Hledat

Ubytování

Ubytování město Prelog

Ve chorvatském městě Prelog (Chorvatsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Prelog

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Prelog

Smx Apartement

9,8

Smx Apartement

Ubytování (Apartmány) Smx Apartement. Apartmán Smx se nachází v obci Prelog v Mezimuřské župě a nabízí terasu, zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Smx Apartement se nachází ve městě Prelog (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Hotel Panorama

8,9

Hotel Panorama

Ubytování (Hotel) Hotel Panorama. Hotel Panorama se nachází na klidném místě uprostřed zeleně ve městě Prelog a nabízí à-la-carte restauraci, ve které se podává tradiční i mezinárodní... Ubytování Hotel Panorama se nachází ve městě Prelog (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Hotel Kralj

8,5

Hotel Kralj

Ubytování (Hotel) Hotel Kralj. Hotel Kralj se nachází v obci Donji Kraljevec a nabízí venkovní bazén a restauraci. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Hotel Kralj se nachází ve městě Prelog (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Guest House Prepelica

8,1

Guest House Prepelica

Ubytování (Penzion) Guest House Prepelica. Guest House Prepelica se nachází pouhých 100 metrů od umělého jezera Dubravsko a 10 metrů od autobusové zastávky. Ubytování Guest House Prepelica se nachází ve městě Prelog (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Hotel Prelog

Hotel Prelog

Ubytování (Hotel) Hotel Prelog. Set next to the main square, Hotel Prelog offers air-conditioned rooms with satellite TV. Ubytování Hotel Prelog se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Ubytování v chorvatském městě Prelog

Město Prelog se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování v chorvatském městě Prelog.