Hledat

Ubytování

Ubytování Město Trogir

Ve chorvatském městě Výsledky hledání (Chorvatsko) máme celkem 3522 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Trogir

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Trogir

Apartments Town II

10

Apartments Town II

Ubytování (Apartmán) Apartments Town II. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Apartments Town II is situated in Trogir. Ubytování Apartments Town II se nachází ve městě Put Mulina 19a (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Ruzmarin

10

Holiday home Ruzmarin

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Ruzmarin. Featuring a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Holiday home Ruzmarin can be found in Trogir, close to Trogir Bus Station and... Ubytování Holiday home Ruzmarin se nachází ve městě 10B Put Dragulina (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Adrian II

10

Apartment Adrian II

Ubytování (Apartmán) Apartment Adrian II. Featuring garden views, Apartment Adrian II offers accommodation with a balcony and a kettle, around 500 metres from Trogir Bus Station. Ubytování Apartment Adrian II se nachází ve městě Put Mulina 21d (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Amazing View

10

Villa Amazing View

Ubytování (Vila) Villa Amazing View. Boasting a patio with garden views, and a garden and a terrace, Villa Amazing View can be found in Trogir, close to Radovan's Portal and a 13-minute walk... Ubytování Villa Amazing View se nachází ve městě 6 Ulica Cocina Draga (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Makala

10

Studio Makala

Ubytování (Apartmán) Studio Makala. Located within the UNESCO-protected Old Town of Trogir, Studio Makala is housed in a 900-year-old building. Ubytování Studio Makala se nachází ve městě Šubićeva 5 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Old Town

10

Apartman Old Town

Ubytování (Apartmán) Apartman Old Town. In the centre of Trogir, located within a short distance of Radovan's Portal and The Cathedral of St. Ubytování Apartman Old Town se nachází ve městě Radovanov trg 6 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mars

10

Mars

Ubytování (Apartmán) Mars. Located in Trogir, 1.5 km from Trogir Marina and 1.8 km from The Cathedral of St. Lawrence, Mars offers a private beach area and air conditioning. Ubytování Mars se nachází ve městě Put Salduna I 2A (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Calluna

10

Villa Calluna

Ubytování (Vila) Villa Calluna. Vila Calluna se nachází v Trogiru, 2,6 km od katedrály sv. Vavřince a 2,6 km od Radovanova portálu. Nabízí výhled na hory a bazén. Ubytování Villa Calluna se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Teuta

10

Villa Teuta

Ubytování (Penzion) Villa Teuta. Well located in the Trogir Old Town of Trogir, Villa Teuta provides air-conditioned rooms, a restaurant, free WiFi and a bar. Ubytování Villa Teuta se nachází ve městě Lučićeva ulica 1 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Marija

10

Apartman Marija

Ubytování (Apartmán) Apartman Marija. Featuring sea views, Apartman Marija offers accommodation with a terrace and a kettle, around 400 metres from Trogir Bus Station. Ubytování Apartman Marija se nachází ve městě 26 Ulica kneza Trpimira (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jessica

10

Apartment Jessica

Ubytování (Apartmán) Apartment Jessica. Apartmán Jessica se nachází u pláže v Trogiru, pouhých 500 metrů od parku Eks Fanfogna. Nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi, patio a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Jessica se nachází ve městě Ulica Svetog Ivana Trogirskog 1/D (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Town

9,9

Apartments Town

Ubytování (Apartmány) Apartments Town. Apartments Town se nachází v Trogiru, 550 metrů od historického centra, a hostům nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Town se nachází ve městě Put Mulina 21c (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aria

9,9

Aria

Ubytování (Apartmán) Aria. Aria, a property with a garden and a terrace, is set in Trogir, 2.9 km from The Cathedral of St. Lawrence, 2.9 km from Radovan's Portal, as well as 3. Ubytování Aria se nachází ve městě Čiovo Tudorski put 16 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Oliomare

9,9

Oliomare

Ubytování (Apartmán) Oliomare. Boasting lake views, Oliomare features accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from The Cathedral of St. Lawrence. Ubytování Oliomare se nachází ve městě Ul. Svete Ane 25 - Ciovo 1 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kristian

9,9

Apartman Kristian

Ubytování (Apartmán) Apartman Kristian. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Kristian is set in Trogir. Ubytování Apartman Kristian se nachází ve městě 43a Rimski put (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Holiday

9,9

Apartment Holiday

Ubytování (Apartmán) Apartment Holiday. Boasting a patio with garden views, and a garden and a terrace, Apartment Holiday can be found in Trogir, close to Trogir Bus Station and an 11-minute walk... Ubytování Apartment Holiday se nachází ve městě Put Muline 52 e (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mislav Apartment

9,9

Mislav Apartment

Ubytování (Apartmán) Mislav Apartment. Featuring garden views, Mislav Apartment offers accommodation with a balcony and a kettle, around 400 metres from Trogir Bus Station. Ubytování Mislav Apartment se nachází ve městě Put Mulina 20a 1 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Asgard

9,9

Apartment Asgard

Ubytování (Apartmán) Apartment Asgard. Situated in Trogir, just 1.6 km from Trogir Marina, Apartment Asgard features beachfront accommodation with free bikes, a bar, a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Asgard se nachází ve městě Špira Puovića I 18A (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartman Marin

9,9

apartman Marin

Ubytování (Apartmán) apartman Marin. Set in Trogir, 300 metres from Park Eks Fanfogna and 400 metres from Trogir Bus Station, apartman Marin offers air-conditioned accommodation with a balcony... Ubytování apartman Marin se nachází ve městě 11 kneza Trpimira (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mario M

9,9

Apartment Mario M

Ubytování (Apartmán) Apartment Mario M. Apartmán Mario M se nachází v Trogiru, 13 minut chůze od přístavu, 1,2 km od katedrály sv. Vavřince a 14 minut chůze od Radovanova portálu. Ubytování Apartment Mario M se nachází ve městě Put Salduna I 16 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jakov

9,9

Apartman Jakov

Ubytování (Apartmán) Apartman Jakov. Featuring city views, Apartman Jakov offers accommodation with a balcony and a kettle, around 500 metres from Trogir Bus Station. Ubytování Apartman Jakov se nachází ve městě Put Mulina 21D (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

STUDIO TIRONI 2 -SONJA

9,9

STUDIO TIRONI 2 -SONJA

Ubytování (Apartmán) STUDIO TIRONI 2 -SONJA. Situated in Trogir, 500 metres from The Cathedral of St. Ubytování STUDIO TIRONI 2 -SONJA se nachází ve městě PUT CUBRIJANA 8 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Iris

9,9

Apartment Iris

Ubytování (Apartmán) Apartment Iris. Set in Trogir, 1.7 km from Trogir Marina and 2.1 km from The Cathedral of St. Ubytování Apartment Iris se nachází ve městě Ulica Špira Puovića 40 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gaspar

9,9

Gaspar

Ubytování (Apartmán) Gaspar. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Gaspar is located in Trogir. Ubytování Gaspar se nachází ve městě 22 Ulica Svetog Ivana Trogirskog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Apartment AA 2

9,9

Villa Apartment AA 2

Ubytování (Apartmán) Villa Apartment AA 2. Set in Trogir, 1.1 km from Trogir Bus Station and 1.2 km from Park Eks Fanfogna, Villa Apartment AA 2 offers an outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Villa Apartment AA 2 se nachází ve městě 1.kat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nevera Apartment

9,9

Nevera Apartment

Ubytování (Apartmán) Nevera Apartment. Boasting a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Nevera Apartment can be found in Trogir, close to Trogir Bus Station and 600... Ubytování Nevera Apartment se nachází ve městě 30 Put Muline (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments SILVA

9,9

Apartments SILVA

Ubytování (Apartmány) Apartments SILVA. Situated in Trogir in the Split-Dalmatia County region and Park Eks Fanfogna reachable within less than 1 km, Apartments SILVA features accommodation with... Ubytování Apartments SILVA se nachází ve městě 7 Rimski put (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gianluca

9,9

Apartment Gianluca

Ubytování (Apartmán) Apartment Gianluca. Boasting sea views, Apartment Gianluca offers accommodation with a balcony and a kettle, around 2.5 km from The Cathedral of St. Lawrence. Ubytování Apartment Gianluca se nachází ve městě 98 Miševac ulica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tomena apartments

9,9

Tomena apartments

Ubytování (Apartmán) Tomena apartments. Set in Trogir, less than 1 km from The Cathedral of St. Ubytování Tomena apartments se nachází ve městě GOSPE KRAJ MORA 44 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hodak

9,9

Apartment Hodak

Ubytování (Apartmány) Apartment Hodak. Situated in Trogir in the Split-Dalmatia County region and The Cathedral of St. Ubytování Apartment Hodak se nachází ve městě Arbanija (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Beljan

9,9

Apartment Beljan

Ubytování (Apartmán) Apartment Beljan. Featuring sea views, a terrace and free WiFi, Apartment Beljan is located in Trogir, 700 metres from Park Eks Fanfogna and 800 metres from Trogir Bus... Ubytování Apartment Beljan se nachází ve městě Dr. Ante Starčevića 39 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Klasan

9,9

Apartments Klasan

Ubytování (Apartmán) Apartments Klasan. Featuring garden views, Apartments Klasan provides accommodation with a terrace and a kettle, around 5 km from Trogir Marina. Ubytování Apartments Klasan se nachází ve městě 3 Bulicicev bok (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Biočić

9,9

Apartment Biočić

Ubytování (Apartmán) Apartment Biočić. Boasting a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Apartment Biočić can be found in Trogir, close to The Cathedral of St. Ubytování Apartment Biočić se nachází ve městě Ulica Ivana Gundulića 5 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kyra

9,9

Apartment Kyra

Ubytování (Apartmán) Apartment Kyra. Apartmán Kyra se nachází v Trogiru, 2,7 km od katedrály sv. Vavřince a jejího vstupního Radovanova portálu. Ubytování Apartment Kyra se nachází ve městě Mastrinka (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ferias

9,9

Apartment Ferias

Ubytování (Apartmán) Apartment Ferias. Situated in Trogir, just 200 metres from Park Eks Fanfogna, Apartment Ferias features beachfront accommodation with a restaurant, a fitness centre, a... Ubytování Apartment Ferias se nachází ve městě S2 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman "Mary"

9,9

Apartman "Mary"

Ubytování (Apartmán) Apartman "Mary". Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman "Mary" is located in Trogir. Ubytování Apartman "Mary" se nachází ve městě Rimski put 28 E (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Anda

9,9

Apartmani Anda

Ubytování (Apartmán) Apartmani Anda. Situated in Trogir, less than 1 km from Trogir Bus Station and a 12-minute walk from Park Eks Fanfogna, Apartmani Anda offers a garden and air... Ubytování Apartmani Anda se nachází ve městě 163 Ulica kneza Trpimira (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LoNi

9,9

LoNi

Ubytování (Apartmán) LoNi. Featuring a patio with sea views, and a garden and barbecue facilities, LoNi can be found in Trogir, close to Trogir Bus Station and 1. Ubytování LoNi se nachází ve městě Rimski put 2a (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arka Trogir apartments

9,9

Arka Trogir apartments

Ubytování (Apartmány) Arka Trogir apartments. Apartmány Arka Trogir se nachází v Trogiru, 5 km od hradu Kamerlengo a trogirského přístavu, a nabízí gril a sluneční terasu. Ubytování Arka Trogir apartments se nachází ve městě Obala Mira Baresica 97 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

The Majestic VIEW

9,9

The Majestic VIEW

Ubytování (Apartmán) The Majestic VIEW. Offering free WiFi, The Majestic VIEW is situated on the beachfront in Trogir. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování The Majestic VIEW se nachází ve městě 17 Ulica kneza Trpimira (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

That place studio apartment

9,9

That place studio apartment

Ubytování (Apartmán) That place studio apartment. In the centre of Trogir, located within a short distance of St. Ubytování That place studio apartment se nachází ve městě Obrov 2 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TowerHouseSasso

9,9

TowerHouseSasso

Ubytování (Penzion) TowerHouseSasso. Set in Trogir, 90 metres from The Cathedral of St. Lawrence, TowerHouseSasso features a terrace and views of the city. Ubytování TowerHouseSasso se nachází ve městě 19 Ribarska ulica Old Town (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Old Town

9,9

Apartments Old Town

Ubytování (Apartmány) Apartments Old Town. Apartmani Old Town nabízí klimatizované ubytování v Trogiru, 200 metrů od parku Eks Fanfogna. Ubytování Apartments Old Town se nachází ve městě ANDRIJE HEBRANGA 5 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La vie est belle

9,9

La vie est belle

Ubytování (Apartmán) La vie est belle. Located in Trogir, 400 metres from Park Eks Fanfogna and 500 metres from Trogir Bus Station, La vie est belle provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování La vie est belle se nachází ve městě 8 Ulica Andrije Hebranga 8b (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 357 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tinel Longo

9,9

Tinel Longo

Ubytování (Vila) Tinel Longo. Set in Trogir, within 600 metres of The Cathedral of St. Ubytování Tinel Longo se nachází ve městě Put Balana 15 D (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Oaza

9,9

Apartmani Oaza

Ubytování (Apartmány) Apartmani Oaza. Located in Trogir in the Split-Dalmatia County region and The Cathedral of St. Ubytování Apartmani Oaza se nachází ve městě Croatia (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Verica

9,9

Apartmani Verica

Ubytování (Apartmány) Apartmani Verica. Situated in Trogir, Apartman Verica offers self-catering accommodation with free WiFi. Guests benefit from terrace. Ubytování Apartmani Verica se nachází ve městě Put Muline 23 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Flawless

9,9

Apartment Flawless

Ubytování (Apartmán) Apartment Flawless. Situated in Trogir, within 500 metres of Park Eks Fanfogna and 600 metres of Trogir Bus Station, Apartment Flawless offers accommodation with free WiFi,... Ubytování Apartment Flawless se nachází ve městě Ulica Svetog Ivana Trogirskog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Goga

9,9

Studio Goga

Ubytování (Apartmány) Studio Goga. Located within 100 metres of St. Peter's Church and 200 metres of Kamerlengo Castle in the Trogir Old Town of Trogir, Studio Goga provides accommodation... Ubytování Studio Goga se nachází ve městě Sinjska 7 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dinka

9,8

Apartment Dinka

Ubytování (Apartmán) Apartment Dinka. Offering a garden and pool view, Apartment Dinka is set in Trogir, less than 1 km from Radovan's Portal and a 13-minute walk from Trogir Town Museum. Ubytování Apartment Dinka se nachází ve městě Ulica Gospe kraj mora 60 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bareta 2

9,8

Villa Bareta 2

Ubytování (Apartmány) Villa Bareta 2. Boasting a swimming pool, a shared lounge and a garden and views of the pool, Villa Bareta 2 is situated in Trogir and features accommodation with free... Ubytování Villa Bareta 2 se nachází ve městě Vladimira Nazora 8a (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3522 hotelů a ubytování v chorvatském městě Výsledky hledání.