Hledat

Ubytování

Ubytování město Krapinske Toplice

Ve chorvatském městě Krapinske Toplice (Chorvatsko) máme celkem 40 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Krapinske Toplice

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Krapinske Toplice

Apartman Dada

10

Apartman Dada

Ubytování (Apartmán) Apartman Dada. Located in Krapinske Toplice, 400 metres from Aquae Vivae Thermal Spa, Apartman Dada provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Dada se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lorena

10

Villa Lorena

Ubytování (Venkovský dům) Villa Lorena. Villa Lorena se nachází v obci Krapinske Toplice, 9 km od Záhřebu. Nabízí venkovní gril a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Lorena se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Strsoglavec

9,9

Apartmani Strsoglavec

Ubytování (Apartmány) Apartmani Strsoglavec. Situated 300 metres from Aquae Vivae Thermal Spa, Apartmani Strsoglavec offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmani Strsoglavec se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vendi

9,8

Apartment Vendi

Ubytování (Apartmán) Apartment Vendi. Situated in Krapinske Toplice, 400 metres from Aquae Vivae Thermal Spa, Apartment Vendi features air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování Apartment Vendi se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Ema

9,8

Vila Ema

Ubytování (Vila) Vila Ema. Set in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Vila Ema features a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 4. Ubytování Vila Ema se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax House Lara

9,8

Relax House Lara

Ubytování (Prázdninový dům) Relax House Lara. Set in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Relax House Lara has a balcony and garden views. Ubytování Relax House Lara se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hygge Hill

9,8

Hygge Hill

Ubytování (Vila) Hygge Hill. Set in Krapinske Toplice, within 2.4 km of Aquae Vivae Thermal Spa, Hygge Hill offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Hygge Hill se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Tanja

9,8

Apartman Tanja

Ubytování (Apartmán) Apartman Tanja. Situated in Krapinske Toplice, within 700 metres of Aquae Vivae Thermal Spa, Apartman Tanja offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a... Ubytování Apartman Tanja se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Villa Ema

9,8

Apartment Villa Ema

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Ema. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Krapinske Toplice a má terasu, zahradu s grilem i sluneční terasu. Ubytování Apartment Villa Ema se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Medek- studio apartman

9,7

Medek- studio apartman

Ubytování (Apartmán) Medek- studio apartman. Medek- studio apartman se nachází 1 km od centra města Krapinske Toplice a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Medek- studio apartman se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMANI KSENIJA

9,7

APARTMANI KSENIJA

Ubytování (Apartmány) APARTMANI KSENIJA. APARTMÁNY KSENIJA se nacházejí v obci Krapinske Toplice v Krapinsko-zagorské župě, nedaleko tamních lázní Aquae Vivae Thermal Spa, a nabízejí ubytování s... Ubytování APARTMANI KSENIJA se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jakop Hof

9,7

Jakop Hof

Ubytování (Venkovský dům) Jakop Hof. Boasting free bikes, a bar, and a garden, Jakop Hof features accommodation in Krapinske Toplice with free WiFi and garden views. Ubytování Jakop Hof se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Polanščak

9,7

Apartmani Polanščak

Ubytování (Apartmány) Apartmani Polanščak. Situated less than 1 km from Aquae Vivae Thermal Spa, Apartmani Polanščak offers accommodation and free WiFi in Krapinske Toplice. Ubytování Apartmani Polanščak se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Krapinske Toplice Krtak Biba

9,6

Apartments Krapinske Toplice Krtak Biba

Ubytování (Apartmány) Apartments Krapinske Toplice Krtak Biba. Apartmány Krapinske Toplice Krtak Biba je ubytování s možností vlastního stravování, které se nachází ve městě Krapinske Toplice. Ubytování Apartments Krapinske Toplice Krtak Biba se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Kuca za odmor Trnoruzica

9,5

Kuca za odmor Trnoruzica

Ubytování (Prázdninový dům) Kuca za odmor Trnoruzica. Located in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Kuca za odmor Trnoruzica features a balcony and city views. Situated 1. Ubytování Kuca za odmor Trnoruzica se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartmani Sanja

9,5

Apartmani Sanja

Ubytování (Apartmány) Apartmani Sanja. Apartmani Sanja se nachází v letovisku Krapinske Toplice, pouhých 350 metrů od aquaparku Aquae Vivae, a nabízí bezplatné Wi-Fi a prostornou zahradu. Ubytování Apartmani Sanja se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sunce

9,5

Apartment Sunce

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunce. Situated in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Apartment Sunce features a garden. Ubytování Apartment Sunce se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartmani Toplička bajka

9,5

Studio apartmani Toplička bajka

Ubytování (Apartmány) Studio apartmani Toplička bajka. Situated in Krapinske Toplice within 600 metres of Aquae Vivae Thermal Spa, Studio apartmani Toplička bajka features accommodation with a flat-screen TV... Ubytování Studio apartmani Toplička bajka se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Fučkar

9,4

Apartmani Fučkar

Ubytování (Apartmány) Apartmani Fučkar. Apartmány Fučkar se nachází v obci Krapinske Toplice v regionu Krapina-Zagorje, nedaleko termálních lázní Aquae Vivae. Ubytování Apartmani Fučkar se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Split

9,4

Apartments Villa Split

Ubytování (Apartmán) Apartments Villa Split. Čtyřhvězdičkový Apartments Villa Split se nachází ve městě Krapinske Toplice v regionu Krapina-Zagorje, 600 metrů od termálních lázní Aquae Vivae. Ubytování Apartments Villa Split se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nuna

9,4

Apartments Nuna

Ubytování (Apartmány) Apartments Nuna. Set in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region and Aquae Vivae Thermal Spa reachable within 1. Ubytování Apartments Nuna se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness Hotel Villa Magdalena

9,3

Wellness Hotel Villa Magdalena

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Villa Magdalena. Wellness Hotel Villa Magdalena se nachází na malebném kopci v centru Krapinských Toplic v oblasti Chorvatské Záhoří. Ubytování Wellness Hotel Villa Magdalena se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 109 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartman Biller

9,3

Studio Apartman Biller

Ubytování (Apartmán) Studio Apartman Biller. Boasting pool views, Studio Apartman Biller offers accommodation with a terrace and a kettle, around 500 metres from Aquae Vivae Thermal Spa. Ubytování Studio Apartman Biller se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Penthouse

9,3

Apartman Penthouse

Ubytování (Vila) Apartman Penthouse. Boasting a private pool and a hot tub, Family Villa KT is a detached villa located in Krapinske Toplice. Guests benefit from a terrace and free parking. Ubytování Apartman Penthouse se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed & Breakfast Đurđan

9,2

Bed & Breakfast Đurđan

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Đurđan. Bed & Breakfast Đurđan se nachází v obci Krapinske Toplice, zhruba 250 metrů od vodního parku Aquae Vivae. Ubytování Bed & Breakfast Đurđan se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Viktorija

9,1

Apartman Viktorija

Ubytování (Apartmán) Apartman Viktorija. Apartman Viktorija se nachází v Krapinských Toplicích v Krapinsko-zagorské župě, 1 km od termálních lázní Aquae Vivaea. Ubytování Apartman Viktorija se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani ViTa, Krapinske Toplice

9,1

Apartmani ViTa, Krapinske Toplice

Ubytování (Apartmán) Apartmani ViTa, Krapinske Toplice. Apartmani ViTa, Krapinske Toplice se nachází v obci Krapinske Toplice, 1 km od termálních lázní Aquae Vivae. Ubytování Apartmani ViTa, Krapinske Toplice se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartmani Toplice

9

Apartmani Toplice

Ubytování (Penzion) Apartmani Toplice. Apartmani Toplice se nachází v obci Krapinske Toplice v župě Krapina-Zagorje, 700 metrů od termálních lázní Aquae Vivae. Ubytování Apartmani Toplice se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Petar Pan

8,9

Apartments Petar Pan

Ubytování (Apartmány) Apartments Petar Pan. Apartmány Petar Pan se nachází v obci Krapinske Toplice, 54 km od Záhřebu. Tuheljske Toplice jsou odtud vzdálené 7 km. Ubytování Apartments Petar Pan se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House Dolina

8,7

Holiday House Dolina

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Dolina. Boasting a garden and a terrace, Holiday House Dolina provides accommodation in Krapinske Toplice with free WiFi and garden views. Ubytování Holiday House Dolina se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

One-Bedroom Apartment in Krapinske Toplice

8,5

One-Bedroom Apartment in Krapinske Toplice

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Krapinske Toplice. One-Bedroom Apartment in Krapinske Toplice is set in Krapinske Toplice and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování One-Bedroom Apartment in Krapinske Toplice se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Toplice Hotel

7,3

Toplice Hotel

Ubytování (Hotel) Toplice Hotel. Hotel Toplice se nachází uprostřed upravených zahrad a parků v Krapinske Toplici, v Zagorje, 46 km od Záhřebu. Ubytování Toplice Hotel se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Awesome home in Krapinske Toplice w/ Jacuzzi, WiFi and 3 Bedrooms

Awesome home in Krapinske Toplice w/ Jacuzzi, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Krapinske Toplice w/ Jacuzzi, WiFi and 3 Bedrooms. Awesome home in Krapinske Toplice w/ Jacuzzi, WiFi and 3 Bedrooms is set in Krapinske Toplice and offers barbecue facilities. Ubytování Awesome home in Krapinske Toplice w/ Jacuzzi, WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartman Renata

Apartman Renata

Ubytování (Apartmán) Apartman Renata. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Renata is located in Krapinske Toplice. Ubytování Apartman Renata se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Villa Ema

Apartment Villa Ema

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Ema. Situated in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Apartment Villa Ema has a garden. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Apartment Villa Ema se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lovely Villa in Krapinske Toplice with Garden and Barbeque

Lovely Villa in Krapinske Toplice with Garden and Barbeque

Ubytování (Vila) Lovely Villa in Krapinske Toplice with Garden and Barbeque. Located just 5 km from Aquae Vivae Thermal Spa, Lovely Villa in Krapinske Toplice with Garden and Barbeque offers accommodation in Krapinske Toplice with... Ubytování Lovely Villa in Krapinske Toplice with Garden and Barbeque se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Turak

Kuća za odmor Turak

Ubytování (Penzion) Kuća za odmor Turak. Situated in Krapinske Toplice, 3.3 km from Aquae Vivae Thermal Spa, Kuća za odmor Turak features accommodation with a shared lounge, free private parking,... Ubytování Kuća za odmor Turak se nachází ve městě Klokovec 142B (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DA-JA***

DA-JA***

Ubytování (Apartmán) DA-JA***. Situated in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, DA-JA*** has a patio. Ubytování DA-JA*** se nachází ve městě 21 Zagrebačka ulica (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Luka

Villa Luka

Ubytování (Vila) Villa Luka. Located in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Villa Luka features a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Villa Luka se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Thermos

Apartman Thermos

Ubytování (Apartmán) Apartman Thermos. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Thermos is set in Krapinske Toplice. Ubytování Apartman Thermos se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Awesome home in Krapinske Toplice w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms

Awesome home in Krapinske Toplice w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Krapinske Toplice w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms. Awesome home in Krapinske Toplice w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms offers accommodation in Krapinske Toplice, 6 km from Aquae Vivae Thermal... Ubytování Awesome home in Krapinske Toplice w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Krapinske Toplice, Zagorje - 16290

Apartments with a parking space Krapinske Toplice, Zagorje - 16290

Ubytování (Apartmán) Apartments with a parking space Krapinske Toplice, Zagorje - 16290. Situated in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Apartments with a parking space Krapinske Toplice, Zagorje - 16290 features a balcony. Ubytování Apartments with a parking space Krapinske Toplice, Zagorje - 16290 se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Awesome home in Krapinske Toplice w/ Sauna, WiFi and 2 Bedrooms

Awesome home in Krapinske Toplice w/ Sauna, WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Krapinske Toplice w/ Sauna, WiFi and 2 Bedrooms. Situated in Krapinske Toplice, Awesome home in Krapinske Toplice w/ Sauna, WiFi and 2 Bedrooms features accommodation with a private pool. Ubytování Awesome home in Krapinske Toplice w/ Sauna, WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Dora

Dora

Ubytování (Apartmán) Dora. Situated 100 metres from Aquae Vivae Thermal Spa in Krapinske Toplice, Dora offers accommodation with a fully equiped kithen. Ubytování Dora se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Krapinske Toplice

Město Krapinske Toplice se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 40 hotelů a ubytování v chorvatském městě Krapinske Toplice.