Hledat

Ubytování

Ubytování město Donja Stubica

Ve chorvatském městě Donja Stubica (Chorvatsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Donja Stubica

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Donja Stubica

Kuća za odmor DIVA***

10

Kuća za odmor DIVA***

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor DIVA***. Set in Donja Stubica in the Krapina-Zagorje County region, Kuća za odmor DIVA*** features a balcony and mountain views. Ubytování Kuća za odmor DIVA*** se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Rukova Hiža

9,8

Kuća za odmor Rukova Hiža

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Rukova Hiža. Kuća za odmor Rukova Hiža is set in Donja Stubica and offers a bar and a terrace. Ubytování Kuća za odmor Rukova Hiža se nachází ve městě Donja Stubica (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Pustodol

9,7

Holiday home Pustodol

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Pustodol. Holiday home Pustodol se nachází v obci Donji Stubica a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem a výhledem na hory. Ubytování Holiday home Pustodol se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kod Basaričeka

9,7

Kod Basaričeka

Ubytování (Prázdninový dům) Kod Basaričeka. Kod Basaričeka is set in Donja Stubica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Kod Basaričeka se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća Za Odmor Barbara

9,5

Kuća Za Odmor Barbara

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća Za Odmor Barbara. Kuća Za Odmor Barbara je prázdninový dům ve městě Donja Stubica a nabízí krytou terasu s výhledem na jezero. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Kuća Za Odmor Barbara se nachází ve městě Donja Stubica (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Žabina hiža

9,5

Kuća za odmor Žabina hiža

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Žabina hiža. Set in Donja Stubica in the Krapina-Zagorje County region, Kuća za odmor Žabina hiža features a patio and garden views. Ubytování Kuća za odmor Žabina hiža se nachází ve městě Donja Stubica (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kamp Terme Jezerčica

9,2

Kamp Terme Jezerčica

Ubytování (Kemp) Kamp Terme Jezerčica. Kamp Terme Jezerčica se nachází v obci Donja Stubica, 48 km od města Rogaška Slatina. Ubytování Kamp Terme Jezerčica se nachází ve městě Donja Stubica (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Terme Jezercica

8,3

Terme Jezercica

Ubytování (Rezort) Terme Jezercica. Terme Jezercica se nachází hned vedle přírodního parku Medvednica a nabízí 5 krytých bazénů se 2 vířivkami, 3 venkovní bazény, 4 finské sauny, 1 parní... Ubytování Terme Jezercica se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Donja Stubica

7

Holiday home Donja Stubica

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Donja Stubica. Situated in Donja Stubica, Holiday home Donja Stubica features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Holiday home Donja Stubica se nachází ve městě Donja Stubica (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cottage on Hill

Cottage on Hill

Ubytování (Apartmán) Cottage on Hill. Cottage on Hill is set in Donja Stubica and offers free bikes and a terrace. Ubytování Cottage on Hill se nachází ve městě Donja Stubica (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Donja Stubica

Three-Bedroom Holiday Home in Donja Stubica

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Donja Stubica. Located in Donja Stubica, Three-Bedroom Holiday Home in Donja Stubica provides a private pool. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Donja Stubica se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kamenjak

Kamenjak

Ubytování (Apartmán) Kamenjak. Featuring a garden and a terrace, Kamenjak offers accommodation in Donja Stubica with free WiFi and city views. Ubytování Kamenjak se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Donja Stubica

Město Donja Stubica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování v chorvatském městě Donja Stubica.