Hledat

Ubytování

Ubytování město Veliko Trojstvo

Ve chorvatském městě Veliko Trojstvo (Chorvatsko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Bjelovarsko-bilogorská župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Bjelovarsko-bilogorská župa

Studio Apartment Lea

10

Studio Apartment Lea

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Lea. Studio Apartment Lea is situated in Čazma. This apartment features air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Studio Apartment Lea se nachází ve městě Čazma (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman Vesna

10

Apartman Vesna

Ubytování (Apartmán) Apartman Vesna. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartman Vesna is located in Bjelovar. Ubytování Apartman Vesna se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman IG4U

10

Apartman IG4U

Ubytování (Apartmán) Apartman IG4U. Apartman IG4U se nachází v Bjelovaru. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 40 km od Gyékényes. Ubytování Apartman IG4U se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Rooms with a parking space Daruvar, Bjelovarska - 18842

10

Rooms with a parking space Daruvar, Bjelovarska - 18842

Ubytování (Penzion) Rooms with a parking space Daruvar, Bjelovarska - 18842. Rooms with a parking space se nachází v Daruvaru, 400 metrů od termálních lázní Daruvar. Ubytování Rooms with a parking space Daruvar, Bjelovarska - 18842 se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartments Matic

10

Apartments Matic

Ubytování (Apartmán) Apartments Matic. Apartments Matic is situated in Bjelovar and offers free bikes. This apartment features a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Matic se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman Hubertus 5*

10

Apartman Hubertus 5*

Ubytování (Apartmán) Apartman Hubertus 5*. Boasting a spa bath, Apartman Hubertus 5* is situated in Vagovina. Featuring free WiFi, the property also has a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Apartman Hubertus 5* se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Studio apartman Rossa

10

Studio apartman Rossa

Ubytování (Privát) Studio apartman Rossa. Studiový apartmán Rossa se nachází v Daruvaru, 400 metrů od termálních lázní Daruvar, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Studio apartman Rossa se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman NIVA Daruvar

9,9

Apartman NIVA Daruvar

Ubytování (Apartmán) Apartman NIVA Daruvar. Set in Daruvar, 1.3 km from Daruvar Thermal Spa, Apartman NIVA Daruvar offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartman NIVA Daruvar se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman H8

9,9

Apartman H8

Ubytování (Apartmán) Apartman H8. Apartman H8 se nachází v Bjelovaru a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí výhled na město a stojí 49 km od Barcs. Ubytování Apartman H8 se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

apartman tušek-Bjelovar

9,9

apartman tušek-Bjelovar

Ubytování (Apartmán) apartman tušek-Bjelovar. Located in Ždralovi in the Bjelovar-Bilogora County region, apartman tušek-Bjelovar features a patio. Ubytování apartman tušek-Bjelovar se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Studio apartmani "Štimac"

9,9

Studio apartmani "Štimac"

Ubytování (Apartmány) Studio apartmani "Štimac". Providing garden views, Studio apartman "Štimac" in Garešnica provides accommodation, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Studio apartmani "Štimac" se nachází ve městě Garešnica (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman Isabella

9,9

Apartman Isabella

Ubytování (Apartmán) Apartman Isabella. Boasting free bikes, barbecue facilities, and a terrace, Apartman Isabella features accommodation in Daruvar with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Isabella se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Ginko sobe Daruvar

9,9

Ginko sobe Daruvar

Ubytování (Penzion) Ginko sobe Daruvar. Tříhvězdičkový penzion Ginko sobe Daruvar se nachází v Daruvaru, 1,1 km od místních termálních lázní. Ubytování Ginko sobe Daruvar se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman Park

9,9

Apartman Park

Ubytování (Apartmán) Apartman Park. Featuring river views, Apartman Park offers accommodation with a garden and a patio, around 600 metres from Daruvar Thermal Spa. Ubytování Apartman Park se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Bjelovar apartment

9,9

Bjelovar apartment

Ubytování (Apartmán) Bjelovar apartment. Apartmán Bjelovar se nachází ve městě Bjelovar a nabízí zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Bjelovar apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Studio apatrman Pijalović

9,8

Studio apatrman Pijalović

Ubytování (Apartmán) Studio apatrman Pijalović. Studio apatrman Pijalović is located in Bjelovar. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Studio apatrman Pijalović se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartment Eleco

9,8

Apartment Eleco

Ubytování (Apartmán) Apartment Eleco. Boasting accommodation with a patio, Apartment Eleco is set in Bjelovar. Ubytování Apartment Eleco se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Studio Apartman Ždral

9,8

Studio Apartman Ždral

Ubytování (Apartmán) Studio Apartman Ždral. Situated in Daruvar, a 13-minute walk from Daruvar Thermal Spa, Studio Apartman Ždral features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Studio Apartman Ždral se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartment Premier

9,7

Apartment Premier

Ubytování (Apartmán) Apartment Premier. Apartmán Premier se nachází v obci Bjelovar v Bjelovarsko-bilogorské župě a nabízí ubytování v budově z roku 2004 s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Premier se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman Infinity

9,7

Apartman Infinity

Ubytování (Apartmán) Apartman Infinity. Apartman Infinity is located in Čazma. This apartment provides air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Apartman Infinity se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartments Place4you

9,7

Apartments Place4you

Ubytování (Apartmány) Apartments Place4you. Tento apartmán se nachází v Bjelovaru a nabízí terasu s výhledem do zahrady. Hosté mají k dispozici balkon. Ubytování Apartments Place4you se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartment Dada

9,7

Apartment Dada

Ubytování (Apartmán) Apartment Dada. Set in Bjelovar, Apartment Dada offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Apartment Dada se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman Oaza

9,7

Apartman Oaza

Ubytování (Apartmány) Apartman Oaza. Situated in Daruvar in the Bjelovar-Bilogora County region with Daruvar Thermal Spa nearby, Apartman Oaza features accommodation with free private parking. Ubytování Apartman Oaza se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

House of Tea

9,7

House of Tea

Ubytování (Apartmán) House of Tea. House of Tea se nachází v Bjelovaru a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, společnou kuchyní a společným salonkem. Ubytování House of Tea se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman Lux

9,6

Apartman Lux

Ubytování (Apartmán) Apartman Lux. Apartman Lux se nachází v Daruváru, 750 metrů od termálních lázní Daruvar, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, terasou a plně vybavenou... Ubytování Apartman Lux se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartment Borik

9,6

Apartment Borik

Ubytování (Apartmán) Apartment Borik. Tento apartmán se nachází v Bjelovaru. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Borik se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Country House Little Hill

9,6

Country House Little Hill

Ubytování (Venkovský dům) Country House Little Hill. Tento samostatně stojící apartmán v Bjelovaru má terasu a zahradu s grilem. Využívat lze také balkon. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Country House Little Hill se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Daruvar City One Apartment

9,6

Daruvar City One Apartment

Ubytování (Apartmány) Daruvar City One Apartment. Located 1.8 km from Daruvar Thermal Spa, Daruvar City One Apartment provides accommodation with free bikes, a garden and a 24-hour front desk for your... Ubytování Daruvar City One Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Studio apartman Toplica

9,6

Studio apartman Toplica

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Toplica. Boasting a restaurant, free bikes, and a bar, Studio apartman Toplica features accommodation in Daruvar with free WiFi and pool views. Ubytování Studio apartman Toplica se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Country House Vrbovčanka

9,5

Country House Vrbovčanka

Ubytování (Venkovský dům) Country House Vrbovčanka. Country House Vrbovčanka se nachází v Daruvaru. Nabízí gril, sluneční terasu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé... Ubytování Country House Vrbovčanka se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Studio apartman Queen

9,4

Studio apartman Queen

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Queen. Situated in Bjelovar, Studio apartman Queen features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Studio apartman Queen se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Villa Amaryllis

9,4

Villa Amaryllis

Ubytování (Vila) Villa Amaryllis. Located in Labin, Villa Amaryllis provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Amaryllis se nachází ve městě Kapelica (Chorvatsko - Istrie).

Rooms Slavonija

9,3

Rooms Slavonija

Ubytování (Penzion) Rooms Slavonija. Featuring an a la carte restaurant serving traditional dishes, Sobe Slavonija is located in the centre of Daruvar. Ubytování Rooms Slavonija se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Rooms Vlado

9,3

Rooms Vlado

Ubytování (Penzion) Rooms Vlado. Offering free WiFi throughout the property, Rooms Vlado is set in Daruvar, within 300 metres of Daruvar Thermal Spa. Ubytování Rooms Vlado se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

RIKO Kapelica 47

9,3

RIKO Kapelica 47

Ubytování (Apartmán) RIKO Kapelica 47. Located in Krapan in the Istria region, RIKO Kapelica 47 features a patio and garden views. Ubytování RIKO Kapelica 47 se nachází ve městě Kapelica (Chorvatsko - Istrie).

Bed&Breakfast Vinarija Coner

9,3

Bed&Breakfast Vinarija Coner

Ubytování (Bed and breakfast) Bed&Breakfast Vinarija Coner. Bed&Breakfast Vinarija Coner se nachází v Peščeniku, 16 km od centra Bjelovaru. Bed and breakfast nabízí dětské hřiště, výhled do zahrady a restauraci. Ubytování Bed&Breakfast Vinarija Coner se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman 19:14

9,2

Apartman 19:14

Ubytování (Apartmán) Apartman 19:14. Apartman 19:14 is located in Bjelovar. The property was built in 1970, and has air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Apartman 19:14 se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Rooms Altus

9,2

Rooms Altus

Ubytování (Penzion) Rooms Altus. Set in Daruvar, 1.3 km from Daruvar Thermal Spa, Rooms Altus offers accommodation with a garden, free private parking, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Rooms Altus se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman Flamingo

9,2

Apartman Flamingo

Ubytování (Apartmán) Apartman Flamingo. Apartman Flamingo offers accommodation in Daruvar, 3.1 km from Daruvar Thermal Spa. Ubytování Apartman Flamingo se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman Srce

9,2

Apartman Srce

Ubytování (Apartmány) Apartman Srce. Apartman Srce se nachází v Daruvaru, 3,2 km od termálních lázní Daruvar. Ubytování Apartman Srce se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Hotel Mladimir

9,2

Hotel Mladimir

Ubytování (Hotel) Hotel Mladimir. Located 100 metres from the centre of Daruvar, Hotel Mladimir features a green garden with a terrace, an on-site restaurant and free private parking. Ubytování Hotel Mladimir se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman Mira

9,1

Apartman Mira

Ubytování (Apartmán) Apartman Mira. Boasting city views, Apartman Mira features accommodation with a restaurant and a balcony, around 1.4 km from Daruvar Thermal Spa. Ubytování Apartman Mira se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Sobe Mrak

9,1

Sobe Mrak

Ubytování (Bed and breakfast) Sobe Mrak. Located in Bjelovar, Sobe Mrak provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Sobe Mrak se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).