Hledat

Ubytování

Ubytování Město Crikvenica

Ve chorvatském městě Výsledky hledání (Chorvatsko) máme celkem 1671 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Crikvenica

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Crikvenica

Ivana apartman

10

Ivana apartman

Ubytování (Apartmán) Ivana apartman. Featuring free WiFi, Ivana apartman is situated on the beachfront in Crikvenica. The air-conditioned accommodation is 43 km from Krk. Ubytování Ivana apartman se nachází ve městě 35 Strossmayerovo šetalište (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Tanja

10

Villa Tanja

Ubytování (Vila) Villa Tanja. Villa Tanja je situována v budově z 19. století a nachází se na klidném místě v historické části Crikvenice, 50 metrů od centra města a 100 metrů od pláže,... Ubytování Villa Tanja se nachází ve městě Kala Andrije Kacica 11 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 253 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Del Mar

9,9

Apartments Del Mar

Ubytování (Apartmány) Apartments Del Mar. Apartments Del Mar se nachází ve městě Crikvenica a nabízí ubytování s posezením a kuchyní. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Apartments Del Mar se nachází ve městě Ulica Ante Starčevića 5 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Romeo

9,9

Apartment Romeo

Ubytování (Apartmán) Apartment Romeo. Hotel Romeo se nachází v letovisku Crikvenica a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a výhledem na moře. Ubytování Apartment Romeo se nachází ve městě Strossmayerovo Šetalište 22 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Depadansa Lisette

9,9

Depadansa Lisette

Ubytování (Penzion) Depadansa Lisette. Set on the beachfront in Crikvenica and featuring a garden, Depadansa Lisette has free WiFi throughout the property. Ubytování Depadansa Lisette se nachází ve městě Strossmayerevo šetalište 53 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Petkovic

9,9

Apartment Petkovic

Ubytování (Apartmán) Apartment Petkovic. Apartment Petkovic se nachází v Crikvenici, 46 km od Opatije. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem, Wi-Fi zdarma a výhledem na moře. Ubytování Apartment Petkovic se nachází ve městě Kralja Tomislava 43 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful New House

9,9

Beautiful New House

Ubytování (Vila) Beautiful New House. Set in Crikvenica, Beautiful New House offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Beautiful New House se nachází ve městě Put Sopaljske 34 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sara

9,9

Apartment Sara

Ubytování (Apartmán) Apartment Sara. Apartment Sara is located in Crikvenica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Sara se nachází ve městě Marije Styskalove 8 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Guest House Villa Dagmar

9,8

Guest House Villa Dagmar

Ubytování (Penzion) Guest House Villa Dagmar. Guest House Villa Dagmar se nachází v obci Crikvenica, 175 metrů od písečné pláže. Ubytování Guest House Villa Dagmar se nachází ve městě Ulica bana Jelačića 18 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jaki

9,8

Apartments Jaki

Ubytování (Apartmány) Apartments Jaki. Situated in Crikvenica, 44 km from Krk, Apartments Jaki features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Jaki se nachází ve městě 22 Kotorska ulica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Miric

9,8

Apartment Miric

Ubytování (Apartmány) Apartment Miric. Apartment Miric nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, vstupem do zahrady a venkovním bazénem v Crikvenici. Ubytování Apartment Miric se nachází ve městě Julija Klovića 21c (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Svorcan

9,8

Apartment Svorcan

Ubytování (Apartmán) Apartment Svorcan. Apartmán Svorcan se nachází v Crikvenici a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Hosté mají přístup na soukromý balkon. Ubytování Apartment Svorcan se nachází ve městě Preradovićeva 3 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Una

9,8

Apartman Una

Ubytování (Apartmán) Apartman Una. Apartman Una se nachází v Crikvenici, 35 km od Opatije, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, terasou, bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Ubytování Apartman Una se nachází ve městě 46 Ulica Kralja Tomislava (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Pecenkovic

9,8

Holiday Home Pecenkovic

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Pecenkovic. Prázdninový dům Pecenkovic se nachází v Crikvenici v Primorsko-goranské župě. Nabízí zahradu, vlastní bazén, patio a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday Home Pecenkovic se nachází ve městě Gornja draga 31a (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Anita

9,8

Apartments Anita

Ubytování (Apartmány) Apartments Anita. Apartmány Anita se nacházejí v Crikvenici, 25 km od Rijeky a 35 km od Opatije. Nabízejí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments Anita se nachází ve městě Matkovići 22 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zara

9,8

Apartment Zara

Ubytování (Apartmán) Apartment Zara. Situated in Crikvenica in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Zara has a balcony and sea views. Ubytování Apartment Zara se nachází ve městě Ključecov prilaz 3 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Vivien

9,8

Appartment Vivien

Ubytování (Apartmán) Appartment Vivien. Located in Crikvenica in the Primorsko-Goranska županija region, Appartment Vivien features a balcony and sea views. Ubytování Appartment Vivien se nachází ve městě Preradovićeva ulica 3 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lion's House

9,8

Villa Lion's House

Ubytování (Vila) Villa Lion's House. Villa Lion's House is located in Crikvenica and offers a bar, a shared lounge and a terrace. The air-conditioned accommodation is 45 km from Krk. Ubytování Villa Lion's House se nachází ve městě 98a Židine (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse Apartment

9,8

Penthouse Apartment

Ubytování (Apartmán) Penthouse Apartment. Set in Crikvenica in the Primorsko-Goranska županija region, Penthouse Apartment has a garden. Ubytování Penthouse Apartment se nachází ve městě 23 Ulica Pavla Radića (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Adriatic Apartments

9,8

Adriatic Apartments

Ubytování (Apartmány) Adriatic Apartments. Situated in Crikvenica in the Primorsko-Goranska županija region, Adriatic Apartments features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Adriatic Apartments se nachází ve městě Pavla Radića 62 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Veronika Apartments

9,8

Villa Veronika Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Veronika Apartments. Villa Veronika Apartments je apartmánová vila situovaná v Crikvenici. Nabízí klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma a přístupem do zahrady s grilem. Ubytování Villa Veronika Apartments se nachází ve městě Gajevo šetalište 13 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BRUNO

9,8

BRUNO

Ubytování (Apartmány) BRUNO. BRUNO nabízí ubytování s kuchyní, terasou a Wi-Fi zdarma v Crikvenici. Ubytování BRUNO se nachází ve městě Ulica Miroslava Krleže 29a (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marty

9,8

Apartment Marty

Ubytování (Apartmán) Apartment Marty. Apartment Marty offers accommodation in Crikvenica, 35 km from Opatija and 26 km from Rijeka. The air-conditioned unit is 43 km from Rabac. Ubytování Apartment Marty se nachází ve městě Preradovićeva 3 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eden 4* Family Suite

9,8

Eden 4* Family Suite

Ubytování (Apartmán) Eden 4* Family Suite. Set in Crikvenica in the Primorsko-Goranska županija region, Eden 4* Family Suite features a patio and sea views. Ubytování Eden 4* Family Suite se nachází ve městě Ante Starčevića 30 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Casa de Rea

9,8

Casa de Rea

Ubytování (Apartmán) Casa de Rea. Located in Crikvenica, Casa de Rea provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Casa de Rea se nachází ve městě Dramalj 31 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nika

9,8

Apartments Nika

Ubytování (Apartmány) Apartments Nika. Apartments Nika se nachází v Crikvenici, 44 km od Krku. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Nika se nachází ve městě št. Vladimira Nazora 10 B (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Crikvenica 5648

9,8

Apartments in Crikvenica 5648

Ubytování (Apartmány) Apartments in Crikvenica 5648. Boasting an outdoor pool, Apartments in Crikvenica 5648 in Crikvenica offers accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytování Apartments in Crikvenica 5648 se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Nirvana Crikvenica

9,8

Nirvana Crikvenica

Ubytování (Apartmány) Nirvana Crikvenica. Situated in Crikvenica, Nirvana Crikvenica offers accommodation with a flat-screen TV and a kitchen. A fridge and kettle are also available. Ubytování Nirvana Crikvenica se nachází ve městě 14 Gajevo Šetalište (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Draga

9,8

Draga

Ubytování (Apartmán) Draga. Situated in Crikvenica, Draga features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Draga se nachází ve městě 5 Zidarska Ulica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Magdalena

9,8

Apartments Magdalena

Ubytování (Apartmány) Apartments Magdalena. Located in Crikvenica, 42 km from Krk, Apartments Magdalena provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Magdalena se nachází ve městě 27A Ulica kralja Zvonimira (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Christina

9,7

Villa Christina

Ubytování (Apartmány) Villa Christina. Villa Christina se nachází v Crikvenici, 43 km od Krku. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Christina se nachází ve městě Prolaz Danijela Kneza 4 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartmani Kristina

9,7

Apartmani Kristina

Ubytování (Apartmány) Apartmani Kristina. Set in Crikvenica, 43 km from Krk, Apartmani Kristina offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Kristina se nachází ve městě Ulica Kala Svetog Antona 11 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Black Gold

9,7

Apartman Black Gold

Ubytování (Apartmán) Apartman Black Gold. Set in Crikvenica in the Primorsko-Goranska županija region, Apartman Black Gold has a balcony and garden views. Ubytování Apartman Black Gold se nachází ve městě 22 Podšupera (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Crikvenica

9,7

Crikvenica

Ubytování (Apartmán) Crikvenica. Situated in Crikvenica in the Primorsko-Goranska županija region, the apartment has a balcony and garden views. Ubytování Crikvenica se nachází ve městě 65 Benići ulica 1 kat zgrada (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seaview Apartment

9,7

Seaview Apartment

Ubytování (Apartmán) Seaview Apartment. Situated in Crikvenica in the Primorsko-Goranska županija region, Seaview Apartment has a balcony and garden views. Ubytování Seaview Apartment se nachází ve městě Zidarska Ulica 121a (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sax

9,7

Apartments Sax

Ubytování (Apartmány) Apartments Sax. Set in Crikvenica in the Primorsko-Goranska županija region, Apartments Sax offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Sax se nachází ve městě Gajevo Setaliste 2 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lola Crikvenica Sea Front

9,7

Apartment Lola Crikvenica Sea Front

Ubytování (Apartmán) Apartment Lola Crikvenica Sea Front. Located in Crikvenica, Apartment Lola Crikvenica Beach Front provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Lola Crikvenica Sea Front se nachází ve městě Šetalište Vladimira Nazora 99 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Erik

9,7

Apartment Erik

Ubytování (Apartmán) Apartment Erik. Tento apartmán se nachází v Crikvenici, 35 km od Opatije. Nabízí Wi-Fi zdarma, klimatizaci a balkon. Ubytování Apartment Erik se nachází ve městě 23f Ulica kralja Tomislava (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sara

9,7

Villa Sara

Ubytování (Apartmány) Villa Sara. Situated in Crikvenica in the Primorsko-Goranska županija region, Villa Sara features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Villa Sara se nachází ve městě 29 Gajevo Šetalište (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Rouge

9,7

Villa Rouge

Ubytování (Apartmány) Villa Rouge. Villa Rouge features sea views, free WiFi and free private parking, set in Crikvenica. Ubytování Villa Rouge se nachází ve městě 45 Ulica Pavla Radića (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Larimar Penthouse

9,7

Larimar Penthouse

Ubytování (Apartmán) Larimar Penthouse. Set in Crikvenica in the Primorsko-Goranska županija region, Larimar Penthouse features a balcony and sea views. Ubytování Larimar Penthouse se nachází ve městě 77C Šetalište Vladimira Nazora (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 662 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Castello

9,7

Apartments Villa Castello

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Castello. Villa Castello se nachází v centru města Crikvenica, naproti klášteru v Crikvenici, a nabízí klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma a vlastní balkon. Ubytování Apartments Villa Castello se nachází ve městě Petak 12 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New comfortable app Dora

9,7

New comfortable app Dora

Ubytování (Apartmán) New comfortable app Dora. New comfortable app Dora is set in Crikvenica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování New comfortable app Dora se nachází ve městě 10 Ladvić (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Cozy Studio With Private Terrace Barac

9,7

Cozy Studio With Private Terrace Barac

Ubytování (Apartmán) Cozy Studio With Private Terrace Barac. Set in Crikvenica in the Primorsko-Goranska županija region, Cozy Studio With Private Terrace Barac features a garden. Ubytování Cozy Studio With Private Terrace Barac se nachází ve městě 21 Ulica Drage Gervaisa (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kurek Crikvenica

9,7

Apartments Kurek Crikvenica

Ubytování (Apartmán) Apartments Kurek Crikvenica. Apartments Kurek Crikvenica is located in Crikvenica and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartments Kurek Crikvenica se nachází ve městě 11 Ulica Ivana Pahlića (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Josipa

9,7

Josipa

Ubytování (Apartmán) Josipa. Josipa se nachází v Crikvenici a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, výhledem na hory a vstupem na balkon. Ubytování Josipa se nachází ve městě Vinodolska 8 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Aquamarin

9,7

Apartment Aquamarin

Ubytování (Apartmán) Apartment Aquamarin. Situated in Crikvenica, Apartment Aquamarin features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Aquamarin se nachází ve městě Basaričekova 54h (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 076 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Totić

9,7

Apartmani Totić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Totić. Apartmani Totić se nachází v Crikvenici. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, posezením a kuchyní. Ubytování Apartmani Totić se nachází ve městě Šetalište Vladimira Nazora 9a (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Villa Adria Crikvenica

9,7

Luxury Villa Adria Crikvenica

Ubytování (Prázdninový dům) Luxury Villa Adria Crikvenica. Boasting a garden, an outdoor pool and lake views, Luxury Villa Adria Crikvenica is situated in Crikvenica. Ubytování Luxury Villa Adria Crikvenica se nachází ve městě Studenca9d 51260 crikvenica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

The View Residence

9,7

The View Residence

Ubytování (Apartmán) The View Residence. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, The View Residence is set in Crikvenica. Ubytování The View Residence se nachází ve městě 88 Židine (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Meri

9,7

Apartman Meri

Ubytování (Apartmán) Apartman Meri. Situated in Crikvenica, Apartman Meri features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartman Meri se nachází ve městě Ulica Pavla Radića 18 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1671 hotelů a ubytování v chorvatském městě Výsledky hledání.