Hledat

Ubytování

Ubytování město Štrigova

Ve chorvatském městě Štrigova (Chorvatsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Štrigova

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Štrigova

Holiday Home Međimurski Raj

10

Holiday Home Međimurski Raj

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Međimurski Raj. Situated in Štrigova in the Međimurje County region, Holiday Home Međimurski Raj features a balcony and garden views. Ubytování Holiday Home Međimurski Raj se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Rojko

9,9

Holiday Home Rojko

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Rojko. Holiday Home Rojko se nachází ve vesnici Štrigova a nabízí zahradu s grilem, terasu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Holiday Home Rojko se nachází ve městě Štrigova (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Mađerka

9,8

Holiday Home Mađerka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mađerka. Holiday Home Mađerka is 9 km from Sveti Martin na Muri and boasts views of the garden. Ubytování Holiday Home Mađerka se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Fijolica

9,7

Holiday Home Fijolica

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Fijolica. Set in Štrigova in the Međimurje County region, Holiday Home Fijolica features a patio and garden views. Ubytování Holiday Home Fijolica se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elizabeta Holiday Home

9,6

Elizabeta Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Elizabeta Holiday Home. Elizabeta Holiday Home je samostatně stojící prázdninový dům se zahradou nacházející se ve Štrigově v okrese Međimurje, přibližně 1,5 km od termálních... Ubytování Elizabeta Holiday Home se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Arena

9,2

Apartman Arena

Ubytování (Apartmán) Apartman Arena. Tříhvězdičkový Penzion Arena se nachází v městečku Štrigova a nabízí zahradu, bar, gril a výhled na pláž. Ubytování Apartman Arena se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Strigova

One-Bedroom Holiday Home in Strigova

Ubytování (Prázdninový dům) One-Bedroom Holiday Home in Strigova. One-Bedroom Holiday Home in Strigova is situated in Štrigova and offers barbecue facilities. The accommodation is 36 km from Bad Radkersburg. Ubytování One-Bedroom Holiday Home in Strigova se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Thara Studio Apartments

House Thara Studio Apartments

Ubytování (Prázdninový dům) House Thara Studio Apartments. Featuring accommodation with a balcony, House Thara Studio Apartments is set in Štrigova. This holiday home offers a terrace. Ubytování House Thara Studio Apartments se nachází ve městě Štrigova (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Štrigova

Město Štrigova se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování v chorvatském městě Štrigova.