Hledat

Ubytování

Ubytování město Štrigova

Ve chorvatském městě Štrigova (Chorvatsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Štrigova

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Štrigova

Kuća za odmor KODBA

10

Kuća za odmor KODBA

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor KODBA. Kuća za odmor KODBA se nachází ve Štrigově v župě Međimurje a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Kuća za odmor KODBA se nachází ve městě Štrigova (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Holiday Home Međimurski Raj

10

Holiday Home Međimurski Raj

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Međimurski Raj. Situated in Štrigova in the Međimurje County region, Holiday Home Međimurski Raj features a balcony and garden views. Ubytování Holiday Home Međimurski Raj se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Holiday Home Rojko

9,9

Holiday Home Rojko

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Rojko. Holiday Home Rojko se nachází ve vesnici Štrigova a nabízí zahradu s grilem, terasu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Holiday Home Rojko se nachází ve městě Štrigova (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Holiday Home Mađerka

9,8

Holiday Home Mađerka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mađerka. Holiday Home Mađerka is 9 km from Sveti Martin na Muri and boasts views of the garden. Ubytování Holiday Home Mađerka se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Holiday Home Fijolica

9,7

Holiday Home Fijolica

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Fijolica. Set in Štrigova in the Međimurje County region, Holiday Home Fijolica features a patio and garden views. Ubytování Holiday Home Fijolica se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Elizabeta Holiday Home

9,6

Elizabeta Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Elizabeta Holiday Home. Elizabeta Holiday Home je samostatně stojící prázdninový dům se zahradou nacházející se ve Štrigově v okrese Međimurje, přibližně 1,5 km od termálních... Ubytování Elizabeta Holiday Home se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Apartman Arena

9,2

Apartman Arena

Ubytování (Apartmán) Apartman Arena. Tříhvězdičkový Penzion Arena se nachází v městečku Štrigova a nabízí zahradu, bar, gril a výhled na pláž. Ubytování Apartman Arena se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Holiday home AdaliA

Holiday home AdaliA

Ubytování (Vila) Holiday home AdaliA. Holiday home Adalia is situated in Štrigova and offers a terrace. Ubytování Holiday home AdaliA se nachází ve městě Štrigova (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

One-Bedroom Holiday Home in Strigova

One-Bedroom Holiday Home in Strigova

Ubytování (Prázdninový dům) One-Bedroom Holiday Home in Strigova. One-Bedroom Holiday Home in Strigova is situated in Štrigova and offers barbecue facilities. The accommodation is 36 km from Bad Radkersburg. Ubytování One-Bedroom Holiday Home in Strigova se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

House Thara Studio Apartments

House Thara Studio Apartments

Ubytování (Prázdninový dům) House Thara Studio Apartments. Featuring accommodation with a balcony, House Thara Studio Apartments is set in Štrigova. This holiday home offers a terrace. Ubytování House Thara Studio Apartments se nachází ve městě Štrigova (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Ubytování v chorvatském městě Štrigova

Město Štrigova se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování v chorvatském městě Štrigova.