Hledat

Ubytování

Ubytování město Poreč

Ve chorvatském městě Výsledky hledání (Chorvatsko) máme celkem 2030 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Poreč

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Poreč

Apartments Gilda

10

Apartments Gilda

Ubytování (Apartmány) Apartments Gilda. Located 1.4 km from Poreč Main Square, Apartments Gilda offers free bikes, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Gilda se nachází ve městě Bruna Valentija 21 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lavizatić 266

10

Apartments Lavizatić 266

Ubytování (Apartmány) Apartments Lavizatić 266. Apartments Lavizatić 266 se nachází v Poreči, 800 metrů od pláže Plava Laguna a přístavu Poreč. Ubytování Apartments Lavizatić 266 se nachází ve městě Bruno Valenti 21 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New!!!! NEW RIVA LUXURY ONE

9,9

New!!!! NEW RIVA LUXURY ONE

Ubytování (Apartmán) New!!!! NEW RIVA LUXURY ONE. New NEW RIVA LUXURY ONE se nachází v Poreči, 1,6 km od ulice Decumanus a 1,4 km od sportovního centra Žatika a přístavu Poreč. Ubytování New!!!! NEW RIVA LUXURY ONE se nachází ve městě Velog Joze 40 Porec (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Slavko Cancini

9,9

Apartment Slavko Cancini

Ubytování (Penzion) Apartment Slavko Cancini. Located in Poreč, 9 km from Poreč Main Square, Apartment Slavko Cancini provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Slavko Cancini se nachází ve městě Cancini 43a (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Kika

9,9

Apartman Kika

Ubytování (Apartmán) Apartman Kika. Situated in the City-Centre of Poreč, 60 metres from The Euphrasian Basilica and 200 metres from Poreč Main Square, Apartman Kika offers free WiFi, free... Ubytování Apartman Kika se nachází ve městě 3 Ribarski trg (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Apartment

9,9

The Apartment

Ubytování (Apartmán) The Apartment. In the heart of Poreč, set within a short distance of Poreč Main Square and The Euphrasian Basilica, The Apartment offers free WiFi, air conditioning and... Ubytování The Apartment se nachází ve městě Pino Budicin 1 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

App Roko

9,9

App Roko

Ubytování (Apartmán) App Roko. Located in Poreč in the Istria region, App Roko has a balcony. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování App Roko se nachází ve městě Varvari (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment White

9,9

Apartment White

Ubytování (Apartmán) Apartment White. Tento apartmán se nachází v Poreči, 1,1 km od hlavního náměstí a 1,2 km od Eufraziovy baziliky, a nabízí terasu, klimatizaci, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Apartment White se nachází ve městě 3. kat (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Heart of Poreč

9,9

Apartment Heart of Poreč

Ubytování (Apartmán) Apartment Heart of Poreč. In the heart of Poreč, set within a short distance of Poreč Main Square and The Euphrasian Basilica, Apartment Heart of Poreč offers free WiFi, air... Ubytování Apartment Heart of Poreč se nachází ve městě Mire Grahalića 1 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New superior apartment Sincic

9,9

New superior apartment Sincic

Ubytování (Apartmán) New superior apartment Sincic. Featuring a patio with garden views, and a garden and a terrace, New superior apartment Sincic can be found in Poreč, close to The Euphrasian Basilica and... Ubytování New superior apartment Sincic se nachází ve městě 5 Ulica Petra Preradovića (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palme

9,9

Palme

Ubytování (Prázdninový dům) Palme. Situated in Poreč, Palme features accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Palme se nachází ve městě Zbandaj 43A (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Design Apartment Bellevue

9,9

Design Apartment Bellevue

Ubytování (Apartmán) Design Apartment Bellevue. In the City-Centre district of Poreč, close to Poreč Main Square, Design Apartment Bellevue has free WiFi and a washing machine. Ubytování Design Apartment Bellevue se nachází ve městě Obala maršala Tita 6 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Poreč Balota

9,9

Apartment Poreč Balota

Ubytování (Apartmán) Apartment Poreč Balota. Right in the heart of Poreč, situated within a short distance of Poreč Main Square and The Euphrasian Basilica, Apartment Poreč Balota offers free WiFi,... Ubytování Apartment Poreč Balota se nachází ve městě 11 Ulica Mate Balote (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Parenzo

9,9

Apartment Parenzo

Ubytování (Apartmán) Apartment Parenzo. Located in the centre of Poreč, a few steps from The Euphrasian Basilica and 200 metres from Poreč Main Square, Apartment Parenzo provides air-conditioned... Ubytování Apartment Parenzo se nachází ve městě Trg Antona grabara 1 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Maestral

9,9

Apartment Maestral

Ubytování (Apartmán) Apartment Maestral. Apartmány Apartments Maestral se nacházejí na poklidném místě přibližně 7,5 km od Poreče a nabízejí terasu s výhledem do okolní zeleně, zdarma dostupné... Ubytování Apartment Maestral se nachází ve městě Radmani 75B (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lovely apartment near the beach with a sea view

9,8

Lovely apartment near the beach with a sea view

Ubytování (Apartmán) Lovely apartment near the beach with a sea view. Lovely apartment near the beach with a sea view se nachází v Poreči, 10 km od hlavního náměstí v Poreči a Eufraziovy baziliky. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Lovely apartment near the beach with a sea view se nachází ve městě Riva Amfora 9 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anita

9,8

Anita

Ubytování (Apartmán) Anita. Apartmán Anita se nachází v Poreči, 1,6 km od hlavního náměstí a 2,2 km od Eufraziovy baziliky, a nabízí terasu, klimatizaci a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Anita se nachází ve městě 5 Ulica 30. travnja (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nilda No.2

9,8

Apartment Nilda No.2

Ubytování (Penzion) Apartment Nilda No.2. Located in Poreč, within 6 km of Poreč Main Square and 6 km of The Euphrasian Basilica, Apartment Nilda No. Ubytování Apartment Nilda No.2 se nachází ve městě Musaleš 26 (Chorvatsko - Istrie).

Salvia 4 Stars Apartment

9,8

Salvia 4 Stars Apartment

Ubytování (Apartmán) Salvia 4 Stars Apartment. Salvia 4 Stars Apartment se nachází v Poreči, 1,2 km od Eufraziovy bazaliky a hlavního náměstí a 3,8 km od aquaparku Aquacolors Poreč. Ubytování Salvia 4 Stars Apartment se nachází ve městě Motovunska 11 2. kat (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vera Luxury

9,8

Vera Luxury

Ubytování (Apartmán) Vera Luxury. Boasting sea views, Vera Luxury features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.2 km from The Euphrasian Basilica. Ubytování Vera Luxury se nachází ve městě Gašpara Kalčića 8 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivana

9,8

Apartment Ivana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivana. Featuring sea views, Apartment Ivana provides accommodation with a garden and a patio, around 4.1 km from The Euphrasian Basilica. Ubytování Apartment Ivana se nachází ve městě Kvajera 4 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lopez Pintar

9,8

Apartman Lopez Pintar

Ubytování (Apartmán) Apartman Lopez Pintar. Situated in Poreč, 2.2 km from Poreč Main Square and 2. Ubytování Apartman Lopez Pintar se nachází ve městě Ulica Stipe Rajka 33 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment IK Porec

9,8

Apartment IK Porec

Ubytování (Apartmán) Apartment IK Porec. Apartment IK Porec se nachází v klidné čtvrti Kukci, 5,7 km od historického centra Poreče, a nabízí klimatizaci, topení, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Apartment IK Porec se nachází ve městě Kestenova ulica 14B (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartment Adrijana

9,8

Studio Apartment Adrijana

Ubytování (Apartmány) Studio Apartment Adrijana. Studiový apartmán Adrijana se nachází v Poreči, 4,1 km od klubu Byblos Poreč, 4,4 km od letoviska Plava Laguna v Poreči. Ubytování Studio Apartment Adrijana se nachází ve městě Musalež 97 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Emma appartment

9,8

Emma appartment

Ubytování (Apartmán) Emma appartment. Well located in the City-Centre of Poreč, Emma appartment offers a balcony, air conditioning, free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Emma appartment se nachází ve městě 18 Ulica Bože Milanovića (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Radiant Orchid

9,8

Apartment Radiant Orchid

Ubytování (Apartmán) Apartment Radiant Orchid. Apartment Radiant Orchid, a property with barbecue facilities and a terrace, is located in Poreč, 3. Ubytování Apartment Radiant Orchid se nachází ve městě 26 Špadići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parentina apartment

9,8

Parentina apartment

Ubytování (Apartmán) Parentina apartment. Set in Poreč, 3.2 km from Poreč Main Square and 3.2 km from The Euphrasian Basilica, Parentina apartment provides accommodation with amenities such as free... Ubytování Parentina apartment se nachází ve městě 26 Špadići (Chorvatsko - Istrie).

Premium apartment Peschiera Poreč

9,8

Premium apartment Peschiera Poreč

Ubytování (Apartmán) Premium apartment Peschiera Poreč. Right in the centre of Poreč, set within a short distance of Poreč Main Square and The Euphrasian Basilica, Premium apartment Peschiera Poreč offers free... Ubytování Premium apartment Peschiera Poreč se nachází ve městě ulica Park Olge Ban (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA LE ROSE

9,8

VILLA LE ROSE

Ubytování (Vila) VILLA LE ROSE. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, VILLA LE ROSE is situated in Poreč. Ubytování VILLA LE ROSE se nachází ve městě Buići 6 d (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New City Center Design Apartment

9,8

New City Center Design Apartment

Ubytování (Apartmán) New City Center Design Apartment. Set in the City-Centre of Poreč, 1 km from Poreč Main Square and 1 km from The Euphrasian Basilica, New City Center Design Apartment offers free WiFi, a... Ubytování New City Center Design Apartment se nachází ve městě 4 Prvomajska ulica (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Janja

9,8

Apartman Janja

Ubytování (Apartmán) Apartman Janja. Apartmán Janja se nachází v Poreči, 8 km od hlavního náměstí v Poreči, 8 km od Eufraziovy baziliky a 9 km od aquaparku Aquacolors Poreč. Ubytování Apartman Janja se nachází ve městě Zbandaj 98 c (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Valentina

9,8

Apartment Valentina

Ubytování (Apartmán) Apartment Valentina. Located within the Borik district in Poreč, Apartment Valentina has air conditioning, a patio, and lake views. Ubytování Apartment Valentina se nachází ve městě 6 Vrsarska ulica (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marija

9,8

Apartment Marija

Ubytování (Apartmán) Apartment Marija. Apartment Marija offers accommodation in Poreč, 2.9 km from Decumanus Street. The apartment is 2.9 km from The Euphrasian Basilica. Ubytování Apartment Marija se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Old Town Square

9,8

Apartment Old Town Square

Ubytování (Apartmán) Apartment Old Town Square. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Poreči, 100 metrů od Eufraziovy baziliky a 300 metrů od hlavního porečského náměstí. Ubytování Apartment Old Town Square se nachází ve městě Trg Frana Supila 4 1 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Breeze

9,8

Sea Breeze

Ubytování (Prázdninový dům) Sea Breeze. Prázdninový dům Sea Breeze se nachází v Poreči, 3,6 km od hlavního porečského náměstí i od Eufraziovy baziliky. Ubytování Sea Breeze se nachází ve městě 9 Materada (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Blue Mar

9,8

House Blue Mar

Ubytování (Apartmán) House Blue Mar. Located in Poreč, within 1.6 km of Poreč Main Square and 1. Ubytování House Blue Mar se nachází ve městě 58 Ulica Bruna Valentija (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pantos

9,8

Pantos

Ubytování (Apartmán) Pantos. Featuring a patio with garden views, and a garden and a terrace, Pantos can be found in Poreč, close to The Euphrasian Basilica and 7 km from Aquacolors... Ubytování Pantos se nachází ve městě 28 2 kat (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Barbara

9,8

Apartments Barbara

Ubytování (Apartmány) Apartments Barbara. Apartmány Barbara se nacházejí v klidné části Poreče, 4 km od centra města a pláže. Ubytování Apartments Barbara se nachází ve městě Kosinožići 21 b (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ronaldo

9,8

Apartment Ronaldo

Ubytování (Apartmán) Apartment Ronaldo. Right in the heart of Poreč, situated within a short distance of Poreč Main Square and The Euphrasian Basilica, Apartment Ronaldo offers free WiFi, air... Ubytování Apartment Ronaldo se nachází ve městě Ulica Mate Balote 13 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Exclusive Apartment Magnolia

9,8

Exclusive Apartment Magnolia

Ubytování (Apartmán) Exclusive Apartment Magnolia. Right in the heart of Poreč, situated within a short distance of Poreč Main Square and The Euphrasian Basilica, Exclusive Apartment Magnolia offers free... Ubytování Exclusive Apartment Magnolia se nachází ve městě 13 Trg Joakima Rakovca (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Panorama

9,8

Apartment Panorama

Ubytování (Apartmán) Apartment Panorama. Located within the Borik district in Poreč, Apartment Panorama has air conditioning, a balcony, and sea views. Ubytování Apartment Panorama se nachází ve městě 24 Motovunska ulica (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vukovic

9,8

Apartment Vukovic

Ubytování (Apartmán) Apartment Vukovic. Situated in Poreč, 1.5 km from Poreč Main Square and 1.5 km from The Euphrasian Basilica, Apartment Vukovic offers free bikes and air conditioning. Ubytování Apartment Vukovic se nachází ve městě Ulica Stipe Rajka 33 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spada Residence III

9,8

Spada Residence III

Ubytování (Apartmán) Spada Residence III. Spada Residence III se nachází v Poreči, 3,3 km od hlavního náměstí, Eufraziovy baziliky a 8 km od aquaparku Aquacolors. Ubytování Spada Residence III se nachází ve městě 66a Špadići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Stela

9,8

Apartment Stela

Ubytování (Apartmán) Apartment Stela. Apartment Stela, a property with a garden and a terrace, is situated in Poreč, 4. Ubytování Apartment Stela se nachází ve městě Trsi 8 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Poreč Jadran Apartments

9,7

Poreč Jadran Apartments

Ubytování (Apartmány) Poreč Jadran Apartments. Apartmány Poreč Jadran se nachází v Poreči, 3 km od hlavního náměstí a 3,1 km od baziliky sv. Eufrazia. Ubytování Poreč Jadran Apartments se nachází ve městě 43. istarske divizije 36 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Luna

9,7

Villa Luna

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Luna. Located in Poreč, within 1 km of Poreč Main Square and 1. Ubytování Villa Luna se nachází ve městě Bernardo Parentin 5 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani EvaMaria

9,7

Apartmani EvaMaria

Ubytování (Apartmány) Apartmani EvaMaria. Apartmani EvaMaria se nachází v Poreči, 2,9 km od hlavního náměstí a Eufraziovy baziliky. Ubytování Apartmani EvaMaria se nachází ve městě 20 Hvarska ulica Špadići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Irena Arvaj

9,7

Apartman Irena Arvaj

Ubytování (Apartmán) Apartman Irena Arvaj. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartman Irena Arvaj offers accommodation in Kadumi with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Irena Arvaj se nachází ve městě Kadumi 41 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Grey

9,7

Apartment Grey

Ubytování (Apartmán) Apartment Grey. Set in Poreč, 3.7 km from Poreč Main Square and 3.7 km from The Euphrasian Basilica, Apartment Grey offers accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytování Apartment Grey se nachází ve městě 3 Stancija Vergotini (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivka

9,7

Apartment Ivka

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivka. Located in Poreč in the Istria region, Apartment Ivka has a balcony. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Apartment Ivka se nachází ve městě Špadići 66a (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Barbara

9,7

Apartment Barbara

Ubytování (Apartmán) Apartment Barbara. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Poreči, 1,5 km od ulice Decumano a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartment Barbara se nachází ve městě 43. istarske divizije 6 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2030 hotelů a ubytování v chorvatském městě Výsledky hledání.