Hledat

Ubytování

Ubytování město Dobrinj

Ve chorvatském městě Výsledky hledání (Chorvatsko) máme celkem 111 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Dobrinj

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Dobrinj

Apartments Wagner

9,9

Apartments Wagner

Ubytování (Apartmány) Apartments Wagner. Apartments Wagner se nachází v obci Dobrinj, 31 km od Opatije a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Wagner se nachází ve městě Tribulje 1A (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mondinica Heritage House

9,8

Mondinica Heritage House

Ubytování (Vila) Mondinica Heritage House. Featuring an outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Mondinica Heritage House offers accommodation in Dobrinj with free WiFi and pool views. Ubytování Mondinica Heritage House se nachází ve městě Dobrinj 85 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Neven

9,8

Apartment Neven

Ubytování (Apartmány) Apartment Neven. Tento apartmán s terasou se nachází v obci Čižići, 800 metrů od pláže Cizici. Ubytování Apartment Neven se nachází ve městě Čižići 37 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 662 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tea.1

9,8

Apartment Tea.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Tea.1. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Tea.1 is located in Soline. Ubytování Apartment Tea.1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment - Ivo

9,8

Apartment - Ivo

Ubytování (Apartmán) Apartment - Ivo. Apartment - Ivo se nachází v obci Dobrinj. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, terasu a restauraci. Ubytování Apartment - Ivo se nachází ve městě Čižići 95E prizemlje (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tea.4

9,7

Apartment Tea.4

Ubytování (Apartmán) Apartment Tea.4. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Tea.4 is set in Soline. Ubytování Apartment Tea.4 se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Fenix.4

9,6

Apartment Fenix.4

Ubytování (Apartmán) Apartment Fenix.4. Apartment Fenix.4 is situated in Klimno. Free WiFi is available throughout the property and private parking is available on site. Ubytování Apartment Fenix.4 se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

K&K Apartment Soline

9,6

K&K Apartment Soline

Ubytování (Apartmán) K&K Apartment Soline. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, K&K Apartment Soline is set in Dobrinj. Ubytování K&K Apartment Soline se nachází ve městě Soline 2E (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Mikulica

9,6

Holiday Home Mikulica

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mikulica. Holiday Home Mikulica se nachází v Dobrinji. Nabízí bazén, Wi-Fi zdarma, zahradu a terasu. Ubytování Holiday Home Mikulica se nachází ve městě Rudine 6 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman - Sea&Nature - Krk

9,5

Apartman - Sea&Nature - Krk

Ubytování (Apartmán) Apartman - Sea&Nature - Krk. Apartmán - Sea & Nature - Krk se nachází ve vesnici Dobrinj a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. K dispozici je balkon a výhledy do zahrady. Ubytování Apartman - Sea&Nature - Krk se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski 1 c (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman DA-DO, Čižići, Krk

9,5

Apartman DA-DO, Čižići, Krk

Ubytování (Apartmán) Apartman DA-DO, Čižići, Krk. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman DA-DO, Čižići, Krk is situated in Dobrinj. Ubytování Apartman DA-DO, Čižići, Krk se nachází ve městě kat 1. (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mediterranean Luxury Villa Jele

9,4

Mediterranean Luxury Villa Jele

Ubytování (Vila) Mediterranean Luxury Villa Jele. Situated in Dobrinj, Mediterranean Luxury Villa Jele features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Mediterranean Luxury Villa Jele se nachází ve městě Sv. Vid Dobrinjski 45 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dobrinj Tribulje

9,4

Apartment Dobrinj Tribulje

Ubytování (Apartmán) Apartment Dobrinj Tribulje. Tříhvězdičkový Apartmán Dobrinj Tribulje se nachází v obci Dobrinj na ostrově Krk a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Do obce Baška je to 31 km. Ubytování Apartment Dobrinj Tribulje se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Malinska 163S

9,3

Ferienwohnung Malinska 163S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Malinska 163S. Ferienwohnung Malinska 163S is set in Dobrinj. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. Ubytování Ferienwohnung Malinska 163S se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Rajna

9,3

Apartments Rajna

Ubytování (Apartmány) Apartments Rajna. Apartments Rajna se nachází 1,2 km od pláží v Čižići a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Rajna se nachází ve městě Čižići 41A (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Casia

9,2

Vila Casia

Ubytování (Apartmány) Vila Casia. Vila Casia se nachází v obci Dobrinj a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Vila Casia se nachází ve městě Donja Hlapa (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jelica

9,2

Jelica

Ubytování (Apartmán) Jelica. Jelica is situated in Polje and offers a garden and a terrace. The property was built in 2018 and has accommodation with a balcony. Ubytování Jelica se nachází ve městě Stanišće 32A Polje (Chorvatsko - Krk).

LEO-SOL

9,1

LEO-SOL

Ubytování (Apartmán) LEO-SOL. Apartmán LEO-SOL se nachází v obci Soline a nabízí klimatizaci a patio. Výhled směřuje do zahrady a na moře. Ubytování LEO-SOL se nachází ve městě Soline 9 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dobrinj

9,1

Apartments Dobrinj

Ubytování (Apartmány) Apartments Dobrinj. Apartments Dobrinj je zařízení zrenovované v létě 2012 nacházející se ve městě Dobrinj na ostrově Krk. Ubytování Apartments Dobrinj se nachází ve městě Dobrinj 73 (Chorvatsko - Krk).

Holiday Home Brigita

9

Holiday Home Brigita

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Brigita. Holiday Home Brigita nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou v obci Dobrinj. Pokoje mají plně vybavenou kuchyň. Ubytování Holiday Home Brigita se nachází ve městě Sv. Vid Dobrinjski 26 (Chorvatsko - Krk).

apartman Irena

8,6

apartman Irena

Ubytování (Apartmány) apartman Irena. Situated in Dobrinj, apartman Irena features free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a garden and barbecue facilities. The apartment provides a... Ubytování apartman Irena se nachází ve městě Sveti Vid Dobrinjski 23 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Fenix.1

8,4

Apartment Fenix.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Fenix.1. Situated in Klimno in the Krk Island region, Apartment Fenix.1 has a terrace. Ubytování Apartment Fenix.1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Marcato

7,7

Apartman Marcato

Ubytování (Apartmán) Apartman Marcato. Situated in Dobrinj in the Krk Island region, Apartman Marcato features a patio and garden views. Ubytování Apartman Marcato se nachází ve městě 16 Klimno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Maravic 160S

Haus Maravic 160S

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Maravic 160S. Providing free WiFi, Haus Maravic 160S is located on the beachfront in Dobrinj. This holiday home provides accommodation with a terrace. Ubytování Haus Maravic 160S se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

House Misto

House Misto

Ubytování (Prázdninový dům) House Misto. Tento klimatizovaný prázdninový dům se nachází ve městě Dobrinj na ostrově Krk, 35 km od města Opatija a 26 km od Rijeky. Ubytování House Misto se nachází ve městě Donje Selo 82 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Jela

Holiday Home Jela

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Jela. Boasting an outdoor pool and garden views, Holiday Home Jela is set in Dobrinj. Ubytování Holiday Home Jela se nachází ve městě Hlapa bb (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Sveti Ivan Dobrinjski V

Holiday home Sveti Ivan Dobrinjski V

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Sveti Ivan Dobrinjski V. Set in Malinska, Holiday home Sveti Ivan Dobrinjski V offers a private pool. Ubytování Holiday home Sveti Ivan Dobrinjski V se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Storia

Holiday Home Storia

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Storia. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday Home Storia is situated in Dobrinj. Ubytování Holiday Home Storia se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Dobrinj/Insel Krk 35479

Apartment in Dobrinj/Insel Krk 35479

Ubytování (Apartmán) Apartment in Dobrinj/Insel Krk 35479. Apartment in Dobrinj/Insel Krk 35479 is situated in Dobrinj. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment in Dobrinj/Insel Krk 35479 se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Fenix.2

Apartment Fenix.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Fenix.2. Set in Klimno in the Krk Island region, Apartment Fenix.2 has a terrace. Ubytování Apartment Fenix.2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Villa Kras

Luxury Villa Kras

Ubytování (Vila) Luxury Villa Kras. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Luxury Villa Kras is situated in Dobrinj. Ubytování Luxury Villa Kras se nachází ve městě Kras 179 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Malinska 136S

Ferienhaus Malinska 136S

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Malinska 136S. Haus Mikac (136) se nachází v obci Dobrinj, 34 km od Opatije a 26 km od Rijeky. Ubytování Ferienhaus Malinska 136S se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Holiday Home in Dobrinj

Studio Holiday Home in Dobrinj

Ubytování (Prázdninový dům) Studio Holiday Home in Dobrinj. Studio Holiday Home in Dobrinj is situated in Dobrinj. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Studio Holiday Home in Dobrinj se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 418 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Iva.3

Apartment Iva.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Iva.3. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Iva.3 is situated in Soline. Ubytování Apartment Iva.3 se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Soline 5449b

Apartment Soline 5449b

Ubytování (Apartmán) Apartment Soline 5449b. Situated in Dobrinj, this air-conditioned apartment features a patio with sea views. The unit is 32 km from Opatija. Ubytování Apartment Soline 5449b se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Villa Sunrise

Villa Sunrise

Ubytování (Vila) Villa Sunrise. Located in Dobrinj in the Krk Island region, Villa Sunrise features a terrace. Ubytování Villa Sunrise se nachází ve městě Gostinjac 65b (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lavendel (MLK158)

Apartment Lavendel (MLK158)

Ubytování (Apartmán) Apartment Lavendel (MLK158). Situated in Dobrinj, Apartment Lavendel (MLK158) features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Lavendel (MLK158) se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dobrinj 1

Apartment Dobrinj 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Dobrinj 1. Apartment Dobrinj 1 is set in Dobrinj. This apartment offers free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Dobrinj 1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Rustica

Villa Rustica

Ubytování (Vila) Villa Rustica. Located in Dobrinj, Villa Rustica provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a fitness centre and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Rustica se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Tribulje (Krk) - 15223

Apartments with a parking space Tribulje (Krk) - 15223

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Tribulje (Krk) - 15223. Apartments with a parking space Tribulje (Krk) - 15223 se nacházejí v Dobrinju. Nabízejí 3 apartmány s balkonem, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartments with a parking space Tribulje (Krk) - 15223 se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Villa Gabriela

Holiday Home Villa Gabriela

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Villa Gabriela. Prázdninový dům Villa Gabriela se nachází Dobrinji a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem na bazén, bezplatným Wi-Fi a zahradou. Ubytování Holiday Home Villa Gabriela se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house Vicencovi Dvori - Županje, Krk

Holiday house Vicencovi Dvori - Županje, Krk

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house Vicencovi Dvori - Županje, Krk. Featuring an outdoor pool and pool views, Holiday house Vicencovi Dvori - Županje, Krk is located in Dobrinj. Ubytování Holiday house Vicencovi Dvori - Županje, Krk se nachází ve městě Županje 33 (Chorvatsko - Krk).

Holiday home in Dobrinj/Insel Krk 38195

Holiday home in Dobrinj/Insel Krk 38195

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Dobrinj/Insel Krk 38195. Holiday home in Dobrinj/Insel Krk 38195 is situated in Dobrinj. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Holiday home in Dobrinj/Insel Krk 38195 se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vedrana 2423

Apartments Vedrana 2423

Ubytování (Apartmány) Apartments Vedrana 2423. Located in Dobrinj, Apartments Vedrana 2423 provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartments Vedrana 2423 se nachází ve městě 108 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Villa Tia

Luxury Villa Tia

Ubytování (Vila) Luxury Villa Tia. Set in Dobrinj, Luxury Villa Tia offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Luxury Villa Tia se nachází ve městě Kras 47B (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Malinska 155S

Ferienwohnung Malinska 155S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Malinska 155S. Featuring a shared lounge, Ferienwohnung Malinska 155S provides accommodation in Dobrinj with free WiFi and sea views. Ubytování Ferienwohnung Malinska 155S se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartment Soline 5449c

Apartment Soline 5449c

Ubytování (Apartmán) Apartment Soline 5449c. Apartment Soline 5449c offers accommodation in Dobrinj. Guests benefit from patio. The unit fitted with a kitchen with a fridge and stovetop. Ubytování Apartment Soline 5449c se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartment Soline 5449a

Apartment Soline 5449a

Ubytování (Apartmán) Apartment Soline 5449a. Apartment Soline 5449a offers accommodation in Dobrinj, 32 km from Opatija and 24 km from Rijeka. The property boasts views of the sea is 36 km from Rabac. Ubytování Apartment Soline 5449a se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Dobrinj Apartment 2

Dobrinj Apartment 2

Ubytování (Apartmán) Dobrinj Apartment 2. Ubytování Dobrinj Apartment 2 se nachází v obci Dobrinj a nabízí apartmány s plně vybavenou kuchyní. Ubytování Dobrinj Apartment 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Mila

Holiday Home Mila

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mila. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday Home Mila is set in Kras. Ubytování Holiday Home Mila se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Ivan

Holiday Home Ivan

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ivan. Located in Soline in the Krk Island region, Holiday Home Ivan has a terrace and sea views. Ubytování Holiday Home Ivan se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 111 hotelů a ubytování v chorvatském městě Výsledky hledání.