Hledat

Ubytování

Ubytování Město Miškovići

Ve chorvatském městě Výsledky hledání (Chorvatsko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Miškovići

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Miškovići

Pension Vanja

9,6

Pension Vanja

Ubytování (Penzion) Pension Vanja. Pension Vanja se nachází na pláži v obci Miškovići a nabízí restauraci, bar, dětské hřiště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Vanja se nachází ve městě Put Mula 26 (Chorvatsko - Pag).

Apartments Roza

9,3

Apartments Roza

Ubytování (Apartmány) Apartments Roza. Apartments Roza se nachází v Miškovići. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled do zahrady a zahradu s terasou. Apartmány leží 44 km od Novalji a 19 km od Pagu. Ubytování Apartments Roza se nachází ve městě Ždrijačka 16 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Vinko

9,3

Vila Vinko

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Vinko. Vila Barba Vinko se soukromým vstupem na pláž se nachází přímo u moře na klidném místě v malé vesnici Miškovići, k dispozici je sluneční terasa s lehátky a... Ubytování Vila Vinko se nachází ve městě Put Mlinarice 2A (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jopa

9

Apartman Jopa

Ubytování (Apartmán) Apartman Jopa. Set in Pag in the Pag Island region, Apartman Jopa has a balcony and sea views. Ubytování Apartman Jopa se nachází ve městě m 22 (Chorvatsko - Pag).

Holiday home Sika

Holiday home Sika

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Sika. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Holiday home Sika is located in Miškovići. Ubytování Holiday home Sika se nachází ve městě Miskovici bb (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Blue wave

Apartment Blue wave

Ubytování (Apartmán) Apartment Blue wave. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Blue wave is situated in Miškovići. Ubytování Apartment Blue wave se nachází ve městě D106 4 Put mula 15 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zdrijacka

Apartment Zdrijacka

Ubytování (Apartmán) Apartment Zdrijacka. Apartment Zdrijacka nabízí ubytování v obci Miškovići. Můžete zde využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Zdrijacka se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments DINA

Apartments DINA

Ubytování (Apartmány) Apartments DINA. Located in Miškovići, Apartments DINA provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartments DINA se nachází ve městě D106 37 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment Miskovici with Sea View 02

Two-Bedroom Apartment Miskovici with Sea View 02

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment Miskovici with Sea View 02. Two-Bedroom Apartment Miskovici with Sea View 02 is set in Miškovići and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment Miskovici with Sea View 02 se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zdrijacka VI

Apartment Zdrijacka VI

Ubytování (Apartmán) Apartment Zdrijacka VI. Apartment Zdrijacka VI is situated in Miškovići and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Zdrijacka VI se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zdrijacka A

Apartment Zdrijacka A

Ubytování (Apartmán) Apartment Zdrijacka A. Apartment Zdrijacka A is set in Miškovići. This apartment features barbecue facilities and free private parking. Ubytování Apartment Zdrijacka A se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Miskovici 6

Apartment Miskovici 6

Ubytování (Apartmán) Apartment Miskovici 6. Apartmán Miskovici 6 se nachází v Miškovići. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Apartment Miskovici 6 se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Srecko

House Srecko

Ubytování (Prázdninový dům) House Srecko. House Srecko is a holiday home situated in Miškovići in the Pag Island Region and is 25 km from Zadar. Ubytování House Srecko se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování v chorvatském městě Výsledky hledání.