 200 metrů od pláže Staraci. Ubytování Apartman Iva se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Olive Hill House

9,8

Olive Hill House

Ubytování (Apartmány) Olive Hill House. Olive Hill House se nachází ve vesnici Slatine, jen pár kroků od pláže Martinka a 200 metrů od pláže Porat. Ubytování Olive Hill House se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

DeepWater House

9,8

DeepWater House

Ubytování (Apartmány) DeepWater House. DeepWater House se nachází ve Slatine na ostrově Čiovo, 100 metrů od pláže Lumbrelin, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným... Ubytování DeepWater House se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments by the sea Slatine, Ciovo - 14158

9,8

Apartments by the sea Slatine, Ciovo - 14158

Ubytování (Apartmán) Apartments by the sea Slatine, Ciovo - 14158. Apartment Slatine 14158a offers accommodation in Slatine, 10 km from Split and 38 km from Hvar. Ubytování Apartments by the sea Slatine, Ciovo - 14158 se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Villa La Piedra

9,8

Villa La Piedra

Ubytování (Apartmány) Villa La Piedra. Villa La Piedra se nachází na klidném místě v centru obce Slatine, 150 metrů od oblázkové pláže, a nabízí venkovní bazén a lehátka na opalování obklopené... Ubytování Villa La Piedra se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Zeljana

9,7

Apartment Zeljana

Ubytování (Apartmány) Apartment Zeljana. Apartment Zeljana se nachází v Slatine, 35 km od Splitu. Nabízí zahradu a vyhřívaný venkovní bazén. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Zeljana se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Casa Vita Apartments

9,7

Casa Vita Apartments

Ubytování (Apartmány) Casa Vita Apartments. Apartmány Casa Vita se nachází v obci Slatine, 200 metrů od moře, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi, klimatizaci, terasu... Ubytování Casa Vita Apartments se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Beach house Blue Lagoon

9,7

Beach house Blue Lagoon

Ubytování (Prázdninový dům) Beach house Blue Lagoon. Located in Okrug Gornji, just 2.8 km from Mavarstica Beach, Beach house Blue Lagoon provides beachfront accommodation with a shared lounge, a garden,... Ubytování Beach house Blue Lagoon se nachází ve městě Okrug Gornji (Chorvatsko - Čiovo).

Adria

9,7

Adria

Ubytování (Apartmán) Adria. Adria se nachází v obci Slatine, jen pár kroků od pláže Staraci. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a sdílenou kuchyň. Ubytování Adria se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Antonela

9,7

Apartment Antonela

Ubytování (Apartmány) Apartment Antonela. Apartmán Antonela nabízí klimatizované ubytování v obci Slatine. Ubytování Apartment Antonela se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Luxury Poolside Villa

9,7

Luxury Poolside Villa

Ubytování (Vila) Luxury Poolside Villa. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Luxury Poolside Villa is located in Slatine. Ubytování Luxury Poolside Villa se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Villa Slatine

9,7

Villa Slatine

Ubytování (Vila) Villa Slatine. Villa Slatine se nachází na pláži v obci Slatine, jen pár kroků od pláže Staraci a 150 metrů od pláže Slatine. Ubytování Villa Slatine se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Luxury Apartment Kalebic

9,7

Luxury Apartment Kalebic

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartment Kalebic. Luxusní apartmán Kalebic se nachází jen pár kroků od pláže Lumbrelin. Ubytování Luxury Apartment Kalebic se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Villa Nela

9,7

Villa Nela

Ubytování (Vila) Villa Nela. Villa Nela se nachází v obci Okrug Donji, 400 metrů od pláže Kava a 600 metrů od pláže Stari Porat. Ubytování Villa Nela se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Apartmani Mlačić

9,7

Apartmani Mlačić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mlačić. Apartmani Mlačić se nachází 100 metrů od pláže Stari Porat a nabízí zahradu, soukromou pláž a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani Mlačić se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Promaja

9,7

Promaja

Ubytování (Apartmán) Promaja. Promaja se nachází v obci Okrug Donji, 600 metrů od pláže Kava a 1 km od pláže Stari Porat. Ubytování Promaja se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Gogi apartman

9,7

Gogi apartman

Ubytování (Apartmán) Gogi apartman. Apartmán Gogi se nachází ve městě Okrug Donji. Nabízí klimatizované ubytování s terasou, zahradu, gril, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gogi apartman se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Holiday Home Frane, Karlo I Sestre Agnic

9,6

Holiday Home Frane, Karlo I Sestre Agnic

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Frane, Karlo I Sestre Agnic. Holiday Home Frane, Karlo I Sestre Agnic se nachází na pláži v letovisku Okrug Donji, 1,3 km od pláží Kava a Stari Porat. Ubytování Holiday Home Frane, Karlo I Sestre Agnic se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Marina

9,6

Apartment Marina

Ubytování (Apartmány) Apartment Marina. Apartmán Marina se nachází v obci Slatine na ostrově Čiovo, 300 metrů od pláže Porat. Ubytování Apartment Marina se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Stone house

9,6

Stone house

Ubytování (Apartmány) Stone house. Stone House nabízí ubytování v klimatizovaných studiích ve městě Trogir, 6,5 km od katedrály svatého Vavřince a autobusového nádraží. Ubytování Stone house se nachází ve městě Trogir (Chorvatsko - Čiovo).

Villa Domic

9,6

Villa Domic

Ubytování (Apartmány) Villa Domic. Villa Domic se nachází v obci Slatine a nabízí restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci a výhled na moře. Ubytování Villa Domic se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Palm Tree House

9,6

Palm Tree House

Ubytování (Apartmány) Palm Tree House. Palm Tree House je apartmánový dům situovaný ve Slatine na ostrově Čiovo, poblíž pláží Porat a Martinka. K zázemí patří bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Palm Tree House se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Trogir 1

9,6

Apartment Trogir 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Trogir 1. Apartmán Trogir 1 se nachází na ostrově Čiovo v obci Okrug Gornji. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a přístup do kompletně vybavené kuchyně. Ubytování Apartment Trogir 1 se nachází ve městě Ciovo (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Veronika

9,6

Apartment Veronika

Ubytování (Apartmán) Apartment Veronika. Apartmán Veronika se nachází v letovisku Okrug Donji, 70 metrů od oblázkové pláže, 7 km od Trogiru, 18 km od Splitu a 41 km od Hvaru. Ubytování Apartment Veronika se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Apartman Nena

9,6

Apartman Nena

Ubytování (Apartmán) Apartman Nena. Apartman Nena se nachází v obci Slatine, 200 metrů od pláží Martinka a Porat. Nabízí klimatizované ubytování u pláže se zahradou a balkonem. Ubytování Apartman Nena se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Villa Kale Apartments

9,6

Villa Kale Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Kale Apartments. Apartments Kale se nachází na ostrově Ciovo u pláže, 20 metrů od moře. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Villa Kale Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment "Iskra"

9,6

Apartment "Iskra"

Ubytování (Apartmán) Apartment "Iskra". Apartment "Iskra" se nachází v Slatine na ostrově Čiovo. Nabízí terasu, zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má klimatizaci, koupelnu a obývací pokoj. Ubytování Apartment "Iskra" se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Apartmani Rita

9,6

Apartmani Rita

Ubytování (Apartmány) Apartmani Rita. Offering a terrace and garden view, Apartmani Rita is set in Slatine, 150 metres from Martinka Beach and 250 metres from Porat Beach. Ubytování Apartmani Rita se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Ubytování na chorvatském ostrově Čiovo

Momentálně pro vás evidujeme celkem 494 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Čiovo.

Pro chorvatský ostrov Čiovo doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Slatine (280), Okrug Donji (169), Okrug Gornji (48), Liveli (0), Ciovo (0), Miševac (0), Žedno (0), Čiovo (0), Arbanija (0), Mastrinka (0). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Na chorvatském ostrově Čiovo máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Villa Richi (10*), SeaEsta apartment with two pools near the beach (10*), TiaMar (10*), Carpe Diem II (9,9*), Apartments Niana (9,9*), Crazy fish (9,9*), Villa Vesna Private Beach (9,9*), Villa Freya - vacation house (9,9*), Take it easy Apartments (9,9*), Apartment Mišo (9,8*), Apartment One (9,8*), Apartments 4 friends (9,8*), Apartments Alba (9,8*), Apartment BUGA (9,8*), Apartments Romana (9,8*), Apartments Nakir (9,8*), SAN Apartments (9,8*), Villa Wind (9,8*), Apartman Iva (9,8*), Olive Hill House (9,8*), DeepWater House (9,8*), Apartments by the sea Slatine, Ciovo - 14158 (9,8*), Regina del Mare (9,8*), Villa La Piedra (9,8*), Apartment Zeljana (9,7*), Casa Vita Apartments (9,7*), Beach house Blue Lagoon (9,7*), Apartment Antonela (9,7*), Adria (9,7*), Luxury Poolside Villa (9,7*), Villa Slatine (9,7*), Luxury Apartment Kalebic (9,7*), Villa Nela (9,7*), Promaja (9,7*), Gogi apartman (9,7*), Holiday Home Frane, Karlo I Sestre Agnic (9,6*), Stone house (9,6*), Villa Domic (9,6*), Apartment Marina (9,6*), Palm Tree House (9,6*), Apartment Veronika (9,6*), Apartment Trogir 1 (9,6*), Apartman Nena (9,6*), Villa Kale Apartments (9,6*), Apartment "Iskra" (9,6*), Apartmani Rita (9,6*), Beach House Lana (9,6*), Apartments Šimleša (9,6*), Apartmani Gale (9,6*), Blue Sensation (9,6*), Appartement "Noni" (9,6*).

Ostrov Čiovo může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.