Hledat

Ubytování

Ubytování město Malinska

Ve chorvatském městě Výsledky hledání (Chorvatsko) máme celkem 1127 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Malinska

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Malinska

Apartmani Đani

10

Apartmani Đani

Ubytování (Apartmány) Apartmani Đani. Apartmány Đani jsou klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Malinské, 600 metrů od autobusového nádraží Malinska a 800 metrů od pláže Malin. Ubytování Apartmani Đani se nachází ve městě Lina Bolmarčića 14 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury apartments Vila Carissa

10

Luxury apartments Vila Carissa

Ubytování (Apartmány) Luxury apartments Vila Carissa. Located in Malinska, Luxury apartments Vila Carissa provides free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a fitness centre and a shared lounge. Ubytování Luxury apartments Vila Carissa se nachází ve městě Grič 19 A (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lux

9,9

Villa Lux

Ubytování (Apartmány) Villa Lux. Set in Malinska in the Krk Island region and Malinska Bus Station reachable within 1. Ubytování Villa Lux se nachází ve městě Odvojak Grdine 9 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traditional Stone House St.Anton

9,9

Traditional Stone House St.Anton

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional Stone House St.Anton. Situated in Malinska, 2.1 km from Malin Beach and 2.6 km from Rova Beach, Traditional Stone House St. Ubytování Traditional Stone House St.Anton se nachází ve městě Sveti Anton 7 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Villa Rivabel

9,9

Luxury Villa Rivabel

Ubytování (Vila) Luxury Villa Rivabel. Located just 700 metres from Malin Beach, Luxury Villa Rivabel provides accommodation in Malinska with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared... Ubytování Luxury Villa Rivabel se nachází ve městě Ulica Slavka Pančića 20 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country Villa St Anton

9,9

Country Villa St Anton

Ubytování (Prázdninový dům) Country Villa St Anton. Country Villa St Anton je prázdninový dům z roku 1904 situovaný v Malinske. Nabízí obývací pokoj vybavený TV s plochou obrazovkou. Ubytování Country Villa St Anton se nachází ve městě Sveti Anton 42 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Rendulic

9,9

Apartments Rendulic

Ubytování (Apartmány) Apartments Rendulic. Located in Malinska, within less than 650 metres of Malinska Bus Station and 1. Ubytování Apartments Rendulic se nachází ve městě Primorska 27 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lilly‘s Paradies 3****

9,9

Lilly‘s Paradies 3****

Ubytování (Apartmán) Lilly‘s Paradies 3****. Lilly's Paradies 3**** se nachází v obci Malinska, 200 metrů od pláže Malin, necelý 1 km od autobusového nádraží v Malinské a 19 minut chůze od pláže... Ubytování Lilly‘s Paradies 3**** se nachází ve městě Milčetići 12a (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Malinska Vantacici

9,9

Malinska Vantacici

Ubytování (Apartmán) Malinska Vantacici. Malinska Vantačici se nachází v letovisku Malinska, pouhých 400 metrů od pláže Vantacici a 700 metrů od zátoky Valica. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Malinska Vantacici se nachází ve městě Gric 19 (Chorvatsko - Krk).

Villa Hrustika

9,9

Villa Hrustika

Ubytování (Vila) Villa Hrustika. Featuring an outdoor pool, Villa Hrustika is located in village Gabonjin, 4.4 km from Malinska and 13 km from Krk Cathedral. Ubytování Villa Hrustika se nachází ve městě 81 Gabonjin (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Katalea

9,9

Apartment Katalea

Ubytování (Apartmán) Apartment Katalea. Located in Malinska, 2.2 km from Malin Beach, Apartment Katalea provides accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Apartment Katalea se nachází ve městě Sveti Anton 6 (Chorvatsko - Krk).

Studio Apartment Branka

9,9

Studio Apartment Branka

Ubytování (Apartmány) Studio Apartment Branka. Located 600 metres from Malinska Bus Station, Studio Apartment Branka offers air-conditioned accommodation with a balcony. Ubytování Studio Apartment Branka se nachází ve městě Ulica Mire Ostrogovića 10 (Chorvatsko - Krk).

Villa Ada

9,8

Villa Ada

Ubytování (Apartmány) Villa Ada. Located in Malinska, 200 metres from Malinska Bus Station and 500 metres from Haludovo Beach, Villa Ada provides accommodation with air conditioning and... Ubytování Villa Ada se nachází ve městě Mihovila Radića 12 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mladić

9,8

Apartman Mladić

Ubytování (Apartmán) Apartman Mladić. Featuring a terrace with garden views, and a garden and barbecue facilities, Apartman Mladić can be found in Malinska, close to Malinska Bus Station and... Ubytování Apartman Mladić se nachází ve městě 109 Dubašljanska ulica (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Summer dream

9,8

Villa Summer dream

Ubytování (Vila) Villa Summer dream. Set in Vantačići, 4 km from Malinska, Villa Summer dream offers accommodation with free bikes, free WiFi, a kitchen, and a lounge area. Ubytování Villa Summer dream se nachází ve městě Vantaćići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Matuč

9,8

Apartments Matuč

Ubytování (Apartmány) Apartments Matuč. Apartments Matuč features sea views, free WiFi and free private parking, located in Malinska, a few steps from Malinska Bus Station. Ubytování Apartments Matuč se nachází ve městě Ulica Bok (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Blue Dream

9,8

Apartment Blue Dream

Ubytování (Apartmány) Apartment Blue Dream. Situated in Malinska in the Krk Island region, with St. Ubytování Apartment Blue Dream se nachází ve městě Porat 18 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Aquamarine

9,8

Villa Aquamarine

Ubytování (Vila) Villa Aquamarine. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Aquamarine is situated in Malinska. Ubytování Villa Aquamarine se nachází ve městě Sveti Vid-Miholjice 93 C (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartments Villa Matea

9,8

Luxury Apartments Villa Matea

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments Villa Matea. Apartments Villa Matea se nachází přímo u pláže v klidné zátoce Rova, 600 metrů od hlavního autobusového nádraží. Ubytování Luxury Apartments Villa Matea se nachází ve městě Rova 32 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pipe

9,8

Apartment Pipe

Ubytování (Apartmán) Apartment Pipe. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Pipe is situated in Malinska. Ubytování Apartment Pipe se nachází ve městě 11 Joakima Tončića (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Elizabet

9,8

Apartments Villa Elizabet

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Elizabet. Apartments Elizabet se nachází 700 metrů od centra Malinsky, 12 km od Krku. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, výhled na moře a Wi-Fi... Ubytování Apartments Villa Elizabet se nachází ve městě Zagrebačka 1 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Dujmović

9,8

Apartmani Dujmović

Ubytování (Apartmány) Apartmani Dujmović. Located in Malinska in the Krk Island region and Fumak Hill Cross reachable within 300 metres, Apartmani Dujmović provides accommodation with free WiFi,... Ubytování Apartmani Dujmović se nachází ve městě Porat 50 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deluxe Apartment Tamaris

9,8

Deluxe Apartment Tamaris

Ubytování (Apartmán) Deluxe Apartment Tamaris. Located just 500 metres from Vantacici Beach in Malinska, Deluxe Apartment Tamaris provides a getaway with free bikes, outdoor pool, free WiFi, and a... Ubytování Deluxe Apartment Tamaris se nachází ve městě Grič 19 A (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Edi & Tea

9,8

Apartments Edi & Tea

Ubytování (Apartmány) Apartments Edi & Tea. Located in Malinska in the Krk Island region and Malinska Bus Station reachable within 600 metres, Apartments Edi & Tea provides accommodation with free... Ubytování Apartments Edi & Tea se nachází ve městě 8 Ulica Nikole Tesle (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Fe

9,8

Apartments Villa Fe

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Fe. Located in Malinska in the Krk Island region and Rova Beach reachable within 300 metres, Apartments Villa Fe provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartments Villa Fe se nachází ve městě Rova 4 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Antunovic

9,8

Villa Antunovic

Ubytování (Apartmány) Villa Antunovic. Villa Antunovic se nachází necelý 1 km od pláže Rova a nabízí restauraci, zahradu a ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Antunovic se nachází ve městě Mate Balote 2 & 3 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ValDeSara

9,8

ValDeSara

Ubytování (Apartmány) ValDeSara. ValDeSara se nachází ve městě Malinska, 2,5 km od centra, 300 metrů od pláže Rova a 700 metrů od pláže Malin. Ubytování je vybaveno posezením. Ubytování ValDeSara se nachází ve městě ULICA BRAĆE TURČIĆ 26 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Aleksandra

9,8

Apartment Aleksandra

Ubytování (Apartmán) Apartment Aleksandra. Boasting sea views, Apartment Aleksandra offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.5 km from Haludovo Beach. Ubytování Apartment Aleksandra se nachází ve městě Miroslava Krleže 27 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Laurus 2417

9,8

Apartment Laurus 2417

Ubytování (Apartmán) Apartment Laurus 2417. Featuring garden views, Apartment Laurus 2417 provides accommodation with a balcony and a kettle, around 700 metres from Malinska Bus Station. Ubytování Apartment Laurus 2417 se nachází ve městě Primorska 6 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Novo Marija

9,8

Apartment Novo Marija

Ubytování (Apartmán) Apartment Novo Marija. Apartment Novo Marija nabízí zahradu s terasou a zdarma použitelným grilem. Nachází se v obci Malinska na ostrově Krk, 800 metrů od pláže Malin. Ubytování Apartment Novo Marija se nachází ve městě Poljina 11 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mladenka

9,8

Apartments Mladenka

Ubytování (Apartmány) Apartments Mladenka. Apartments Mladenka se nachází v obci Malinska. Nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatné Wi-Fi, TV a gril. Ubytování Apartments Mladenka se nachází ve městě Porat 7c (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartments vengust

9,7

apartments vengust

Ubytování (Apartmán) apartments vengust. Located in Malinska, 300 metres from Haludovo Beach and 400 metres from Malinska Bus Station, apartments vengust offers a garden and air conditioning. Ubytování apartments vengust se nachází ve městě Obala 22 PRITLIČJE STANOVANJE 2 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garden Apartment Malinska

9,7

Garden Apartment Malinska

Ubytování (Apartmán) Garden Apartment Malinska. Located in Malinska, within less than 1 km of Malinska Bus Station and a 15-minute walk of Malin Beach, Garden Apartment Malinska offers accommodation with... Ubytování Garden Apartment Malinska se nachází ve městě MIRKA RADIĆA 20 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Tanja

9,7

Haus Tanja

Ubytování (Vila) Haus Tanja. Located in Malinska, Haus Tanja provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Haus Tanja se nachází ve městě Pionirska 9 (Chorvatsko - Krk).

House Andrea

9,7

House Andrea

Ubytování (Prázdninový dům) House Andrea. House Andrea offers accommodation in Malinska, 100 metres from Malinska Bus Station. The holiday home is 700 metres from Haludovo Beach. Ubytování House Andrea se nachází ve městě Dubasljanska 77b (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartmani Juroš Sveti Vid

9,7

apartmani Juroš Sveti Vid

Ubytování (Apartmány) apartmani Juroš Sveti Vid. Providing garden views, apartmani Juroš Sveti Vid in Malinska provides accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytování apartmani Juroš Sveti Vid se nachází ve městě Croatia 1 kat (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ema

9,7

Apartman Ema

Ubytování (Apartmány) Apartman Ema. Apartman Ema se nachází v obci Malinska, 2,6 km od pláže Rova a 3,5 km od zátoky Valica. Ubytování Apartman Ema se nachází ve městě 1 Ulica Jaz (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartments Villa Matea 1

9,7

Luxury Apartments Villa Matea 1

Ubytování (Vily) Luxury Apartments Villa Matea 1. Apartmány Villa Matea 1 se nachází v Malinské, 300 metrů od pláže Rova a necelý 1 km od pláže Vantacici. Ubytování Luxury Apartments Villa Matea 1 se nachází ve městě Ulica Rova 32 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Rooms Vila Carissa

9,7

Luxury Rooms Vila Carissa

Ubytování (Apartmány) Luxury Rooms Vila Carissa. Luxury Rooms Vila Carissa se nachází 500 metrů od pláže Vantacici a nabízí možnost využití jízdních kol zdarma, venkovní bazén a klimatizované ubytování s... Ubytování Luxury Rooms Vila Carissa se nachází ve městě Grič 19 A (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jadranka

9,7

Apartment Jadranka

Ubytování (Apartmán) Apartment Jadranka. Set in Malinska, just 200 metres from Malin Beach, Apartment Jadranka offers beachfront accommodation with a restaurant, a bar, barbecue facilities and... Ubytování Apartment Jadranka se nachází ve městě Ivan Milcetica Matine 2 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmans Luce e Stella

9,7

Apartmans Luce e Stella

Ubytování (Apartmány) Apartmans Luce e Stella. Situated in Malinska in the Krk Island region, with Malinska Bus Station and Haludovo Beach nearby, Apartmans Luce e Stella features accommodation with... Ubytování Apartmans Luce e Stella se nachází ve městě Ulica Nikole Tesle 1/B (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment MIKI

9,7

Apartment MIKI

Ubytování (Apartmán) Apartment MIKI. Situated in Malinska, less than 1 km from Malinska Bus Station and a 12-minute walk from Malin Beach, Apartment MIKI offers a terrace and air conditioning. Ubytování Apartment MIKI se nachází ve městě 16 Obala (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Karamarko

9,7

Apartment Karamarko

Ubytování (Apartmány) Apartment Karamarko. Apartment Karamarko features garden views, free WiFi and free private parking, located in Malinska, 600 metres from Malinska Bus Station. Ubytování Apartment Karamarko se nachází ve městě Dubašljanska 61 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Vita

9,7

Apartments Villa Vita

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Vita. Located in Malinska in the Krk Island region, with Malinska Bus Station and Haludovo Beach nearby, Apartments Villa Vita provides accommodation with free... Ubytování Apartments Villa Vita se nachází ve městě Kvarnerska 8 Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartment MB

9,7

Luxury Apartment MB

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment MB. Luxury Apartment MB se nachází v obci Malinska, pouhých 600 metrů od pláže Malin a méně než 1 km od autobusového nádraží. Ubytování Luxury Apartment MB se nachází ve městě Sv. Apolinara 18/B (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deluxe Apartment Tisa

9,7

Deluxe Apartment Tisa

Ubytování (Apartmán) Deluxe Apartment Tisa. Located just 500 metres from Vantacici Beach in Malinska, Deluxe Apartment Tisa provides a getaway with free bikes, outdoor pool, free WiFi, and a shared... Ubytování Deluxe Apartment Tisa se nachází ve městě Grič 19 A (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Šamanić

9,7

Apartments Šamanić

Ubytování (Apartmán) Apartments Šamanić. Boasting garden views, Apartments Šamanić features accommodation with a garden and a patio, around 3.1 km from Rova Beach. Ubytování Apartments Šamanić se nachází ve městě Sveti Ivan 15 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kvarner

9,7

Apartments Kvarner

Ubytování (Apartmány) Apartments Kvarner. Apartmány Kvarner se nachází 450 metrů od centra města Malinska na ostrově Krk a 600 metrů od nejbližší pláže s rekreačním zázemím. Ubytování Apartments Kvarner se nachází ve městě Pavus 4 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Amalia Apartments

9,7

Villa Amalia Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Amalia Apartments. Located 1.1 km from Rova Beach, Villa Amalia Apartments offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a patio... Ubytování Villa Amalia Apartments se nachází ve městě Bodulska 5 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Marija

9,7

Apartments Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija. Set in Malinska, less than 1 km from Malinska Bus Station and a 17-minute walk from Haludovo Beach, Apartments Marija offers accommodation with free WiFi,... Ubytování Apartments Marija se nachází ve městě Nikole Tesle 39 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kremenici

9,7

Apartments Kremenici

Ubytování (Apartmány) Apartments Kremenici. Apartmány Kremenici se nachází 1,5 km od centra městečka Malinska, 1 km od pláže Rupa, 1,5 km od pláže Haludovo a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Kremenici se nachází ve městě Kremenici 26 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1127 hotelů a ubytování v chorvatském městě Výsledky hledání.