Hledat

Ubytování

Čiovo

Ubytování na Ostrově Čiovo

Ostrov Čiovo se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 494 hotelů a ubytování na ostrově Čiovo.

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Čiovo

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Čiovo

TiaMar

10

TiaMar

Ubytování (Apartmán) TiaMar. Set in Slatine, TiaMar offers accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování TiaMar se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Niana

9,9

Apartments Niana

Ubytování (Apartmány) Apartments Niana. Summer Residence Niana se nachází jen několik kroků od moře a nabízí elegantní apartmány s bezplatným Wi-Fi, satelitní LCD TV a velkou terasou nebo... Ubytování Apartments Niana se nachází ve městě Kralja Zvonimira 65 (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vesna

9,9

Villa Vesna

Ubytování (Vila) Villa Vesna. Located in Okrug Donji, Villa Vesna provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Vesna se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DeepWater House

9,9

DeepWater House

Ubytování (Apartmány) DeepWater House. DeepWater House se nachází v obci Slatine a nabízí výhled do zahrady, gril a Wi-Fi zdarma. Ubytování DeepWater House se nachází ve městě Duboke Vode 9 (Chorvatsko - Čiovo).

Regina del Mare

9,9

Regina del Mare

Ubytování (Apartmány) Regina del Mare. Regina del Mare v obci Slatine nabízí klimatizované ubytování se zahradou, grilem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Regina del Mare se nachází ve městě Bana Jelačića 181A (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment BUGA

9,8

Apartment BUGA

Ubytování (Apartmány) Apartment BUGA. Apartment BUGA se nachází v obci Slatine a nabízí ubytování s terasou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment BUGA se nachází ve městě Put Slatišćaka 7 (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Alba

9,8

Apartments Alba

Ubytování (Apartmány) Apartments Alba. Apartments Alba se nachází v obci Slatine. Nabízí Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou a vybavení pro vodní sporty. Ubytování Apartments Alba se nachází ve městě Bana Jelacica 149 (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment One

9,8

Apartment One

Ubytování (Apartmán) Apartment One. Apartmán One se nachází v letovisku Okrug Donji a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment One se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Freya - vacation house

9,8

Villa Freya - vacation house

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Freya - vacation house. Villa Freya - vacation house se nachází v obci Slatine a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Villa Freya - vacation house se nachází ve městě 10 Staraci (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SAN Apartments

9,8

SAN Apartments

Ubytování (Apartmány) SAN Apartments. SAN Apartments v obci Slatine nabízí ubytování, restauraci, bar, zahradu a gril a výhled na moře. Ubytování SAN Apartments se nachází ve městě zvonimirova obala 7 (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olive Hill House

9,8

Olive Hill House

Ubytování (Apartmány) Olive Hill House. Olive Hill House se nachází v letovisku Slatine a nabízí venkovní bazén na který směřuje výhled, fitness centrum, společný obývací prostor, zahradu a... Ubytování Olive Hill House se nachází ve městě Put Duboke Garme 39 (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marina

9,7

Apartment Marina

Ubytování (Apartmány) Apartment Marina. Apartmán Marina se nachází v obci Slatine. Nabízí terasu nebo balkon, Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou a zázemí pro grilování. Ubytování Apartment Marina se nachází ve městě Put Rebra 13 (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

O Sole apartment with private beach

9,7

O Sole apartment with private beach

Ubytování (Apartmán) O Sole apartment with private beach. Located in Okrug Donji, O Sole Apartments provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování O Sole apartment with private beach se nachází ve městě Osoje VII 18 (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 278 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Vita Apartments

9,7

Casa Vita Apartments

Ubytování (Apartmány) Casa Vita Apartments. Apartmány Casa Vita se nachází v obci Slatine, 200 metrů od moře, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi, klimatizaci, terasu... Ubytování Casa Vita Apartments se nachází ve městě Bana Jelačića 73b (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Slatine

9,7

Villa Slatine

Ubytování (Vila) Villa Slatine. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Slatine is located in Slatine. Ubytování Villa Slatine se nachází ve městě Zvonimirova obala 112 (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartment Kalebic

9,7

Luxury Apartment Kalebic

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartment Kalebic. Apartmány Luxury Apartment Kalebic se nacházejí v letovisku Slatine a nabízejí posezení. Ubytování Luxury Apartment Kalebic se nachází ve městě Obala Kralja Zvonimira 51 (Chorvatsko - Čiovo).

Luxury Poolside Villa

9,7

Luxury Poolside Villa

Ubytování (Vila) Luxury Poolside Villa. Situated in Slatine, Luxury Poolside Villa features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Luxury Poolside Villa se nachází ve městě 3 Liveli (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments 4 friends

9,7

Apartments 4 friends

Ubytování (Apartmány) Apartments 4 friends. Apartments 4 friends se nachází v obci Slatine. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bazén, restauraci a výhled do vlastní zahrady. Ubytování Apartments 4 friends se nachází ve městě Bana Jelačića 77 a (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Nena

9,7

Apartman Nena

Ubytování (Apartmán) Apartman Nena. Apartmán Nena se nachází v obci Slatine. Nabízí ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma a výhled na moře a do zahrady. Ubytování Apartman Nena se nachází ve městě Otok Čiovo (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Romana

9,7

Apartments Romana

Ubytování (Apartmány) Apartments Romana. Apartmány Romana se nacházejí 100 metrů od pláže na ostrově Čiovo. Ubytování Apartments Romana se nachází ve městě Bana Jelačića 97 a (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nakir

9,7

Apartments Nakir

Ubytování (Apartmány) Apartments Nakir. Apartments Nakir se nachází pouhých 300 metrů od oblázkové pláže v Slatine a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Nakir se nachází ve městě Kaštelanova 5 (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Iva

9,7

Apartman Iva

Ubytování (Apartmán) Apartman Iva. Featuring an outdoor pool and garden views, Apartman Iva is located in Slatine. Ubytování Apartman Iva se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Thalia

9,7

House Thalia

Ubytování (Prázdninový dům) House Thalia. House Thalia se nachází ve městě Slatine. Nabízí zahradu, klimatizaci, terasu, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování House Thalia se nachází ve městě 1 Pod Roka (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nela

9,7

Villa Nela

Ubytování (Vila) Villa Nela. Located in Okrug Donji, Villa Nela provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Villa Nela se nachází ve městě 33 Put Punte (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gogi apartman

9,7

Gogi apartman

Ubytování (Apartmán) Gogi apartman. Apartmán Gogi se nachází ve městě Okrug Donji na ostrově Čiovo a nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Gogi apartman se nachází ve městě Osoje VIII 5 (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue Sensation

9,7

Blue Sensation

Ubytování (Apartmány) Blue Sensation. Blue Sensation se nachází ve městě Okrug Donji a nabízí ubytování s balkonem, kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Blue Sensation se nachází ve městě Croatia (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Promaja

9,7

Promaja

Ubytování (Apartmán) Promaja. Promaja se nachází v Okrugu Donji. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, terasou, Wi-Fi zdarma a výhledem do zahrady a na moře. Ubytování Promaja se nachází ve městě 6 Put Stinica (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa La Piedra

9,7

Villa La Piedra

Ubytování (Apartmány) Villa La Piedra. Villa La Piedra se nachází na klidném místě v centru obce Slatine, 150 metrů od oblázkové pláže, a nabízí venkovní bazén a lehátka na opalování obklopené... Ubytování Villa La Piedra se nachází ve městě Duboke vode 26 (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Gale

9,7

Apartmani Gale

Ubytování (Apartmány) Apartmani Gale. Apartmány Gale se nachází ve městě Okrug Donji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. V některých jednotkách je k dispozici kuchyň se sporákem. Ubytování Apartmani Gale se nachází ve městě 3 Osoje X okrug donji; Čiovo (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach house Blue Lagoon

9,6

Beach house Blue Lagoon

Ubytování (Prázdninový dům) Beach house Blue Lagoon. Located in Okrug Gornji in the Ciovo Island region, Beach house Blue Lagoon has a terrace. Ubytování Beach house Blue Lagoon se nachází ve městě Branac 8 (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Zeljana

9,6

Apartment Zeljana

Ubytování (Apartmány) Apartment Zeljana. Apartment Zeljana se nachází v Slatine, 35 km od Splitu. Nabízí zahradu a vyhřívaný venkovní bazén. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Zeljana se nachází ve městě Put Porta 13 (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stone house

9,6

Stone house

Ubytování (Apartmány) Stone house. Stone House nabízí ubytování v klimatizovaných studiích ve městě Trogir, 6,5 km od katedrály svatého Vavřince a autobusového nádraží. Ubytování Stone house se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Antonela

9,6

Apartment Antonela

Ubytování (Apartmány) Apartment Antonela. Apartmán Antonela nabízí klimatizované ubytování v obci Slatine. Ubytování Apartment Antonela se nachází ve městě Put Maslina 5 (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kale Apartments

9,6

Villa Kale Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Kale Apartments. Apartments Kale se nachází na ostrově Ciovo u pláže, 20 metrů od moře. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Villa Kale Apartments se nachází ve městě Obala Kralja Zvonimira 107 (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lucy

9,6

Apartman Lucy

Ubytování (Apartmán) Apartman Lucy. Apartmán Lucy se nachází v letovisku Slatine a nabízí terasu, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Lucy se nachází ve městě prvi kat (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Veronika

9,6

Apartment Veronika

Ubytování (Apartmán) Apartment Veronika. Apartmán Veronika se nachází v Okrugu Donji, 70 metrů od oblázkové pláže, 7 km od Trogiru, 18 km od Splitu a 41 km od Hvaru. Ubytování Apartment Veronika se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Trogir 1

9,6

Apartment Trogir 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Trogir 1. Apartmán Trogir 1 se nachází na ostrově Čiovo v obci Okrug Gornji. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a přístup do kompletně vybavené kuchyně. Ubytování Apartment Trogir 1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach House Lana

9,6

Beach House Lana

Ubytování (Prázdninový dům) Beach House Lana. Přímořský prázdninový dům Beach House Lana se nachází ve vesnici Slatine na ostrově Ciove a nabízí terasu a balkon. Ubytování Beach House Lana se nachází ve městě 143 Bana Jelacica (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement "Noni"

9,6

Appartement "Noni"

Ubytování (Apartmán) Appartement "Noni". Appartement "Noni" se nachází ve městě Okrug Donji na ostrově Čiovo. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Appartement "Noni" se nachází ve městě Dalmatinska 45 (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cipra Apartments

9,6

Cipra Apartments

Ubytování (Apartmány) Cipra Apartments. Cipra Apartments se nachází v malé vesničce Okrug Donji na ostrově Čiovo a je obklopená lesem i olivovými háji. Ubytování Cipra Apartments se nachází ve městě Put Kave 26 (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment 2 Palme

9,6

Apartment 2 Palme

Ubytování (Apartmány) Apartment 2 Palme. Klimatizovaný apartmán Apartment 2 Palme se nachází v Slatine, na ostrově Čiovo, 6 km od Trogiru. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Apartment 2 Palme se nachází ve městě Ulica Bana Jelacica 183 (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa La Bomboniera

9,5

Apartments Villa La Bomboniera

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa La Bomboniera. Apartmány Villa La Bomboniera se nachází v obci Slatine a nabízí zahradu a ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Villa La Bomboniera se nachází ve městě Ulica bana Josipa Jelačića 151 (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nila

9,5

Apartments Nila

Ubytování (Apartmány) Apartments Nila. Apartments Nila se nachází v Trogiru v Splitsko-dalmatské župě, 5 km od přístavu Trogir. Ubytování Apartments Nila se nachází ve městě Planikovica VI 7 (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marija

9,5

Villa Marija

Ubytování (Hotel) Villa Marija. Villa Marija nabízí ubytování na pláži v letovisku Slatine. Ubytování Villa Marija se nachází ve městě 111 Bana Jelačića (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Anadi

9,5

Villa Anadi

Ubytování (Vila) Villa Anadi. Tato samostatně stojící vila se nachází v obci Okrug Donji na ostrově Čiovo, a nabízí zahradu se sezónním venkovním bazénem a grilem a ubytování s... Ubytování Villa Anadi se nachází ve městě Dalmatinska 23 (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Rita

9,5

Apartmani Rita

Ubytování (Apartmán) Apartmani Rita. Set in Slatine in the Ciovo Island region, Apartmani Rita has a terrace and garden views. Ubytování Apartmani Rita se nachází ve městě 4 Kaštelanova (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mirjana

9,5

Apartman Mirjana

Ubytování (Apartmán) Apartman Mirjana. Set in Okrug Donji, Apartman Mirjana offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartman Mirjana se nachází ve městě Sv. I. Krstititelja (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Novak 1

9,5

Apartments Villa Novak 1

Ubytování (Penzion) Apartments Villa Novak 1. Apartments Villa Novak 1 stojí jen 150 metrů od pláže. Ubytování Apartments Villa Novak 1 se nachází ve městě Osoje V 2 (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Panorama

9,5

Apartments Panorama

Ubytování (Apartmány) Apartments Panorama. Apartments Panorama se nachází ve Slatine u Trogiru a nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Panorama se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ana

9,4

Villa Ana

Ubytování (Aparthotel) Villa Ana. Villa Ana se nachází v obci Slatine a nabízí bazén, terasu, bar, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Ana se nachází ve městě Zvonimirova obala 66 (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zvonar

9,4

Apartment Zvonar

Ubytování (Apartmán) Apartment Zvonar. Apartmán Zvonar se nachází ve vesnici Okrug Donji, 7,5 km od Trogiru, památky UNESCO. Na pláž je to pouhých 250 metrů. Ubytování Apartment Zvonar se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)