Hledat

Ubytování

Ubytování město Sveti Martin na Muri

Ve chorvatském městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko) máme celkem 31 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Sveti Martin na Muri

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Sveti Martin na Muri

Apartman "Polanec Sveti Martin"

10

Apartman "Polanec Sveti Martin"

Ubytování (Apartmán) Apartman "Polanec Sveti Martin". Set in Sveti Martin na Muri, 5 km from Sveti Martin Thermal Spa, Apartman "Polanec Sveti Martin" offers accommodation with a restaurant, free WiFi, a... Ubytování Apartman "Polanec Sveti Martin" se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sandra Toplice Sveti Martin

10

Apartment Sandra Toplice Sveti Martin

Ubytování (Apartmán) Apartment Sandra Toplice Sveti Martin. Set just 300 metres from Sveti Martin Thermal Spa, Apartment Sandra Toplice Sveti Martin offers accommodation in Sveti Martin na Muri with access to a... Ubytování Apartment Sandra Toplice Sveti Martin se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Brallissima

10

Villa Brallissima

Ubytování (Vila) Villa Brallissima. Situated in Donji Koncovčak, Villa Brallissima provides a private pool. This villa offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Villa Brallissima se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

“Residence Novak”

10

“Residence Novak”

Ubytování (Prázdninový dům) “Residence Novak”. Set in Sveti Martin na Muri, “Residence Novak” offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, spa centre and sauna. Ubytování “Residence Novak” se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Medimurski Ceker

10

Holiday Home Medimurski Ceker

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Medimurski Ceker. Holiday Home Med‘imurski Ceker má zahradu s grilem. Jedná se o samostatně stojící prázdninový dům ve Svetim Martinu na Muri. Ubytování Holiday Home Medimurski Ceker se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Villa Golfer

9,9

Villa Golfer

Ubytování (Vila) Villa Golfer. Located in Sveti Martin na Muri in the Međimurje County region, Villa Golfer has a patio and garden views. Ubytování Villa Golfer se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Anna

9,9

Apartmani Anna

Ubytování (Apartmány) Apartmani Anna. Apartmani Anna se nachází v obci Sveti Martin na Muri a nabízí terasu s výhledem na řeku a do zahrady, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Anna se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bogdan

9,9

Apartment Bogdan

Ubytování (Apartmány) Apartment Bogdan. Apartment Bogdan offers accommodation in Sveti Martin na Muri, 21 km from Moravske-Toplice. Ubytování Apartment Bogdan se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor ,,Oletić 2"

9,9

Kuća za odmor ,,Oletić 2"

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor ,,Oletić 2". Boasting mountain views, Kuća za odmor, Oletić 2" offers accommodation with barbecue facilities, a garden and a terrace, around 3,4 km from Sveti Martin... Ubytování Kuća za odmor ,,Oletić 2" se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Four Seasons House - Terme

9,8

Four Seasons House - Terme

Ubytování (Prázdninový dům) Four Seasons House - Terme. Four Seasons House - Terme se nachází v obci Sveti Martin na Muri, 23 km od Moravských Teplic, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory a do zahrady. Ubytování Four Seasons House - Terme se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Katruža

9,8

Apartman Katruža

Ubytování (Apartmán) Apartman Katruža. Set in Sveti Martin na Muri, Apartman Katruža offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Katruža se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dobranić - Kuća za odmor

9,8

Dobranić - Kuća za odmor

Ubytování (Prázdninové domy) Dobranić - Kuća za odmor. With garden views, Dobranić - Kuća za odmor is located in Sveti Martin na Muri and has a restaurant, a shared kitchen, bar, garden, barbecue and terrace. Ubytování Dobranić - Kuća za odmor se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and Rooms Rea

9,7

Apartments and Rooms Rea

Ubytování (Apartmány) Apartments and Rooms Rea. Apartments and Rooms Rea se nachází v klidné části města Sveti Martin na Muri, poblíž lázeňského centra Sveti Martin a golfového klubu Međimurje, a nabízí... Ubytování Apartments and Rooms Rea se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Oletić 4*

9,6

Apartmani Oletić 4*

Ubytování (Apartmán) Apartmani Oletić 4*. Apartmani Oletić 4 * je klimatizovaný apartmán se zázemím pro grilování ve Sveti Martin na Muri, 21 km od lázní Moravske Toplíce. Ubytování Apartmani Oletić 4* se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor “Mita”

9,6

Kuća za odmor “Mita”

Ubytování (Apartmán) Kuća za odmor “Mita”. Featuring garden views, Kuća za odmor “Mita” provides accommodation with a patio and a kettle, around 7 km from Sveti Martin Thermal Spa. Ubytování Kuća za odmor “Mita” se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Bubeki

9,6

Holiday Home Bubeki

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Bubeki. Holiday Home Bubeki leží na venkově a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a panoramatickým výhledem na okolní krajinu. Ubytování Holiday Home Bubeki se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman"KATJA"

9,6

Apartman"KATJA"

Ubytování (Prázdninový dům) Apartman"KATJA". Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman"KATJA" is set in Sveti Martin na Muri. Ubytování Apartman"KATJA" se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 109 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85

9,6

Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85. Located just 2 km from Sveti Martin Thermal Spa, Kuća za odmor "JAPICA ". Ubytování Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85 se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dvokrevetna soba "Polanec"

9,6

Dvokrevetna soba "Polanec"

Ubytování (Privát) Dvokrevetna soba "Polanec". Set in Sveti Martin na Muri, 5 km from Sveti Martin Thermal Spa, Soba "Polanec" provides accommodation with a restaurant, free WiFi, a 24-hour front desk,... Ubytování Dvokrevetna soba "Polanec" se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN i SOBA HADELA

9,4

APARTMAN i SOBA HADELA

Ubytování (Apartmány) APARTMAN i SOBA HADELA. Located in Sveti Martin na Muri in the Međimurje County region and Sveti Martin Thermal Spa reachable within 2. Ubytování APARTMAN i SOBA HADELA se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Premium Apartment Barbara

9,3

Premium Apartment Barbara

Ubytování (Apartmán) Premium Apartment Barbara. Apartment Barbara se nachází jen 2 km od termálních lázní Sveti Martin. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci, balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Premium Apartment Barbara se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Dika

8,7

Holiday Home Dika

Ubytování (Apartmán) Holiday Home Dika. Boasting mountain views, Holiday Home Dika offers accommodation with a terrace and a kettle, around 3.2 km from Sveti Martin Thermal Spa. Ubytování Holiday Home Dika se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Spa Golfer - LifeClass Terme Sveti Martin

8,7

Hotel Spa Golfer - LifeClass Terme Sveti Martin

Ubytování (Hotel) Hotel Spa Golfer - LifeClass Terme Sveti Martin. Hotel Spa Golfer - LifeClass Terme Sveti Martin nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi, velké wellness centrum a sportovní halu s hřištěm i fitness... Ubytování Hotel Spa Golfer - LifeClass Terme Sveti Martin se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Regina - LifeClass Terme Sveti Martin

8,4

Apartments Regina - LifeClass Terme Sveti Martin

Ubytování (Aparthotel) Apartments Regina - LifeClass Terme Sveti Martin. Apartments Regina - LifeClass Terme Sveti Martin se nachází na klidném místě na mělkém svahu uprostřed lesů a luk. Ubytování Apartments Regina - LifeClass Terme Sveti Martin se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness Apartments Lapaz

8,3

Wellness Apartments Lapaz

Ubytování (Apartmány) Wellness Apartments Lapaz. Featuring a swimming pool, sauna and hot tub, Wellness Apartments Lapaz offers accommodation in Sveti Martin na Muri. Ubytování Wellness Apartments Lapaz se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing home in Sveti Martin na Muri w/ Jacuzzi, Sauna and Outdoor swimming pool

Amazing home in Sveti Martin na Muri w/ Jacuzzi, Sauna and Outdoor swimming pool

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Sveti Martin na Muri w/ Jacuzzi, Sauna and Outdoor swimming pool. Located in Sveti Martin na Muri, Amazing home in Sveti Martin na Muri w/ Jacuzzi, Sauna and Outdoor swimming pool provides a private pool. Ubytování Amazing home in Sveti Martin na Muri w/ Jacuzzi, Sauna and Outdoor swimming pool se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Sv.Martin na Muru

Two-Bedroom Holiday Home in Sv.Martin na Muru

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Sv.Martin na Muru. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Two-Bedroom Holiday Home in Sv.Martin na Muru is set in Sveti Martin na Muri. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Sv.Martin na Muru se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house with a parking space Kapelscak (Medimurje) - 15951

Holiday house with a parking space Kapelscak (Medimurje) - 15951

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday house with a parking space Kapelscak (Medimurje) - 15951. Holiday house with a parking space Kapelscak (Medimurje) - 15951 is set in Sveti Martin na Muri. Ubytování Holiday house with a parking space Kapelscak (Medimurje) - 15951 se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartments Dora Sveti Martin na Muri

Apartments Dora Sveti Martin na Muri

Ubytování (Apartmány) Apartments Dora Sveti Martin na Muri. Set in Jurovčak, 34 km from Bad Radkersburg, Apartmani Dora - Sv Martin na Muri offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartments Dora Sveti Martin na Muri se nachází ve městě Sveti Martin na Muri (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Sveti Martin na Muri

Město Sveti Martin na Muri se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 31 hotelů a ubytování v chorvatském městě Sveti Martin na Muri.