Hledat

Ubytování

Ubytování Město Kraj

Ve chorvatském městě Výsledky hledání (Chorvatsko) máme celkem 43 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Kraj

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Kraj

Villa Bobic

9,5

Villa Bobic

Ubytování (Apartmány) Villa Bobic. Villa Bobic se nachází v Kraji. Nabízí venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Bobic se nachází ve městě 160 Kraj (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Lidija A3

7,7

Vila Lidija A3

Ubytování (Apartmán) Vila Lidija A3. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Kraji, 24 km od Zadaru, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Parkování na místě je zdarma. K dispozici je kuchyňský kout. Ubytování Vila Lidija A3 se nachází ve městě Kraj 79 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ines - Home4You

Villa Ines - Home4You

Ubytování (Vila) Villa Ines - Home4You. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Villa Ines - Home4You is located in Kraj. Ubytování Villa Ines - Home4You se nachází ve městě Kraj Brajde 139 D (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Edita

Apartment Edita

Ubytování (Apartmán) Apartment Edita. Apartment Edita offers accommodation in Kraj, 24 km from Zadar. Guests benefit from balcony. The kitchen is fitted with an oven. Ubytování Apartment Edita se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Villa Mihael - Home4You

Villa Mihael - Home4You

Ubytování (Vila) Villa Mihael - Home4You. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Mihael - Home4You is situated in Kraj. Ubytování Villa Mihael - Home4You se nachází ve městě Kraj Brajde 139 D (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Furešta

Villa Furešta

Ubytování (Vila) Villa Furešta. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, sea view and a terrace, Villa Furešta is set in Kraj. Ubytování Villa Furešta se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lea - Home4You

Villa Lea - Home4You

Ubytování (Vila) Villa Lea - Home4You. Situated in Kraj, Villa Lea - Home4You features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Villa Lea - Home4You se nachází ve městě Kraj Brajde 139 D (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Toni

Toni

Ubytování (Prázdninový dům) Toni. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Toni features accommodation in Kraj with free WiFi and pool views. Ubytování Toni se nachází ve městě 43 Kraj (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lana - Home4You

Villa Lana - Home4You

Ubytování (Vila) Villa Lana - Home4You. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Villa Lana - Home4You is located in Kraj. Ubytování Villa Lana - Home4You se nachází ve městě Kraj Brajde 139 D (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bor

Apartments Bor

Ubytování (Apartmány) Apartments Bor. Set in Kraj in the Pasman Island region, Apartments Bor offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Bor se nachází ve městě Kraj 7 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stone House Claudius

Stone House Claudius

Ubytování (Prázdninový dům) Stone House Claudius. Stone House Claudius is situated in Kraj and offers a terrace. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytování Stone House Claudius se nachází ve městě Kraj 101 (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 43 hotelů a ubytování v chorvatském městě Výsledky hledání.