Hledat

Ubytování

Ubytování Město Kaštela

Ve chorvatském městě Výsledky hledání (Chorvatsko) máme celkem 1746 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Kaštela

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Kaštela

Studio Apartment Lena

10

Studio Apartment Lena

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Lena. Completely renovated in 2017, the modernly furnished Studio Apartment Lena is located in Kaštel Štafilić, just a few steps from the sea. Ubytování Studio Apartment Lena se nachází ve městě Kastel Stafilic (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

AnaTony Apartment

9,9

AnaTony Apartment

Ubytování (Apartmán) AnaTony Apartment. Located in the Kastel Stafilic district of Kaštela, just less than 1 km from Dardin Beach, AnaTony Apartment provides its guests with air conditioning,... Ubytování AnaTony Apartment se nachází ve městě Kastel Stafilic (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Iris

9,9

Apartment Iris

Ubytování (Apartmán) Apartment Iris. Apartment Iris nabízí ubytování s terasou v obci Kaštela ve Splitsko-dalmatské župě. Výhled směruje je do zahrady a Wi-Fi je zdarma. Ubytování Apartment Iris se nachází ve městě Kastel Novi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Brčić

9,9

Apartments Brčić

Ubytování (Apartmány) Apartments Brčić. Located in Kaštela in the Split-Dalmatia County region, Apartments Brčić provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Brčić se nachází ve městě Kastel Kambelovac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Diana

9,9

Villa Diana

Ubytování (Apartmány) Villa Diana. Set 1.1 km from Dardin Beach, Villa Diana offers accommodation with a shared lounge, a garden and a shared kitchen for your convenience. Ubytování Villa Diana se nachází ve městě Kastel Stari (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment D & N

9,8

Apartment D & N

Ubytování (Apartmán) Apartment D & N. Apartment D & N se nachází v konurbaci Kaštela, 15 km od Splitu, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, společnou kuchyň a sdílený obývací prostor. Ubytování Apartment D & N se nachází ve městě Kaštela (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Angela

9,8

Apartment Angela

Ubytování (Apartmán) Apartment Angela. Located in the Kastel Stafilic district of Kaštela, just 3. Ubytování Apartment Angela se nachází ve městě Kastel Stafilic (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Kuzmanic

9,8

Apartman Kuzmanic

Ubytování (Apartmán) Apartman Kuzmanic. Situated in the Kastel Stari district of Kaštela, just 2 km from Dardin Beach, Apartman Kuzmanic features its guests with air conditioning, a bar, a garden... Ubytování Apartman Kuzmanic se nachází ve městě Kastel Stari (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ancora

9,8

Ancora

Ubytování (Apartmán) Ancora. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Kaštele, 5 km od Splitu a 42 km od Hvaru. Ubytování Ancora se nachází ve městě Kastel Sucurac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mendula

9,8

Villa Mendula

Ubytování (Vila) Villa Mendula. Villa Mendula is situated in Kaštela. Boasting sea views, a swimming pool and a garden, this holiday home also includes free WiFi. Ubytování Villa Mendula se nachází ve městě Kastel Kambelovac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dorothy

9,8

Apartment Dorothy

Ubytování (Apartmán) Apartment Dorothy. Boasting mountain views, Apartment Dorothy offers accommodation with a terrace and a kettle, around 2.2 km from Dardin Beach. Ubytování Apartment Dorothy se nachází ve městě Kastel Luksic (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vinka

9,8

Apartments Vinka

Ubytování (Apartmán) Apartments Vinka. Apartmán Vinka se nachází v městečku Kaštela a nabízí gril, zahradu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Apartments Vinka se nachází ve městě Kastel Sucurac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Garden Villa

9,8

Green Garden Villa

Ubytování (Vila) Green Garden Villa. Located in Kaštela, Green Garden Villa provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Green Garden Villa se nachází ve městě Kastel Luksic (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Julija

9,8

Villa Julija

Ubytování (Vily) Villa Julija. Villa Julija se nachází v obci Kaštela a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zahradou s grilem. Ubytování Villa Julija se nachází ve městě Kastel Luksic (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Lebedina

9,8

Apartment Lebedina

Ubytování (Apartmán) Apartment Lebedina. Offering a garden and a terrace, Apartment Lebedina is set in the Kastel Stafilic district in Kaštela. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Apartment Lebedina se nachází ve městě Kastel Stafilic (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marijeta Kaštela

9,7

Apartment Marijeta Kaštela

Ubytování (Apartmán) Apartment Marijeta Kaštela. Apartmán Marijeta Kaštela s bezplatným Wi-Fi, patiem, terasou a zahradním grilem se nachází ve městě Kaštela. Budete mít výhled na město. Ubytování Apartment Marijeta Kaštela se nachází ve městě Kastel Sucurac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Dražin

9,7

Apartman Dražin

Ubytování (Apartmány) Apartman Dražin. Apartman Dražin se nachází ve městě Kaštela a nabízí ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Dražin se nachází ve městě Kastel Stafilic (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Castello Flower Apartment

9,7

Castello Flower Apartment

Ubytování (Apartmán) Castello Flower Apartment. Situated within the Kastel Stafilic district in Kaštela, Castello Flower Apartment has air conditioning, a patio, and garden views. Ubytování Castello Flower Apartment se nachází ve městě Kastel Stafilic (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sobin

9,7

Apartment Sobin

Ubytování (Apartmán) Apartment Sobin. Located within the Kastel Kambelovac district in Kaštela, Apartment Sobin has air conditioning, a balcony, and garden views. Ubytování Apartment Sobin se nachází ve městě Kastel Kambelovac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stonehouse by the Sea Star

9,7

Stonehouse by the Sea Star

Ubytování (Prázdninový dům) Stonehouse by the Sea Star. Located in Kaštela, within 1 km of Dardin Beach, Stonehouse by the Sea Star offers accommodation with air conditioning. Ubytování Stonehouse by the Sea Star se nachází ve městě Kastel Stafilic (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment LuMaGo

9,7

Apartment LuMaGo

Ubytování (Apartmán) Apartment LuMaGo. Located in the Kastel Sucurac district of Kaštela, just 8 km from Dardin Beach, Apartment LuMaGo provides its guests with air conditioning, a garden,... Ubytování Apartment LuMaGo se nachází ve městě Kastel Sucurac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Anna

9,7

Apartment Anna

Ubytování (Apartmán) Apartment Anna. Boasting mountain views, Apartment Anna features accommodation with a balcony and a coffee machine, around less than 1 km from Dardin Beach. Ubytování Apartment Anna se nachází ve městě Kaštela (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dalmatia

9,7

Apartment Dalmatia

Ubytování (Apartmán) Apartment Dalmatia. Set in the Kastel Novi district of Kaštela, just 2.1 km from Dardin Beach, Apartment Dalmatia offers its guests with air conditioning, a shared lounge, a... Ubytování Apartment Dalmatia se nachází ve městě Kastel Novi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pearl

9,7

Apartment Pearl

Ubytování (Apartmán) Apartment Pearl. Situated in Kaštela in the Split-Dalmatia County region, Apartment Pearl has a garden. Ubytování Apartment Pearl se nachází ve městě Kastel Kambelovac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Miljenko & Dobrila

9,7

Miljenko & Dobrila

Ubytování (Penzion) Miljenko & Dobrila. Miljenko & Dobrila se nachází v Kaštele, 2,2 km od pláže Dardin. Ubytování Miljenko & Dobrila se nachází ve městě Kastel Luksic (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Maree

9,6

Apartment Maree

Ubytování (Apartmán) Apartment Maree. Located 9 km from Split, Apartment Maree offers accommodation in the centre of Kaštel Kambelovac. Ubytování Apartment Maree se nachází ve městě Kaštela (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Leopold

9,6

Apartment Leopold

Ubytování (Apartmán) Apartment Leopold. Located in Kaštela, 5 km from Dardin Beach, Apartment Leopold provides accommodation with free bikes, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared... Ubytování Apartment Leopold se nachází ve městě Kastel Stari (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ljubica Kaštel Gomilica

9,6

Apartment Ljubica Kaštel Gomilica

Ubytování (Apartmán) Apartment Ljubica Kaštel Gomilica. Located within the Kastel Gomilica district in Kaštela, Apartment Ljubica Kaštel Gomilica has air conditioning, a balcony, and garden views. Ubytování Apartment Ljubica Kaštel Gomilica se nachází ve městě Kastel Gomilica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mise Luxury Apartments

9,6

Mise Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Mise Luxury Apartments. Situated in Kaštela in the Split-Dalmatia County region and Dardin Beach reachable within 2. Ubytování Mise Luxury Apartments se nachází ve městě Kastel Luksic (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boro apartment

9,6

Boro apartment

Ubytování (Apartmán) Boro apartment. Situated in Kaštela, 200 metres from Dardin Beach, Boro apartment features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Boro apartment se nachází ve městě Kastel Stari (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Pia Split

9,6

Villa Pia Split

Ubytování (Vila) Villa Pia Split. Villa Pia Split se nachází v konurbaci Kaštela, 5 km od Splitu. Nabízí Wi-Fi zdarma, terasu, výhled na moře a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Pia Split se nachází ve městě Kaštela (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Tropica

9,6

Villa Tropica

Ubytování (Vila) Villa Tropica. Set in the Kastel Kambelovac district of Kaštela, just 5 km from Dardin Beach, Villa Tropica offers its guests with air conditioning, a seasonal outdoor... Ubytování Villa Tropica se nachází ve městě Kastel Kambelovac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Quarko

9,6

Apartment Quarko

Ubytování (Apartmán) Apartment Quarko. Apartment Quarko is situated in Kaštela. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Apartment Quarko se nachází ve městě Kastel Stafilic (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Strada

9,6

Apartmani Strada

Ubytování (Apartmány) Apartmani Strada. Apartmani Strada se nachází v destinaci Kaštela ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Strada se nachází ve městě Kastel Novi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Zizula

9,5

Apartman Zizula

Ubytování (Apartmán) Apartman Zizula. Conveniently situated in Kastel Luksic district of Kaštela, Apartman Zizula features free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Zizula se nachází ve městě Kastel Luksic (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Luka

9,5

Apartment Luka

Ubytování (Apartmán) Apartment Luka. Located in Kaštela in the Split-Dalmatia County region, Apartment Luka has a patio and garden views. Ubytování Apartment Luka se nachází ve městě Kastel Stafilic (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ida & Miljenko

9,5

Apartments Ida & Miljenko

Ubytování (Apartmány) Apartments Ida & Miljenko. Apartments Ida & Miljenko se nachází v obci Kaštela, jen pár kroků od moře i pláže, 11 km od historického centra Trogiru zapsaného na seznamu UNESCO a 15... Ubytování Apartments Ida & Miljenko se nachází ve městě Kastel Luksic (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 253 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mediterranean

9,5

Apartment Mediterranean

Ubytování (Apartmán) Apartment Mediterranean. Offering free bikes and free WiFi, Apartment Mediterranean is located in the Kastel Luksic district in Kaštela, 2.2 km from Dardin Beach. Ubytování Apartment Mediterranean se nachází ve městě Kastel Luksic (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dvor Ana

9,5

Dvor Ana

Ubytování (Apartmány) Dvor Ana. Dvor Ana se nachází 8 km od pláže Dardin a nabízí ubytování s balkonem, zahradu a gril. Ubytování Dvor Ana se nachází ve městě Kastel Sucurac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barun apartments Kastela

9,5

Barun apartments Kastela

Ubytování (Apartmány) Barun apartments Kastela. Set in Kaštela in the Split-Dalmatia County region and Dardin Beach reachable within 5 km, Barun apartments Kastela offers accommodation with free WiFi,... Ubytování Barun apartments Kastela se nachází ve městě Kastel Gomilica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach & park Apartment

9,5

Beach & park Apartment

Ubytování (Apartmán) Beach & park Apartment. Apartmán Beach & Park nabízí ubytování v obci Kaštela, 42 km od Hvaru. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Beach & park Apartment se nachází ve městě Kaštela (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Bora bora Apartment

9,5

Bora bora Apartment

Ubytování (Apartmán) Bora bora Apartment. Bora bora Apartment se nachází ve čtvrti Kaštel Kambelovac v Kaštele, jen 2,6 km od pláže Dardin. Ubytování Bora bora Apartment se nachází ve městě Kastel Kambelovac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

StaySplitBay

9,5

StaySplitBay

Ubytování (Apartmány) StaySplitBay. StaySplitBay se nachází ve městě Kaštela a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi i bezplatnou službou půjčení jízdních kol. Ubytování StaySplitBay se nachází ve městě Kaštela (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jelica

9,4

Apartment Jelica

Ubytování (Apartmán) Apartment Jelica. Situated in Kaštela in the Split-Dalmatia County region, Apartment Jelica features a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Apartment Jelica se nachází ve městě Kastel Novi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Rooms Ivana

9,4

Luxury Rooms Ivana

Ubytování (Penzion) Luxury Rooms Ivana. Penzion Luxury Rooms Ivana se nachází v obci Kaštela ve Splitsko-dalmatské župě, 8 km od Splitu, a nabízí gril, výhled na moře, ve všech prostorách zdarma... Ubytování Luxury Rooms Ivana se nachází ve městě Kastel Luksic (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Roko

9,4

Apartments Roko

Ubytování (Apartmány) Apartments Roko. Apartments Roko se nachází mezi Trogirem a Splitem, v klidné lokalitě a je obklopen středomořskou vegetací. Ubytování Apartments Roko se nachází ve městě Kastel Luksic (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rocco Kastel Novi

9,4

Apartment Rocco Kastel Novi

Ubytování (Apartmán) Apartment Rocco Kastel Novi. Apartment Rocco Kastel Novi is situated in Kaštela and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Apartment Rocco Kastel Novi se nachází ve městě Kastel Novi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Anitas

9,4

Apartment Anitas

Ubytování (Apartmán) Apartment Anitas. Apartmán Anitas je apartmán s plně vybavenou kuchyní situovaný v Kaštele ve Splitsko-dalmatské župě. K zázemí patří zahrada. Ubytování Apartment Anitas se nachází ve městě Kastel Stafilic (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Natalija

9,4

Apartment Natalija

Ubytování (Apartmán) Apartment Natalija. Apartmán Natalija se nachází v obci Kaštela a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na moře. K dispozici je také klimatizace a terasa. Ubytování Apartment Natalija se nachází ve městě Kastel Stafilic (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kreso

9,4

Apartments Kreso

Ubytování (Apartmány) Apartments Kreso. Situated 2.3 km from Dardin Beach, Apartments Kreso features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Kreso se nachází ve městě Kastel Stafilic (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Keka

9,4

Apartment Keka

Ubytování (Apartmán) Apartment Keka. Located 6 km from Dardin Beach, Apartment Keka is in Kaštela and has free bikes and a terrace. Ubytování Apartment Keka se nachází ve městě Put Sadina 19 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1746 hotelů a ubytování v chorvatském městě Výsledky hledání.