Hledat

Ubytování

Ubytování město Garešnica

Ve chorvatském městě Garešnica (Chorvatsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Garešnica

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Garešnica

Studio apartmani "Štimac"

9,9

Studio apartmani "Štimac"

Ubytování (Apartmány) Studio apartmani "Štimac". Providing garden views, Studio apartman "Štimac" in Garešnica provides accommodation, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Studio apartmani "Štimac" se nachází ve městě Garešnica (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Glavaš

9

Sobe Glavaš

Ubytování (Bed and breakfast) Sobe Glavaš. Situated in Garešnica, Sobe Glavaš features a garden and free WiFi throughout the property. Ubytování Sobe Glavaš se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Jozić

8,9

Apartmani Jozić

Ubytování (Penzion) Apartmani Jozić. Apartmani Jozić in Garešnica provides accommodation with a garden and a terrace. Ubytování Apartmani Jozić se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman OPG Balja

8,5

Apartman OPG Balja

Ubytování (Apartmán) Apartman OPG Balja. Offering free WiFi and city views, Apartman OPG Balja is an accommodation located in Garešnica. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Apartman OPG Balja se nachází ve městě Garešnica (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garić

8

Hotel Garić

Ubytování (Hotel) Hotel Garić. Hotel Garić se nachází v centru města Garešnica, jen 50 metrů od hlavního autobusového nádraží a 200 metrů od hlavního náměstí. Ubytování Hotel Garić se nachází ve městě (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Garešnica

Město Garešnica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování v chorvatském městě Garešnica.