Hledat

Ubytování

Ubytování město Mala Subotica

Ve chorvatském městě Mala Subotica (Chorvatsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Mala Subotica

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Mala Subotica

Apartment Hiža 38

9,6

Apartment Hiža 38

Ubytování (Apartmán) Apartment Hiža 38. Apartment Hiža 38 is located in Mala Subotica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Hiža 38 se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kuća 150

9,6

Apartman Kuća 150

Ubytování (Apartmán) Apartman Kuća 150. Apartman Kuća 150 is situated in Mala Subotica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Kuća 150 se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Fortuna

7,5

Sobe Fortuna

Ubytování (Penzion) Sobe Fortuna. Set in Mala Subotica, Sobe Fortuna offers a bar and free WiFi throughout the property. This 3-star guest house offers an ATM and luggage storage space. Ubytování Sobe Fortuna se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Ubytování v chorvatském městě Mala Subotica

Město Mala Subotica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování v chorvatském městě Mala Subotica.