Hledat

Ubytování

Ubytování město Slatina

Ve chorvatském městě Slatina (Chorvatsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Slatina

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Slatina

Apartmani Ana

9,7

Apartmani Ana

Ubytování (Apartmán) Apartmani Ana. Situated in Slatina, Apartmani Ana features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmani Ana se nachází ve městě (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Business Club

8,4

Business Club

Ubytování (Penzion – hostinec) Business Club. Set in Slatina, Business Club has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. This 3-star inn offers valet parking. Ubytování Business Club se nachází ve městě (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Petra

7,8

Apartment Petra

Ubytování (Apartmán) Apartment Petra. Apartment Petra is set in Slatina and offers a terrace. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Petra se nachází ve městě (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Pinta

6,6

Guest House Pinta

Ubytování (Penzion) Guest House Pinta. Penzion Guest House Pinta se nachází ve Slatině ve Viroviticko-podrávské župě, 44 km od lázní Harkány, a nabízí terasu, výhled do zahrady, vlastní bar a... Ubytování Guest House Pinta se nachází ve městě (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Slatina

Město Slatina se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování v chorvatském městě Slatina.