Hledat

Ubytování

Ubytování město Gornji Mihaljevec

Ve chorvatském městě Gornji Mihaljevec (Chorvatsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Gornji Mihaljevec

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Gornji Mihaljevec

Gran Vista Holiday Home

9,9

Gran Vista Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Gran Vista Holiday Home. Gran Vista Holiday Home is set in Gornji Mihaljevec and offers free bikes, a bar and a terrace. Ubytování Gran Vista Holiday Home se nachází ve městě Gornji Mihaljevec (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Holiday Home Bella Vita

9,2

Holiday Home Bella Vita

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Bella Vita. Prázdninový dům Bella Vita nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Holiday Home Bella Vita se nachází ve městě Gornji Mihaljevec (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Dragoslavec

Three-Bedroom Holiday Home in Dragoslavec

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Dragoslavec. Set in Gornji Mihaljevec, Three-Bedroom Holiday Home in Dragoslavec offers a private pool. The air-conditioned accommodation is 46 km from Bad Radkersburg. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Dragoslavec se nachází ve městě Gornji Mihaljevec (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Gornji Mihaljevec

Město Gornji Mihaljevec se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování v chorvatském městě Gornji Mihaljevec.