Hledat

Ubytování

Apartmani Ruža Apartmány

2 Hvarska ulica, 21300 Makarská, Chorvatsko - Zobrazit na mapě Chorvatska

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ruža. Set in Makarska in the Split-Dalmatia County region and Makarska Main Bus Station reachable within 1. Ubytování Apartmani Ruža se nachází ve městě 2 Hvarska ulica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartmani Ruža

Popular points of interest near Apartmani Ruža include St. A patio with sea views is offered in each unit. Set in Makarska in the Split-Dalmatia County region and Makarska Main Bus Station reachable within 1. The nearest airport is Split Airport, 96 km from the accommodation. Peter Lighthouse, Makarska Port and Makarska Riva Promenade. 6 km, Apartmani Ruža offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a garden and free private parking. All units comprise a seating area with a sofa, a dining area, and a fully equipped kitchen with various cooking facilities, including a microwave, a fridge, an oven and a stovetop. A terrace is available for guests to use at the apartment.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Rodinné pokoje
 • Gril
 • Terasa

Vybavení ubytování Apartmani Ruža

 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Pláž
 • Potápění Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Rybaření Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Ovoce
 • Láhev vody
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Úschova zavazadel
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Klimatizace
 • Topení
 • Zvuková izolace
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Makarská

Lux apartman Antonija

10

Lux apartman Antonija

Ubytování (Apartmán) Lux apartman Antonija. Boasting mountain views, Lux apartman Antonija features accommodation with a balcony and a kettle, around 400 metres from St. Marc Cathedral. Ubytování Lux apartman Antonija se nachází ve městě Trakače ulica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Nikola

10

Apartmani Nikola

Ubytování (Apartmán) Apartmani Nikola. Apartmani Nikola se nachází v Makarské, 3,6 km od autobusového nádraží, 2,7 km od přístavu a 3,3 km od promenády Riva i hlavního náměstí. Ubytování Apartmani Nikola se nachází ve městě Veliko Brdo 96 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Andrijašević

10

Apartment Andrijašević

Ubytování (Apartmán) Apartment Andrijašević. Situated in Makarska, 400 metres from Makarska Main Bus Station and less than 1 km from St. Ubytování Apartment Andrijašević se nachází ve městě Prvosvibanjska 27 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Leonora

10

Apartment Leonora

Ubytování (Apartmán) Apartment Leonora. Located in Makarska, 800 metres from Makarska Main Bus Station and 1 km from St. Ubytování Apartment Leonora se nachází ve městě Ulica Molizanskih Hrvata 60 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jerković ***

10

Apartman Jerković ***

Ubytování (Apartmán) Apartman Jerković ***. Boasting garden views, Apartman Jerković *** offers accommodation with a patio and a kettle, around 800 metres from St. Marc Cathedral. Ubytování Apartman Jerković *** se nachází ve městě 11 Ulica Zrinsko Frankopanska (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Gojak

10

Apartman Gojak

Ubytování (Apartmán) Apartman Gojak. Apartman Gojak has a balcony and is set in Makarska, within just 600 metres of Ratac Beach and less than 1 km of Ramova Beach. Ubytování Apartman Gojak se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lulu

10

Apartment Lulu

Ubytování (Apartmán) Apartment Lulu. Apartment Lulu, a property with a garden and a terrace, is situated in Makarska, 1.4 km from St. Peter Lighthouse, 1.5 km from Makarska Port, as well as 1. Ubytování Apartment Lulu se nachází ve městě 2b Put Požara (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Beso

10

Apartments Beso

Ubytování (Apartmány) Apartments Beso. Apartments Beso se nachází 200 metrů od majáku sv. Petra a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Beso se nachází ve městě Obala kralja Tomislava 27 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jug

10

Apartman Jug

Ubytování (Apartmán) Apartman Jug. In the Makarska City Center district of Makarska, close to Deep Port Beach, Apartman Jug has a terrace and a washing machine. Ubytování Apartman Jug se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman L&L

10

Apartman L&L

Ubytování (Apartmán) Apartman L&L. Apartman L&L se nachází necelý 1 km od pláže v Makarské a 400 metrů od pláže Deep Port. Ubytování Apartman L&L se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMENT PINNA NOBILIS

10

APARTMENT PINNA NOBILIS

Ubytování (Apartmány) APARTMENT PINNA NOBILIS. Situated in Makarska, 650 metres from Makarska Beach and less than 1 km from Deep Port Beach, APARTMENT PINNA NOBILIS features air-conditioned... Ubytování APARTMENT PINNA NOBILIS se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ana

10

Apartment Ana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ana. Set 200 metres from Makarska Main Bus Station in Makarska, the air-conditioned Apartment Ana features free WiFi. Ubytování Apartment Ana se nachází ve městě Molizanskih Hrvata 9C (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman PEHAR

10

Apartman PEHAR

Ubytování (Apartmán) Apartman PEHAR. Set in Makarska, less than 1 km from Makarska Main Bus Station and a 14-minute walk from St. Ubytování Apartman PEHAR se nachází ve městě 24 Ulica Gradišćanskih Hrvata (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing Apartment Emir with balcony

10

Amazing Apartment Emir with balcony

Ubytování (Apartmán) Amazing Apartment Emir with balcony. Featuring city views, Amazing Apartment Emir with balcony offers accommodation with a balcony and a kettle, around 650 metres from Biloševac Beach. Ubytování Amazing Apartment Emir with balcony se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

City Centar Apartments

10

City Centar Apartments

Ubytování (Apartmány) City Centar Apartments. Set 400 metres from Deep Port Beach and 600 metres from Makarska Beach, City Centar Apartments in Makarska offers air-conditioned accommodation with views... Ubytování City Centar Apartments se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luminous Apartment "Ljubica"

10

Luminous Apartment "Ljubica"

Ubytování (Apartmán) Luminous Apartment "Ljubica". In the heart of Makarska, set within a short distance of Makarska Main Bus Station and St. Ubytování Luminous Apartment "Ljubica" se nachází ve městě 8 Biokovska ulica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Breathtaking view apartment with beach parking

10

Breathtaking view apartment with beach parking

Ubytování (Apartmán) Breathtaking view apartment with beach parking. Set in Makarska, 1.3 km from Makarska Main Bus Station and 1.6 km from St. Ubytování Breathtaking view apartment with beach parking se nachází ve městě Stari velikobrdski put 38 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Just be

10

Apartment Just be

Ubytování (Apartmán) Apartment Just be. Set within the Makarska City Center district in Makarska, Apartment Just be has air conditioning, a patio, and sea views. Ubytování Apartment Just be se nachází ve městě 2 Glazbarska ulica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Luka

10

Apartment Luka

Ubytování (Apartmán) Apartment Luka. Featuring a patio with garden views, a garden and a terrace, Apartment Luka can be found in Makarska, close to Biloševac Beach and 450 metres from Makarska... Ubytování Apartment Luka se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Ankica

10

Apartmani Ankica

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ankica. Apartmani Ankica features city views, free WiFi and free private parking, set in Makarska, 150 metres from Ratac Beach. Ubytování Apartmani Ankica se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 161 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Gaby

10

Apartman Gaby

Ubytování (Apartmán) Apartman Gaby. Boasting sea views, Apartman Gaby offers accommodation with a terrace and a balcony, around 2.2 km from St. Peter Lighthouse. Ubytování Apartman Gaby se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kira Apartment

9,9

Kira Apartment

Ubytování (Apartmán) Kira Apartment. Boasting sea views, Kira Apartment features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.2 km from St. Peter Lighthouse. Ubytování Kira Apartment se nachází ve městě Zadarska street 42 B (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lidija 1

9,9

Lidija 1

Ubytování (Apartmán) Lidija 1. Boasting a patio with garden views, and a garden and a terrace, Lidija 1 can be found in Makarska, close to St. Peter Lighthouse and 1. Ubytování Lidija 1 se nachází ve městě Vukovarska 22 j (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Batelina Apartments

9,9

Batelina Apartments

Ubytování (Apartmány) Batelina Apartments. Situated in Makarska in the Split-Dalmatia County region, with Makarska Franciscan Monastery and St. Ubytování Batelina Apartments se nachází ve městě Kotiška ulica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Vila Jelena

9,9

Apartmani Vila Jelena

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vila Jelena. APARTMANI VILA JELENA se nachází necelý 1 km od hlavního autobusového nádraží v Makarské. Ubytování Apartmani Vila Jelena se nachází ve městě Ulica Kralja Petra Krešimira IV 55/A (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment DOMO

9,9

Apartment DOMO

Ubytování (Apartmány) Apartment DOMO. Apartment DOMO se nachází 2,5 km od hlavního autobusového nádraží v Makarské. Nabízí ubytování s balkonem, zahradou a terasou. Ubytování Apartment DOMO se nachází ve městě Zadarska 8 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Afrodita

9,9

Villa Afrodita

Ubytování (Vily) Villa Afrodita. Villa Afrodita se nachází v letovisku Makarská. Nabízí ubytování s výhledem do zahrady, sezónní venkovní bazén, zahradu, fitness centrum, společné posezení... Ubytování Villa Afrodita se nachází ve městě Put Moče 4 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Maja

9,9

Apartmani Maja

Ubytování (Apartmán) Apartmani Maja. Featuring garden views, Apartmani Maja provides accommodation with a balcony and a kettle, around 700 metres from St. Peter Lighthouse. Ubytování Apartmani Maja se nachází ve městě Ulica Petra Svačića 5a Apartman broj 1 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN "HIT"

9,9

APARTMAN "HIT"

Ubytování (Apartmán) APARTMAN "HIT". Located within the Makarska City Center district in Makarska, APARTMAN "HIT" has air conditioning, a terrace, and city views. Ubytování APARTMAN "HIT" se nachází ve městě Ulica Kralja Petra Kresimira IV 7b (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Apartment Lora

9,9

Modern Apartment Lora

Ubytování (Apartmán) Modern Apartment Lora. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Modern Apartment Lora is set in Makarska. Ubytování Modern Apartment Lora se nachází ve městě 40 Ulica Kralja Petra Krešimira IV (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartment Spa "Marina"

9,9

Luxury Apartment Spa "Marina"

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment Spa "Marina". Located in Makarska, just 500 metres from Makarska Main Bus Station, Luxury Apartment Spa "Marina" provides beachfront accommodation with a restaurant, a... Ubytování Luxury Apartment Spa "Marina" se nachází ve městě Zagorska 1 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Besker

9,9

Apartments Besker

Ubytování (Apartmány) Apartments Besker. Located in Makarska, 500 metres from Makarska Franciscan Monastery and 700 metres from St. Ubytování Apartments Besker se nachází ve městě 4 Franjevački put (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Đaninovica I

9,9

Apartment Đaninovica I

Ubytování (Apartmán) Apartment Đaninovica I. Set in Makarska, 500 metres from St. Marc Cathedral and 500 metres from Makarska Main Square, Apartment Đaninovica I offers air-conditioned accommodation... Ubytování Apartment Đaninovica I se nachází ve městě Biokovska ulica 38A (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Petra & Apartment Rustic

9,9

Apartment Petra & Apartment Rustic

Ubytování (Apartmány) Apartment Petra & Apartment Rustic. Apartment Petra & Apartment Rustic se nachází v letovisku Makarska, 200 metrů od majáku sv. Ubytování Apartment Petra & Apartment Rustic se nachází ve městě Kralja Zvonimira 6 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marica

9,9

Marica

Ubytování (Apartmány) Marica. Situated in Makarska in the Split-Dalmatia County region and Makarska Main Bus Station reachable within 700 metres, Marica features accommodation with free... Ubytování Marica se nachází ve městě Matije Gubca 2 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Barbara & Petar

9,9

Rooms Barbara & Petar

Ubytování (Penzion) Rooms Barbara & Petar. Tříhvězdičkový penzion Rooms Barbara & Petar se nachází v Makarské a nabízí klimatizované pokoje s vlastní koupelnou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Rooms Barbara & Petar se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jakov

9,9

Apartments Jakov

Ubytování (Apartmány) Apartments Jakov. Located in Makarska in the Split-Dalmatia County region, Apartments Jakov provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Jakov se nachází ve městě Veliko Brdo 37A (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Marija Čizmić Makarska

9,9

Apartmani Marija Čizmić Makarska

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marija Čizmić Makarska. Set in Makarska in the Split-Dalmatia County region, with Makarska Main Bus Station and St. Ubytování Apartmani Marija Čizmić Makarska se nachází ve městě Ulica Kralja Petra Krešimira IV 82 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mirjana

9,9

Apartment Mirjana

Ubytování (Apartmán) Apartment Mirjana. Apartment Mirjana is an air-conditioned accommodation located in Makarska. Free WiFi access is available. Ubytování Apartment Mirjana se nachází ve městě Zadarska 42 a (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Easy Times

9,9

Apartment Easy Times

Ubytování (Apartmán) Apartment Easy Times. Boasting garden views, Apartment Easy Times features accommodation with a balcony and a kettle, around 3.2 km from St. Peter Lighthouse. Ubytování Apartment Easy Times se nachází ve městě Veliko Brdo 33H (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nina

9,9

Villa Nina

Ubytování (Vila) Villa Nina. Offering a heated infinity pool, Villa Nina is set in Makarska. This villa features a sun roof terrace and barbecue facilities. Ubytování Villa Nina se nachází ve městě Stari Velikobrdski put 140 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nena

9,9

Villa Nena

Ubytování (Apartmány) Villa Nena. V roce 2012 otevřená Vila Nena se nachází 50 metrů od pláže a 600 metrů od Makarské. Ubytování Villa Nena se nachází ve městě Kr.Petra Krešimira 80 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kati apartment

9,9

Kati apartment

Ubytování (Apartmán) Kati apartment. In the Makarska City Center district of Makarska, close to St. Marc Cathedral, Kati apartment features a terrace and a washing machine. Ubytování Kati apartment se nachází ve městě 45 Trakače ulica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Central Lux downtown

9,9

Central Lux downtown

Ubytování (Apartmán) Central Lux downtown. Situated in Makarska, less than 1 km from Makarska Main Bus Station and a 13-minute walk from St. Ubytování Central Lux downtown se nachází ve městě 26 Ulica Gradišćanskih Hrvata (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Star

9,9

Apartment Star

Ubytování (Apartmán) Apartment Star. Apartmán Star je situován pouhých 400 metrů od hlavního náměstí a 750 metrů od pláže v letovisku Makarska. Ubytování Apartment Star se nachází ve městě Petorice Alacevica 48 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Luci

9,9

Apartment Luci

Ubytování (Apartmán) Apartment Luci. Apartmány Luci se nacházejí ve městě Makarska, 50 metrů od moře, 400 metrů od hlavního autobusového nádraží a 700 metrů od přístavu, a nabízejí ubytování s... Ubytování Apartment Luci se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Anita with amazing sea view

9,9

Apartment Anita with amazing sea view

Ubytování (Apartmán) Apartment Anita with amazing sea view. Apartment Anita with amazing sea view is set in Makarska, 2.2 km from St. Peter Lighthouse, 2.2 km from Makarska Port, and 2. Ubytování Apartment Anita with amazing sea view se nachází ve městě 42 Zadarska ulica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lea

9,9

Villa Lea

Ubytování (Vila) Villa Lea. Located about less than 1 km from St. Marc Cathedral, Villa Lea offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. Ubytování Villa Lea se nachází ve městě 83 Put Makra (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Filipetti

9,9

Villa Filipetti

Ubytování (Vila) Villa Filipetti. Tato samostatně stojící vila se nachází v Makarské, 200 metrů od katedrály sv. Marka, a má zahradu s venkovním bazénem a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Filipetti se nachází ve městě Ulica Velika Vrata (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Apartments Iva

9,9

Modern Apartments Iva

Ubytování (Apartmány) Modern Apartments Iva. Located in Makarska, 500 metres from Makarska Main Bus Station and 600 metres from St. Ubytování Modern Apartments Iva se nachází ve městě 13 Biokovska ulica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Apartman Pjero

9,9

Modern Apartman Pjero

Ubytování (Apartmán) Modern Apartman Pjero. Moderní Apartmán Pjero se nachází v Makarské a je situovaný v budově z roku 2000, 1 minutu chůze od autobusového nádraží, 5 minut chůze od přístavu a 400... Ubytování Modern Apartman Pjero se nachází ve městě Antun Gustav Matos 1 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)