Hledat

Ubytování

Ubytování Město Vis

Ve chorvatském městě Výsledky hledání (Chorvatsko) máme celkem 428 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Vis

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Vis

Robinson Tourism Studio Prementur

9,9

Robinson Tourism Studio Prementur

Ubytování (Chata) Robinson Tourism Studio Prementur. Situated in a secluded bay on Vis island, this air-conditioned apartment features a terrace with sea views. Ubytování Robinson Tourism Studio Prementur se nachází ve městě Stoncica Vis 15 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Bava

9,9

House Bava

Ubytování (Penzion) House Bava. Located in Vis, 9 km from Stiniva Cove, House Bava provides air-conditioned rooms with free WiFi. Ubytování House Bava se nachází ve městě 21 Ulica Ante Starčevićeva (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Visit Aylin Vis

9,9

Visit Aylin Vis

Ubytování (Apartmány) Visit Aylin Vis. Located 400 metres from Srebrna Bay, Visit Aylin Vis offers a shared lounge, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Visit Aylin Vis se nachází ve městě Rukavac Luka 76 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EllaVis Apartments

9,9

EllaVis Apartments

Ubytování (Apartmány) EllaVis Apartments. Located 650 metres from Teplus Beach and 800 metres from Silver Beach, EllaVis Apartments features free WiFi and units equipped with a kitchen, terrace,... Ubytování EllaVis Apartments se nachází ve městě Rukavac Luka 78 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zemarija

9,9

Apartment Zemarija

Ubytování (Apartmán) Apartment Zemarija. Featuring garden views, Apartment Zemarija provides accommodation with a garden and a balcony, around 6 km from Zaglav Beach. Ubytování Apartment Zemarija se nachází ve městě Zamarijino 3 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Villa Vis

9,8

B&B Villa Vis

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Villa Vis. Located 8 km from Milna Beach in Vis, B&B Villa Vis provides accommodation with air conditioning and free WiFi. Ubytování B&B Villa Vis se nachází ve městě Jakšina ulica 11 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ada Apartments

9,8

Ada Apartments

Ubytování (Apartmány) Ada Apartments. Set in Vis in the Vis Island region and Srebrna Bay reachable within 400 metres, Ada Apartments offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a... Ubytování Ada Apartments se nachází ve městě Rukavac Luka 76 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A lovely and cozy room with a breathtaking view

9,8

A lovely and cozy room with a breathtaking view

Ubytování (Apartmán) A lovely and cozy room with a breathtaking view. Offering garden views, A lovely and cozy room with a breathtaking view is an accommodation situated in Vis, 7 km from Zaglav Beach and 8 km from Milna... Ubytování A lovely and cozy room with a breathtaking view se nachází ve městě 5 Zagrebačka ulica (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Luana

9,8

Villa Luana

Ubytování (Vila) Villa Luana. Vila Luana se nachází ve městě Vis, pouhých 28 km od Hvaru. Nabízí klimatizaci, terasu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Luana se nachází ve městě Žužeca 5 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Milna (Vis) - 8946

9,8

Apartments by the sea Milna (Vis) - 8946

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Milna (Vis) - 8946. Apartment Milna 8946b nabízí ubytování v obci Rukavac. Výhled směřuje na moře a do obce Vis je to 9 km. Ubytování Apartments by the sea Milna (Vis) - 8946 se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jure

9,8

Apartment Jure

Ubytování (Apartmán) Apartment Jure. Set in Vis, 10 km from Stiniva Cove and 10 km from Zaglav Beach, Apartment Jure offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Jure se nachází ve městě 18 Ulica Ivana Farolfija (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments D&N

9,8

Apartments D&N

Ubytování (Apartmány) Apartments D&N. Apartments D&N is situated in Vis, 9 km from Stiniva Cove and features air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytování Apartments D&N se nachází ve městě 9 Vukovarska ulica (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barba Ante

9,7

Barba Ante

Ubytování (Penzion) Barba Ante. Barba Ante je penzion situovaný ve Visu, 9 km od pláže Zaglav, zátoky Stiniva a zálivu Srebrna a 10 km od pláže Milna. Pevnost George je vzdálená 1,7 km. Ubytování Barba Ante se nachází ve městě 31 Vukovarska ulica (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vis 28

9,7

Apartment Vis 28

Ubytování (Apartmán) Apartment Vis 28. Apartment Vis 28 in Vis features accommodation with free WiFi, 9 km from Stiniva Cove, 9 km from Zaglav Beach and 10 km from Srebrna Bay. Ubytování Apartment Vis 28 se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments & Rooms As

9,7

Apartments & Rooms As

Ubytování (Penzion) Apartments & Rooms As. Apartments & Rooms As se nachází v centru historického města Vis a nabízí klimatizované ubytování se satelitní TV, minibarem, trezorem a koupelnou se... Ubytování Apartments & Rooms As se nachází ve městě Korzo 27 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury apartment Prestige

9,7

Luxury apartment Prestige

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment Prestige. Set in Vis, 9 km from Milna Beach, Luxury apartment Prestige offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free WiFi, a shared kitchen, and a... Ubytování Luxury apartment Prestige se nachází ve městě zagrebačka 2c 1.kat (Chorvatsko - Vis ostrov).

Studio Apartments Kuljiš

9,7

Studio Apartments Kuljiš

Ubytování (Apartmány) Studio Apartments Kuljiš. Studio Apartments Kuljiš se nachází v historické části Kut ve městečku Vis, pouhých 150 metrů od nejbližší pláže a 3 minuty chůze od 2 obchodů s... Ubytování Studio Apartments Kuljiš se nachází ve městě Petra Svačića 41 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cunka House

9,7

Cunka House

Ubytování (Prázdninový dům) Cunka House. Located in Vis, 7 km from Milna Beach and 8 km from Stiniva Cove, Cunka House provides accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytování Cunka House se nachází ve městě 13 Ulica Petra Svačića (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and Rooms Dis

9,7

Apartments and Rooms Dis

Ubytování (Apartmány) Apartments and Rooms Dis. Apartments and Rooms Dis najdete na ostrově Vis, v centru stejnojmenné obce a zároveň 300 metrů od pláže. Ubytování Apartments and Rooms Dis se nachází ve městě Ante Starcevica 11 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Torga

9,6

Guesthouse Torga

Ubytování (Penzion) Guesthouse Torga. Tříhvězdičkový Penzion Torga se nachází v městečku Vis a je orientovaný na moře. Jeho budova pochází z 18. století a stojí 5 km od pevnosti Fort George. Ubytování Guesthouse Torga se nachází ve městě Torga 2 1 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Karuza Rukavac

9,6

Apartment Karuza Rukavac

Ubytování (Apartmány) Apartment Karuza Rukavac. Apartment Karuza Rukavac se nachází ve městě Vis a nabízí ubytování s výhledem na moře, grilem, zahradou a terasou. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Karuza Rukavac se nachází ve městě Rukavac (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Vis - 2441

9,6

Apartments by the sea Vis - 2441

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Vis - 2441. Situated in Vis, 8 km from Milna Beach, Apartments by the sea Vis - 2441 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments by the sea Vis - 2441 se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ana Apartments

9,6

Ana Apartments

Ubytování (Apartmány) Ana Apartments. Situated 9 km from Milna Beach in Vis, Ana Apartments features accommodation with air conditioning and free WiFi. Ubytování Ana Apartments se nachází ve městě Put Lučko brdo 11 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment II Radisic beautiful view

9,6

Apartment II Radisic beautiful view

Ubytování (Apartmány) Apartment II Radisic beautiful view. Located in Vis in the Vis Island region, Apartment II Radisic beautiful view provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment II Radisic beautiful view se nachází ve městě Pojicka ulica (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sara

9,6

Apartment Sara

Ubytování (Apartmán) Apartment Sara. Set in Vis, 9 km from Stiniva Cove and 10 km from Zaglav Beach, Apartment Sara provides accommodation with amenities such as free WiFi and a flat-screen... Ubytování Apartment Sara se nachází ve městě Poljička 19 vis (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pečarević

9,6

Apartments Pečarević

Ubytování (Apartmán) Apartments Pečarević. Offering free WiFi and a shared garden, Apartments Pečarević is located in Vis, just 250 metres from the Adriatic Sea. Ubytování Apartments Pečarević se nachází ve městě Zagrebačka 7 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Prošperino

9,5

Apartman Prošperino

Ubytování (Apartmán) Apartman Prošperino. Set in Vis, 9 km from Milna Beach and 9 km from Zaglav Beach, Apartman Prošperino offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartman Prošperino se nachází ve městě Vis (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marasovic

9,5

Apartment Marasovic

Ubytování (Apartmán) Apartment Marasovic. Located in Vis, just 10 km from Stiniva Cove, Apartment Marasovic provides beachfront accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Marasovic se nachází ve městě 7 Ulica Viški Boj (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Elena & Damir

9,5

Apartments Elena & Damir

Ubytování (Apartmány) Apartments Elena & Damir. Apartments Elena & Damir nabízí apartmány s možností vlastního stravování, klimatizací a terasou na 2 různých místech v okruhu 200 metrů, jen 800 metrů od... Ubytování Apartments Elena & Damir se nachází ve městě Rukavac (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mediterana

9,5

Villa Mediterana

Ubytování (Vila) Villa Mediterana. Set in Vis, Villa Mediterana offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Mediterana se nachází ve městě Ulica Petra Svacica (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vis 2470a

9,5

Apartment Vis 2470a

Ubytování (Apartmán) Apartment Vis 2470a. Offering sea views, Apartment Vis 2470a is an accommodation situated in Vis, 10 km from Stiniva Cove and 10 km from Zaglav Beach. Ubytování Apartment Vis 2470a se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment and Room Daria

9,5

Apartment and Room Daria

Ubytování (Penzion) Apartment and Room Daria. Located within 9 km of Stiniva Cove and 9 km of Zaglav Beach, Apartment and Room Daria offers rooms in Vis. Ubytování Apartment and Room Daria se nachází ve městě Croatia (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kate

9,5

Villa Kate

Ubytování (Apartmány) Villa Kate. Vila Kate stojí ve velké zahradě (2 000 m²) a je zcela obklopená zelení. Ubytování Villa Kate se nachází ve městě Zagrebačka 44 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Rosa

9,5

Vila Rosa

Ubytování (Penzion) Vila Rosa. Located in Vis, 9 km from Stiniva Cove, Vila Rosa provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Vila Rosa se nachází ve městě Bana Josipa Jelačića 11 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman nono Ive

9,5

Apartman nono Ive

Ubytování (Apartmán) Apartman nono Ive. Set in Vis, within 7 km of Milna Beach and 8 km of Stiniva Cove, Apartman nono Ive offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a garden and... Ubytování Apartman nono Ive se nachází ve městě 19 Obala kralja Krešimira (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 662 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment By The Sea

9,5

Apartment By The Sea

Ubytování (Apartmán) Apartment By The Sea. Apartment By The Sea je apartmán s možností vlastního stravování, zařízenou terasou a vlastním úsekem pláže situovaný ve Visu, přímo u moře. Ubytování Apartment By The Sea se nachází ve městě Vladimira Nazora 3 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sandra (2+2) with a breathtaking view

9,5

Apartment Sandra (2+2) with a breathtaking view

Ubytování (Apartmán) Apartment Sandra (2+2) with a breathtaking view. Located in Vis, 8 km from Milna Beach and 8 km from Stiniva Cove, Apartment Sandra (2+2) with a breathtaking view offers a shared lounge and air... Ubytování Apartment Sandra (2+2) with a breathtaking view se nachází ve městě 5 Zagrebačka ulica (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karla

9,4

Karla

Ubytování (Apartmán) Karla. Located in Vis, within 8 km of Milna Beach and 8 km of Stiniva Cove, Karla offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a garden and a terrace. Ubytování Karla se nachází ve městě Ulica Vladimira Nazora 72 1. kat (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel San Giorgio

9,4

Hotel San Giorgio

Ubytování (Hotel) Hotel San Giorgio. Hotel San Giorgio je půvabný rodinný hotel situovaný v historickém centru městečka Vis na stejnojmenném ostrově, pouhých 60 km od dalmatského pobřeží. Ubytování Hotel San Giorgio se nachází ve městě Petra Hektorovića 2 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartman željana

9,4

apartman željana

Ubytování (Apartmán) apartman željana. Set in Vis, 9 km from Stiniva Cove and 9 km from Zaglav Beach, apartman željana offers free WiFi and air conditioning. Ubytování apartman željana se nachází ve městě 11 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartment Klaric

9,4

Studio Apartment Klaric

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Klaric. Situated in Vis, within 9 km of Stiniva Cove and 9 km of Zaglav Beach, Studio Apartment Klaric offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování Studio Apartment Klaric se nachází ve městě Dalmatinska ulica 18 18 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartment Tomislava

9,4

Studio Apartment Tomislava

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Tomislava. Set in Vis, just 7 km from Srebrna Bay, Studio Apartment Tomislava offers beachfront accommodation with free WiFi. Ubytování Studio Apartment Tomislava se nachází ve městě Ulica Vladimira Nazora (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Luan

9,4

Apartmani Luan

Ubytování (Apartmány) Apartmani Luan. Featuring garden views, a terrace and free WiFi, Apartmani Luan is located in Vis, 9 km from Milna Beach and 10 km from Stiniva Cove. Ubytování Apartmani Luan se nachází ve městě Put Lučko brdo 29 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vis Apartments Simunovic

9,4

Vis Apartments Simunovic

Ubytování (Apartmány) Vis Apartments Simunovic. Vis Apartments Simunovic is located just 50 metres from the centre of Vis and the Old Town. Ubytování Vis Apartments Simunovic se nachází ve městě Vlahe Paljetka 9 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Maria

9,4

Apartmani Maria

Ubytování (Apartmány) Apartmani Maria. Situated 9 km from Stiniva Cove, Apartmani Maria offers a garden, barbecue facilities and accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartmani Maria se nachází ve městě Dalmatinska 1 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SEA-ESTA apartment in Vis

9,4

SEA-ESTA apartment in Vis

Ubytování (Apartmán) SEA-ESTA apartment in Vis. Set in Vis, within 9 km of Stiniva Cove and 9 km of Zaglav Beach, SEA-ESTA apartment in Vis offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a... Ubytování SEA-ESTA apartment in Vis se nachází ve městě 35 Korzo ulica (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartments Ana & Mia

9,4

Studio apartments Ana & Mia

Ubytování (Apartmány) Studio apartments Ana & Mia. Situated within 9 km of Stiniva Cove and 9 km of Zaglav Beach in Vis, Studio apartments Ana & Mia features accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování Studio apartments Ana & Mia se nachází ve městě 3 Ulica Ravnica Matice hrvatske (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ul. Ivana Farolfija 12 Apartman Domina

9,4

Ul. Ivana Farolfija 12 Apartman Domina

Ubytování (Apartmán) Ul. Ivana Farolfija 12 Apartman Domina. Situated in Vis, 10 km from Stiniva Cove, Ul. Ivana Farolfija 12 Apartman Domina features accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Ul. Ivana Farolfija 12 Apartman Domina se nachází ve městě Ul. Ivana Farolfija 12 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pomalo rooms

9,3

Pomalo rooms

Ubytování (Penzion) Pomalo rooms. Situated in Vis, Pomalo rooms features a shared lounge and free WiFi. All rooms boast a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Pomalo rooms se nachází ve městě Trg Patija 4 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Oceanus

9,3

Villa Oceanus

Ubytování (Vila) Villa Oceanus. Located in Vis Old Town, Villa Oceanus offers 2 free bikes and free WiFi. Ubytování Villa Oceanus se nachází ve městě Pojicka 21 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tatjana

9,3

Apartment Tatjana

Ubytování (Penzion) Apartment Tatjana. Located in Vis, Apartment Tatjana features 3 accommodation with private balconies. Ubytování Apartment Tatjana se nachází ve městě Dubrovačka ulica 13 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 428 hotelů a ubytování v chorvatském městě Výsledky hledání.