Hledat

Ubytování

Ubytování město Zabok

Ve chorvatském městě Zabok (Chorvatsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Zabok

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Zabok

Accommodation Kolar City center Zabok

9,9

Accommodation Kolar City center Zabok

Ubytování (Penzion) Accommodation Kolar City center Zabok. Apartment Kolar A1 City center Zabok, (A2-3 km) is located in Zabok and offers a terrace. The property features garden views. Ubytování Accommodation Kolar City center Zabok se nachází ve městě Zabok (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zaboky Village

9,6

Apartments Zaboky Village

Ubytování (Apartmány) Apartments Zaboky Village. Boutique Apartments in Zaboky Village se nachází v Zaboku, 24 km od Záhřebu a nabízí zahradu se zázemím pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments Zaboky Village se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Dora

9,2

Holiday Home Dora

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Dora. Situated in Zabok, Holiday Home Dora offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Holiday Home Dora se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Dvorac Gjalski

9

Hotel Dvorac Gjalski

Ubytování (Hotel) Hotel Dvorac Gjalski. Located in Zabok, Hotel Dvorac Gjalski features a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Ubytování Hotel Dvorac Gjalski se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment zabok

8,6

Apartment zabok

Ubytování (Apartmán) Apartment zabok. Tento apartmán se nachází v obci Zabok, 42 km od obce Rogoška Slatina. Nabízí restauraci, bar a zahradu. Soukromé parkoviště je neplacené. Ubytování Apartment zabok se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Zabok

8,4

Rooms Zabok

Ubytování (Apartmán) Rooms Zabok. Rooms Zabok se nachází v obci Zabok v Krapinsko-Zagorské župě, 42 km od obce Rogaška Slatina. Nabízí ubytování s klimatizací, balkon a výhled na město. Ubytování Rooms Zabok se nachází ve městě 41 Ulica Matije Gupca (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rea A2-3km Zabok

8,2

Apartment Rea A2-3km Zabok

Ubytování (Apartmán) Apartment Rea A2-3km Zabok. Set in Zabok in the Krapina-Zagorje County region, Apartman Rea Zabok features a patio and garden views. Ubytování Apartment Rea A2-3km Zabok se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mara's Vineyard House

Mara's Vineyard House

Ubytování (Prázdninový dům) Mara's Vineyard House. Set in Zabok in the Krapina-Zagorje County region, Mara's Vineyard House features a balcony and garden views. Ubytování Mara's Vineyard House se nachází ve městě Zabok (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Tihi brijeg

Holiday Home Tihi brijeg

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Tihi brijeg. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Holiday Home Tihi brijeg is located in Zabok. Ubytování Holiday Home Tihi brijeg se nachází ve městě Zabok (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Five-Bedroom Holiday Home in Zabok

Five-Bedroom Holiday Home in Zabok

Ubytování (Prázdninový dům) Five-Bedroom Holiday Home in Zabok. Featuring accommodation with a private pool, Five-Bedroom Holiday Home in Zabok is located in Zabok. Ubytování Five-Bedroom Holiday Home in Zabok se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Vanna

Kuća za odmor Vanna

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Vanna. Set in Zabok in the Krapina-Zagorje County region, Kuća za odmor Vanna features a balcony and garden views. Ubytování Kuća za odmor Vanna se nachází ve městě Durava Zabočka 61G (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Zabok

Město Zabok se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování v chorvatském městě Zabok.