Hledat

Ubytování

Ubytování město Fužine

Ve chorvatském městě Výsledky hledání (Chorvatsko) máme celkem 62 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Fužine

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Fužine

Luksuzna kuća za odmor RINA

10

Luksuzna kuća za odmor RINA

Ubytování (Vila) Luksuzna kuća za odmor RINA. Luksuzna kuća za odmor RINA is located in Fužine and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Luksuzna kuća za odmor RINA se nachází ve městě Vrata Gmajna 15 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nevenka

10

Apartment Nevenka

Ubytování (Apartmán) Apartment Nevenka. Set in Fužine in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Nevenka features a balcony. Ubytování Apartment Nevenka se nachází ve městě Turisticka cesta 8 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Darinka

9,9

Apartment Darinka

Ubytování (Apartmán) Apartment Darinka. Tento apartmán se nachází v obci Fužine, 32 km od Opatije, a hostům nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Darinka se nachází ve městě Kolodvorska 6 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Patricia

9,8

Apartman Patricia

Ubytování (Apartmán) Apartman Patricia. Situated in Fužine in the Primorsko-Goranska županija region, Apartman Patricia has a balcony and garden views. Ubytování Apartman Patricia se nachází ve městě Lič 10A (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Erika

9,8

Apartment Erika

Ubytování (Apartmány) Apartment Erika. Located in Fužine, 32 km from Crikvenica, Apartment Erika provides free bikes and free WiFi. Ubytování Apartment Erika se nachází ve městě Mostići 11 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Planinska kuca Dasovic

9,8

Planinska kuca Dasovic

Ubytování (Chata) Planinska kuca Dasovic. Planinska kuca Dasovic is located in Fužine. Guests staying at this chalet have access to a terrace. Ubytování Planinska kuca Dasovic se nachází ve městě Za goricom 46 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nada

9,8

Apartments Nada

Ubytování (Apartmán) Apartments Nada. Boasting a spa bath, Apartments Nada is situated in Fužine. Ubytování Apartments Nada se nachází ve městě Fužinski Benkovac 32 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa MOYA 1

9,7

Villa MOYA 1

Ubytování (Apartmány) Villa MOYA 1. Located in Fužine, 32 km from Crikvenica, Villa MOYA 1 provides a garden and free WiFi. Ubytování Villa MOYA 1 se nachází ve městě Mostici 1a (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Goga

9,7

Apartment Goga

Ubytování (Apartmán) Apartment Goga. Apartmán Goga se nachází v obci Fužine. Hosté zde mohou využívat balkon. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment Goga se nachází ve městě Kolibice II/4 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy apartment ROAD A6

9,7

Cosy apartment ROAD A6

Ubytování (Apartmán) Cosy apartment ROAD A6. Situated in Fužine, Cosy apartment ROAD A6 features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Cosy apartment ROAD A6 se nachází ve městě Fuzine (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa MOYA

9,7

Villa MOYA

Ubytování (Apartmány) Villa MOYA. Set in Fužine, 32 km from Crikvenica, Villa MOYA offers a garden and free WiFi. Ubytování Villa MOYA se nachází ve městě Mostici 1a (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio-apartman Karolina

9,6

Studio-apartman Karolina

Ubytování (Apartmán) Studio-apartman Karolina. Studio-apartman Karolina is situated in Fužine and offers a terrace. The property is 43 km from Crikvenica, and complimentary private parking is available. Ubytování Studio-apartman Karolina se nachází ve městě Slavica 15 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Soba Erika

9,6

Soba Erika

Ubytování (Penzion) Soba Erika. Set in Fužine in the Primorsko-Goranska županija Region, 32 km from Opatija, Soba Erika features views of the mountain. the garden and the lake. Ubytování Soba Erika se nachází ve městě Mostići 11 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sabina

9,6

Apartments Sabina

Ubytování (Apartmány) Apartments Sabina. Set in Fužine, 32 km from Crikvenica, Apartments Sabina offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Sabina se nachází ve městě Donje Selo 42 Fužine (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor -Lana-

9,5

Kuća za odmor -Lana-

Ubytování (Apartmán) Kuća za odmor -Lana-. Located in Fužine in the Primorsko-Goranska županija region, Kuća za odmor -Lana- features a balcony and garden views. Ubytování Kuća za odmor -Lana- se nachází ve městě Ulica Breg 9a Fužine (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 285 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vilma

9,5

Apartment Vilma

Ubytování (Apartmán) Apartment Vilma. Located in Fužine in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Vilma features a patio and garden views. Ubytování Apartment Vilma se nachází ve městě BREG 15 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Belveder

9,5

Apartmani Belveder

Ubytování (Apartmán) Apartmani Belveder. Located in Fužine, Apartmani Belveder provides accommodation with a patio and free WiFi. The apartment features lake views and is 32 km from Crikvenica. Ubytování Apartmani Belveder se nachází ve městě Franje Račkog 72 a (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Tenis i Sport

9,4

Apartmani Tenis i Sport

Ubytování (Apartmány) Apartmani Tenis i Sport. Located in Fužine, Apartmani Tenis i Sport offers free WiFi and units fitted with a kitchen, seating area and flat-screen TV. Ubytování Apartmani Tenis i Sport se nachází ve městě Za Goricom 23A Za Goricom 23A (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Luna

9,4

Holiday Home Luna

Ubytování (Apartmány) Holiday Home Luna. Holiday Home Luna se nachází ve městě Fužine, 40 km od Crikvenice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Luna se nachází ve městě Vrata 54 C Vrata 54 D (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ribel

9,4

Apartment Ribel

Ubytování (Apartmán) Apartment Ribel. Apartment Ribel is located in Fužine and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Ribel se nachází ve městě Gmajna 12 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ema

9,4

Apartman Ema

Ubytování (Apartmán) Apartman Ema. Situated in Fužine in the Primorsko-Goranska županija region, Apartman Ema has a terrace. Ubytování Apartman Ema se nachází ve městě Sveti Križ 16 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Montana

9,3

Apartments Montana

Ubytování (Apartmány) Apartments Montana. Situated in Fužine, 29 km from Crikvenica, Apartments Montana features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Montana se nachází ve městě 7a Benkovac Fužinski (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lalita

9,2

Apartment Lalita

Ubytování (Penzion) Apartment Lalita. Apartment Lalita se nachází v obci Fužine v Přímořsko-goranské župě, 32 km od Opatije, a poskytuje gril a výhled na hory. Ubytování Apartment Lalita se nachází ve městě Školska 3 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Proljeće

9,2

Apartment Proljeće

Ubytování (Apartmán) Apartment Proljeće. Apartment Proljeće is situated in Fužine and offers free bikes and a terrace. Ubytování Apartment Proljeće se nachází ve městě Fužine (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tody's

9,2

Apartment Tody's

Ubytování (Apartmán) Apartment Tody's. Apartment Tody's is situated in Fužine and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartment Tody's se nachází ve městě Ulica N.naselje 1 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Irena

9,1

Apartment Irena

Ubytování (Apartmán) Apartment Irena. Apartment Irena nabízí ubytování s výhledem na hory ve Fužine, 45 km od Opatije. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Irena se nachází ve městě Banovina 15 a (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FELICITA

9,1

FELICITA

Ubytování (Chata) FELICITA. Boasting a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, FELICITA offers accommodation in Fužine with free WiFi and lake views. Ubytování FELICITA se nachází ve městě dr.Franje Račkoga 49 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kovacevic

9,1

Apartment Kovacevic

Ubytování (Apartmán) Apartment Kovacevic. Situated in Fužine in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Kovacevic has a terrace and garden views. Ubytování Apartment Kovacevic se nachází ve městě 2nd floor (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bitoraj

8,9

Hotel Bitoraj

Ubytování (Hotel) Hotel Bitoraj. Hotel Bitoraj se těší malebné poloze v centru města Fužine, obklopeného lesy v zeleném srdci Chorvatska blízko k moři a s vynikajícím dopravním spojením. Ubytování Hotel Bitoraj se nachází ve městě Sveti Križ 1 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jelen

8,7

Jelen

Ubytování (Apartmán) Jelen. Located in Fužine in the Primorsko-Goranska županija region, Jelen features a balcony and lake views. Ubytování Jelen se nachází ve městě Fužine 11 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JULIJA 2

8,3

JULIJA 2

Ubytování (Apartmán) JULIJA 2. Apartment Julija 2 is a self-catering accommodation located in Fužine and provides a terrace as well as a garden with barbecue facilities. Ubytování JULIJA 2 se nachází ve městě Kolibice II 12 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment JULIJA 1

8,2

Apartment JULIJA 1

Ubytování (Apartmán) Apartment JULIJA 1. Apartment Julija is a self-catering accommodation located in picturesque Istrian town Fužine. Ubytování Apartment JULIJA 1 se nachází ve městě Kolibice II 12 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe "Ela"

8,1

Sobe "Ela"

Ubytování (Bed and breakfast) Sobe "Ela". Set in Fužine, 31 km from Crikvenica, Sobe "Ela" offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Sobe "Ela" se nachází ve městě Dr. Franje Račkog 8 Fužine (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Arnika

7,6

Guesthouse Arnika

Ubytování (Bed and breakfast) Guesthouse Arnika. Penzion Arnika se nachází uprostřed lesnaté krajiny v blízkosti centra obce Fužine, pouze 30 minut jízdy od Jaderského moře, a nabízí chutnou regionální... Ubytování Guesthouse Arnika se nachází ve městě 22 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Fuzine

One-Bedroom Apartment in Fuzine

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Fuzine. Located in Fužine in the Primorsko-Goranska županija region, One-Bedroom Apartment in Fuzine is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování One-Bedroom Apartment in Fuzine se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Six-Bedroom Holiday Home in Fuzine

Six-Bedroom Holiday Home in Fuzine

Ubytování (Prázdninový dům) Six-Bedroom Holiday Home in Fuzine. Set in Fužine in the Primorsko-Goranska županija region, Six-Bedroom Holiday Home in Fuzine is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Six-Bedroom Holiday Home in Fuzine se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Holiday Home in Fuzine

Studio Holiday Home in Fuzine

Ubytování (Prázdninový dům) Studio Holiday Home in Fuzine. Studio Holiday Home in Fuzine is located in Fužine. The accommodation is 42 km from Crikvenica, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Studio Holiday Home in Fuzine se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Apartment Green Hill

Family Apartment Green Hill

Ubytování (Apartmán) Family Apartment Green Hill. Situated in Fužine in the Primorsko-Goranska županija region, Family Apartment Green Hill features a balcony and garden views. Ubytování Family Apartment Green Hill se nachází ve městě Ulica Sveti križ 71 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bujanka

Bujanka

Ubytování (Apartmán) Bujanka. Situated in Fužine, Bujanka offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Bujanka se nachází ve městě Slavica 4 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Fuzine

Three-Bedroom Holiday Home in Fuzine

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Fuzine. Three-Bedroom Holiday Home in Fuzine is located in Fužine and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Fuzine se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Bajer

Apartman Bajer

Ubytování (Apartmán) Apartman Bajer. Featuring a spa bath, Apartman Bajer is located in Fužine. Ubytování Apartman Bajer se nachází ve městě Franje Račkog 11 Franje Račkog 11 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman "Ela"

Apartman "Ela"

Ubytování (Apartmán) Apartman "Ela". Boasting a restaurant, a bar, and a garden, Apartman "Ela" offers accommodation in Fužine with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman "Ela" se nachází ve městě Dr. Franje Račkog 8 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Fuzine 37222

Holiday home in Fuzine 37222

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Fuzine 37222. Situated in Fužine in the Primorsko-Goranska županija region, Holiday home in Fuzine 37222 has a balcony. Ubytování Holiday home in Fuzine 37222 se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Fuzine

Two-Bedroom Apartment in Fuzine

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Fuzine. Two-Bedroom Apartment in Fuzine is located in Fužine and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Fuzine se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zlata Apartment

Zlata Apartment

Ubytování (Apartmán) Zlata Apartment. Tento apartmán má patio s výhledem do zahrady a nachází se v obci Fužine, 33 km od Opatije. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Zlata Apartment se nachází ve městě Lič (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor CARPE DIEM

Kuća za odmor CARPE DIEM

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor CARPE DIEM. Kuća za odmor CARPE DIEM is set in Fužine and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Kuća za odmor CARPE DIEM se nachází ve městě Kolibice I 13 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Slavica Cr

Holiday home Slavica Cr

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Slavica Cr. Holiday home Slavica Cr is situated in Fužine and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Slavica Cr se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Felice

Felice

Ubytování (Prázdninový dům) Felice. Featuring a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Felice provides accommodation in Fužine with free WiFi and lake views. Ubytování Felice se nachází ve městě dr. Franje Račkoga 49 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Fuzine

Two-Bedroom Holiday Home in Fuzine

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Fuzine. Two-Bedroom Holiday Home in Fuzine is located in Fužine and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Fuzine se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 62 hotelů a ubytování v chorvatském městě Výsledky hledání.