Hledat

Ubytování

Ubytování město Čakovec

Ve chorvatském městě Čakovec (Chorvatsko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Čakovec

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Čakovec

Apartman Rafi

10

Apartman Rafi

Ubytování (Apartmán) Apartman Rafi. Apartman Rafi is located in Čakovec and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartman Rafi se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LURIA apartmens red & violet

9,9

LURIA apartmens red & violet

Ubytování (Apartmány) LURIA apartmens red & violet. Set in Čakovec, 20 km from Lendava, LURIA apartmens red & violet offers a garden and free WiFi. Ubytování LURIA apartmens red & violet se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Green Inn

9,9

Apartment Green Inn

Ubytování (Apartmán) Apartment Green Inn. Apartment Green Inn is located in Čakovec and offers a bar and a terrace. Ubytování Apartment Green Inn se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa).

Green Park View

9,8

Green Park View

Ubytování (Apartmán) Green Park View. Green Park View is located in Čakovec and offers a bar and a terrace. Ubytování Green Park View se nachází ve městě 1 Vukovarska ulica (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mini Studio

9,7

Mini Studio

Ubytování (Apartmán) Mini Studio. Situated in Čakovec in the Međimurje County region, Mini Studio Apartment features a balcony. The air-conditioned accommodation is 22 km from Lendava. Ubytování Mini Studio se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Millennium apartments

9,7

Millennium apartments

Ubytování (Apartmány) Millennium apartments. Apartmány Millennium se nachází v Čakovci, 22 km od Lendavy, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Millennium apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Ursula

9,7

Guesthouse Ursula

Ubytování (Penzion) Guesthouse Ursula. Tříhvězdičkový penzion Ursula se nachází v Čakovci. Nabízí společnou kuchyň, zázemí pro grilování, sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Guesthouse Ursula se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Gala

9,5

Apartman Gala

Ubytování (Apartmán) Apartman Gala. Set 37 km from Moravske-Toplice and 16 km from Sveti Martin na Muri, Apartman Gala offers pet-friendly accommodation in Čakovec. Ubytování Apartman Gala se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Rest Nest

9,4

Studio apartman Rest Nest

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Rest Nest. Situated in Čakovec in the Međimurje County region, Studio apartman Rest Nest features a garden. Ubytování Studio apartman Rest Nest se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor BARBARELLA

9,4

Kuća za odmor BARBARELLA

Ubytování (Apartmán) Kuća za odmor BARBARELLA. Set in Čakovec in the Međimurje County region, Kuća za odmor BARBARELLA features a patio. Ubytování Kuća za odmor BARBARELLA se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Castellum

9,4

Hotel Castellum

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel Castellum. Hotel Castellum nabízí fitness centrum, společný lounge a bar v obci Čakovec. Ubytování Hotel Castellum se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Center Apartment Čakovec

9

Center Apartment Čakovec

Ubytování (Apartmán) Center Apartment Čakovec. Offering free WiFi and city views, Center Apartment Čakovec is an accommodation located in Čakovec. The air-conditioned accommodation is 21 km from... Ubytování Center Apartment Čakovec se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Park Superior 3*

8,9

Hotel Park Superior 3*

Ubytování (Hotel) Hotel Park Superior 3*. Hotel Park Superior 3* provides air-conditioned rooms in Čakovec. Ubytování Hotel Park Superior 3* se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Omnibus

8,6

Hostel Omnibus

Ubytování (Hostel) Hostel Omnibus. Hostel Omnibus se nachází v Čakovci, 1,2 km od tamního vlakového nádraží. Zdarma zde můžete využívat Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Hostel Omnibus se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Park

8,1

Hotel Park

Ubytování (Hotel) Hotel Park. Providing free parking and free WiFi, Hotel Park also comes with a restaurant. Ubytování Hotel Park se nachází ve městě (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest house Royal

7,9

Guest house Royal

Ubytování (Penzion) Guest house Royal. Tříhvězdičkový penzion Royal se nachází v Čakovci a nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a nepřetržitě otevřenou recepci. Na místě se podává kontinentální snídaně. Ubytování Guest house Royal se nachází ve městě Čakovec (Chorvatsko - Mezimuřská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Čakovec

Město Čakovec se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování v chorvatském městě Čakovec.